0

Po tej olimpiadzie Anita i Wojtek odejdą na sportowe emerytury i jesteśmy bez lekkiej atletyki na wiele lat. Chyba dwoje ostatnich zawodników naszego wielkiego pokolenia 2000-2021.

0

Co się z Wojtkiem w tym roku stało? :-(

0

@Destroyer_of_Worlds a co się działo w Rio?

0

Szkoda mi Wojtka Nowickiego, chyba brak formy.

0

@kulek22 zupełnie nie wierzę w medal siatkarzy.

0

Ile jeszcze tych porażek w Paryżu... :-/

12

Za Anitę chyba najbardziej trzymam kciuki spośród wszystkich naszych sportowców - Wielka Mistrzyni. Ona już nic nie musi. Byle (dla niej) awansowała do finału i dobrze się w nim bawiła.

1

Dziś w ogóle w cokolwiek wygraliśmy na olimpiadzie? Jadąc samochodem, z 10 razy w radiu słyszałem słowo "niestety".

0

Kulomioci zrobili sobie po znajomości wycieczkę do Paryża :-)

1

Dzień jak codzień w tym klubie :-)

0

0

@Sulimo słuszna krytyka, to nie hejt czy szambo. Dziś mamy prawo krytykować Igę, bo to nie była zawodniczka - kopciuszek w tym sporcie.

1

Już wczorajszy słabszy mecz z Collins zwiastował, że dziś może być dotkliwa porażka...

2

Niestety za ten pojedynek Świątkowej należy potężna, zasłuża krytyka. Skandalicznie zagrała!

1

@MesQueUnClub96 nie ma głowy Polka. Co najmniej 3-4 rzędy niżej niż emerytka Serena.

0

Myślę, że to tylko trening przed US Open :-)

1

Jeszcze chwila i znowu okaże się, że jesteśmy narodem przegrywów w kluczowych momentach.

0

Nie ma pieniędzy na jego kupno i tyle.

0

Srebro Zwolińskiej czy 5 bramek w 9 minut pewnego zawodnika w piłce nożnej? ;-)

2

@Culer9002 myślę, że otworzy Natka Pietruszki :- )

0

Myślicie że ten w masce, to taki jeden o imieniu Władimir? Hehe (skoro mamy się zaskoczyć)

0

Wychodzi na to, że największa szansa jest na to, że nie kupimy przed sezonem ani Nico, ani Olmo, ani Merino... Naszymi letnimi transferami będą Lenglet, Fati i Eric Garcia.

1

Zastanawia mnie casus Vitora Roque.

Roque a Endrick

Oglądałem wiele ciekawych skrótów meczów ligi brazylijskiej, w której Roque był prawdziwym młodym kotem w wieku Endricka. Bił bramy prawą, lewą logą, z bliska, z dystansu, niesamowite główki, indywidualne akcje. Zapowiadał się na gracza naprawdę godnego uwagi.

Endrick na pewno nie grał w lidze brazylijskiej tak efektownie i efektywnie by można było powiedzieć, że posiada zdecydowanie większy talent niż Roque. Tak naprawdę dopiero zainteresowanie Realu, spowodowało, że szerszy piłkarski świat zaczął się interesować osobą Endricka. Postawiono na niego w reprezentacji Brazylii, ale czy aby dlatego że był lepszy niż Roque, czy może bardziej za nim stały m. in. media, próbując swoje ugrać wykorzystując zainteresowanie wielkiego Realu.

Co poszło nie tak z Roque, czy to na pewno dużo gorszy i mniej perspektywiczny gracz niż Endrick?

Uważam, że nie. Czy powinno się postawić na Roque w nowym sezonie - uważam, że zdecydowanie tak, bo nie stać nas na odrzucanie zawodników, którzy na dobrą sprawę nie dostawali szans na przestrzeni całego sezonu, w dodatku tak młodych. Dlaczego naszi działacze od siedmiu boleści chcą się go pozbyć?

0

@kanver_ słowo klucz "grajmy".

Ostanie lata tylko słyszymy "musimy wyciągać wnioski", "musimy myśleć tylko o swojej grze", "grajmy najlepiej to co potrafimy".

No i od czasów haniebnej porażki z Romą gramy, no gramy, hehe. Osobiście nie jestem optymistycznie nastawiony do przyszłego sezonu.

0

@elitive to idź, nikt Ci nie zabrania przecież, hehe.

0

@arasz1819 pierwsze słyszę, że Francja miała wygrać Euro trzema równorzędnymi składami? Gdzie takie bzdury łyknąłeś jak pelikan pod Mrągowem?

0

Wydaje mi się, że jeśli Real przegrałby w nowym sezonie mistrzostwo, to chyba tylko poprzez porażkę samego z sobą. Chyba tylko tarcia w ich szatni pomiędzy charakternymi liderami, mogą ten klub choć trochę rozsadzić od środka.

Niestety, ale piłkarsko i organizacyjnie są dwie, może nawet 3 klasy przed Barceloną. Real to bardzo potężny klub, u nas póki co tylko nazwa i historia potężna, ale tym Realu nie ogramy na boisku.

2

Pozostaje czekać teraz na jakiś upalny sobotni wrześniowy wieczór w Las Palmas i naszą porażkę 1:0, po zagraniu meczu życia bramkarza Las Palmas, schodzeniu Lewandowskiego do połowy boiska do rozegrania akcji i konferencji po meczowej, w której usłyszymy, że wyciągniemy wnioski z naszej oczo-bolącej gry... Hehe

0

Pedri czy grający tak jak na Euro Olmo? (hipotetycznie pod kątem grania w 11tce Barcelony)

0

Czyli złota piłka w tym sezonie "za całokształt" kariery dla Carvajala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?