La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 930 Culés

9

Rozumiem frustrację, rozgoryczenie i rozczarowanie, bo brak finału to jednak porażka, biorąc pod uwagę, że to Paryż, ale zarzucanie Idze, że jej się nie chciało albo nie starała się, bo nie płacą tutaj tyle, albo nie dają punktów do rankingu, to akurat skrajna głupota i kompleks ludzi, którzy sami w życiu nic nie zrobili, więc muszą się mścić, by innym też nie wyszło.

I gdyby tak dłużej się zastanowić, to jest to przykre, jak z ogromną łatwością przychodzi ludziom gnojenie drugiej osoby czy też mieszanie jej z błotem. I to tylko dlatego, że ktoś nie spełnił czyichś oczekiwań narzuconych z poziomu kanapy, bo zwyczajnie miał groszy dzień. I po części później te same osoby piszą "Chwała bohaterom", a przy innej okazji mówią o jakiejś dumie z sukcesów innych.

A najgorzej, że nic się nie zmienia, bo z potężnym hejtem mierzyli się Adam Małysz, Kamil Stoch czy Justyna Kowalczyk, którzy po gorszym okresie i tak wracali, udowadniając wszystkim, jak są wspaniali.

Czesław Wydrzycki śpiewał "A jednak często jest, że ktoś słowem złym, zabija tak jak nożem". Chociaż po drugiej stronie są wielcy mistrzowie z potężnym wsparciem psychologicznym i sztabem szkoleniowym, to nadal to tylko ludzie, którzy mogą różnie sobie radzić z przykrymi słowami. Jestem nauczycielem i gdy pytam młodych ludzi, co ich najbardziej w życiu może ranić, każdy bez wahania odpowiada jedno: słowa".

konto usunięte

0

@NeroTFP1 gdzie ktoś pisze że jej się nie chciało na LR?

0

konto usunięte

0

@Majowy_ not true

0

@NeroTFP1 trzeba miec ujemne IQ zeby pisac o sportowcu, ktory jedzie na olimpiade i gra polfinale, ze mu sie nie chcialo :D

Chcialbym poznac ten proces myslowy (jak to brzmi w przypadku takiego "omnibusa"), ktory sobie wyobraza - leci pilka i mysli "a nie chce mi sie", a miedzy gemami pewnie siedzi i mysli "ale bym sobie obejrzala netflixa, co ja tu robie"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?