Może być ciężko dzisiaj zachować czyste konto,ale miejmy nadzieje,że i Ter Stegen da radę jak i obrona mu w tym pomoże.W przyszłym sezonie pewnie zostanie podstawowym bramkarzem.Ten sezon ma na aklimatyzacje.
VeB!
Witam.
Sparing,sparingiem..Sami zawodnicy teoretycznie mówili,,że potraktują ten mecz poważne,ale tego nie zrobili.Podobno takie mecze mają przygotowywać drużynę do sezonu,ale przepraszam bardzo po co grać w piłkę jeżeli widać po nich,że im się po prostu w ogóle nie chciało..Zero dyscypliny,zero zaangażowania jakiegoś,nie mówiąc już o "klepaniu" bez celu.Cóż z tego,że nie grali reprezentanci Hiszpanii,zawodnicy ich zastępujący powinni CHCIEĆ się jak najlepiej pokazać i zapierdzielać nawet za dwóch,bo trener to widzi i w przyszłości może to zaowocować.Na plus S.Roberto,który starał się robić swoje i dało to korzyść zespołowi w postaci bramki.Adriano również harował jak wół i takich zawodników trzeba.Lechia zagrała najlepiej jak mogła,każdy starał się jak mógł i to przynosi korzyści.Więcej nie ma co pisać,mecz dla jaj,żeby się kibice nacieszyli.
Pozdrawiam
Komentarze
0
Świetne :) VeB! :)
14
Na stojąco meczu nie wygramy.Trzymajmy kciuki za drugą połowę . VeB
0
Może być ciężko dzisiaj zachować czyste konto,ale miejmy nadzieje,że i Ter Stegen da radę jak i obrona mu w tym pomoże.W przyszłym sezonie pewnie zostanie podstawowym bramkarzem.Ten sezon ma na aklimatyzacje.
VeB!
0
Witam.
Sparing,sparingiem..Sami zawodnicy teoretycznie mówili,,że potraktują ten mecz poważne,ale tego nie zrobili.Podobno takie mecze mają przygotowywać drużynę do sezonu,ale przepraszam bardzo po co grać w piłkę jeżeli widać po nich,że im się po prostu w ogóle nie chciało..Zero dyscypliny,zero zaangażowania jakiegoś,nie mówiąc już o "klepaniu" bez celu.Cóż z tego,że nie grali reprezentanci Hiszpanii,zawodnicy ich zastępujący powinni CHCIEĆ się jak najlepiej pokazać i zapierdzielać nawet za dwóch,bo trener to widzi i w przyszłości może to zaowocować.Na plus S.Roberto,który starał się robić swoje i dało to korzyść zespołowi w postaci bramki.Adriano również harował jak wół i takich zawodników trzeba.Lechia zagrała najlepiej jak mogła,każdy starał się jak mógł i to przynosi korzyści.Więcej nie ma co pisać,mecz dla jaj,żeby się kibice nacieszyli.
Pozdrawiam
0
Damy radę,wszyscy musimy trzymam kciuki i będzie dobrze!!!
Vamos Barca
14
Na stojąco meczu nie wygramy.Trzymajmy kciuki za drugą połowę . VeB
0
Szacunek w 100000000000000000000000000000% :)
0
Wolus
Nazwiska nie grają...jakbylo wtedy gdy grał Messi,Eto'o,Roni,Henry...nazwiska nazwiskami,ale mistrza nie było
Pzdr
0
Świetna wiadomość :)) Witamy w domu :))
0
Dokładnie,Szpakowski powinien mieć chyba przed sobą każde zdjęcie piłkarza,może wtedy nie pomyliłby go z innym.!! (MOŻE)
DAMY RADĘ,Camp Nou musi pomóc!!