O sobie

  • Zainteresowania FC BARCELONA
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 5685
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 14

Komentarze

0

Świetne :) VeB! :)

14

Na stojąco meczu nie wygramy.Trzymajmy kciuki za drugą połowę . VeB

0

Może być ciężko dzisiaj zachować czyste konto,ale miejmy nadzieje,że i Ter Stegen da radę jak i obrona mu w tym pomoże.W przyszłym sezonie pewnie zostanie podstawowym bramkarzem.Ten sezon ma na aklimatyzacje.
VeB!

0

Witam.
Sparing,sparingiem..Sami zawodnicy teoretycznie mówili,,że potraktują ten mecz poważne,ale tego nie zrobili.Podobno takie mecze mają przygotowywać drużynę do sezonu,ale przepraszam bardzo po co grać w piłkę jeżeli widać po nich,że im się po prostu w ogóle nie chciało..Zero dyscypliny,zero zaangażowania jakiegoś,nie mówiąc już o "klepaniu" bez celu.Cóż z tego,że nie grali reprezentanci Hiszpanii,zawodnicy ich zastępujący powinni CHCIEĆ się jak najlepiej pokazać i zapierdzielać nawet za dwóch,bo trener to widzi i w przyszłości może to zaowocować.Na plus S.Roberto,który starał się robić swoje i dało to korzyść zespołowi w postaci bramki.Adriano również harował jak wół i takich zawodników trzeba.Lechia zagrała najlepiej jak mogła,każdy starał się jak mógł i to przynosi korzyści.Więcej nie ma co pisać,mecz dla jaj,żeby się kibice nacieszyli.
Pozdrawiam

0

Damy radę,wszyscy musimy trzymam kciuki i będzie dobrze!!!
Vamos Barca

Zobacz wszystkie

14

Na stojąco meczu nie wygramy.Trzymajmy kciuki za drugą połowę . VeB

0

Szacunek w 100000000000000000000000000000% :)

0

Wolus

Nazwiska nie grają...jakbylo wtedy gdy grał Messi,Eto'o,Roni,Henry...nazwiska nazwiskami,ale mistrza nie było

Pzdr

0

Świetna wiadomość :)) Witamy w domu :))

0

Dokładnie,Szpakowski powinien mieć chyba przed sobą każde zdjęcie piłkarza,może wtedy nie pomyliłby go z innym.!! (MOŻE)

DAMY RADĘ,Camp Nou musi pomóc!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?