0

Świetne :) VeB! :)

14

Na stojąco meczu nie wygramy.Trzymajmy kciuki za drugą połowę . VeB

0

Może być ciężko dzisiaj zachować czyste konto,ale miejmy nadzieje,że i Ter Stegen da radę jak i obrona mu w tym pomoże.W przyszłym sezonie pewnie zostanie podstawowym bramkarzem.Ten sezon ma na aklimatyzacje.
VeB!

0

Witam.
Sparing,sparingiem..Sami zawodnicy teoretycznie mówili,,że potraktują ten mecz poważne,ale tego nie zrobili.Podobno takie mecze mają przygotowywać drużynę do sezonu,ale przepraszam bardzo po co grać w piłkę jeżeli widać po nich,że im się po prostu w ogóle nie chciało..Zero dyscypliny,zero zaangażowania jakiegoś,nie mówiąc już o "klepaniu" bez celu.Cóż z tego,że nie grali reprezentanci Hiszpanii,zawodnicy ich zastępujący powinni CHCIEĆ się jak najlepiej pokazać i zapierdzielać nawet za dwóch,bo trener to widzi i w przyszłości może to zaowocować.Na plus S.Roberto,który starał się robić swoje i dało to korzyść zespołowi w postaci bramki.Adriano również harował jak wół i takich zawodników trzeba.Lechia zagrała najlepiej jak mogła,każdy starał się jak mógł i to przynosi korzyści.Więcej nie ma co pisać,mecz dla jaj,żeby się kibice nacieszyli.
Pozdrawiam

0

Damy radę,wszyscy musimy trzymam kciuki i będzie dobrze!!!
Vamos Barca

0

Dokładnie,Szpakowski powinien mieć chyba przed sobą każde zdjęcie piłkarza,może wtedy nie pomyliłby go z innym.!! (MOŻE)

DAMY RADĘ,Camp Nou musi pomóc!!

0

Cieszyłem się gdy wchodził Sanchez za Cesca,ale po tym co poraz kolejny pokazał,stwierdzam,że chłopak nawet na siedzenie na ławce Barcy nie zasługuje.Jest to smutne,ale niestety prawdziwe.

Gdzie się podział stary Sanchez? ehh
Trzeba mieć nadzieję,że w rewanżu zagramy coś!!
Veb

0

"W 61. minucie Roura zdecydował się na drugą zmianę i w miejsce Alexisa desygnował do gry Alexisa." Chyba powinno być Tello.... Czytajcie tekst przed tym jak go wrzucacie!!!

0

Szacunek w 100000000000000000000000000000% :)

0

Ogarnijcie się trochę..Nawet Mascherano może mieć słabszy mecz,wypadło to akurat w takim a nie innym momencie.
Pamiętajcie o tym jak ten facet ratował nam tyłek w poprzednim sezonie?
Trudno stało się,mamy ligę do wywalczenia oraz LM i puchar króla,trzeba na tym się skupić.
Dziś na plus Valdes i Pedro który naprawdę walczył z całych sił.
Pzdr dla wszystkich! Veb!!!

0

Świetna wiadomość :)) Witamy w domu :))

0

Chyba nigdy w życiu nie płakałem tak jak teraz ! PEP

0

Czy wiadomo już coś na temat Pique??

0

Damy radę!!!
Zawsze w nich wierzę :)
VeB

0

Wolus

Nazwiska nie grają...jakbylo wtedy gdy grał Messi,Eto'o,Roni,Henry...nazwiska nazwiskami,ale mistrza nie było

Pzdr

0

Barca Barca Baaarcaaa !!!! I wszystko jasne !!!

Królujemy wszędzie!!:)

VeB!!!

0

Aż się popłakałem gdy zobaczyłem ten filmik ^^

Vamos Messi !!!!!!!!!!!!!

Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?