O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 41
  • Polecenia 0

Komentarze

0

a robero carlos w realu ilr grał ??

0

zribie z siebie debila troche , ale ....

jak sie gra z "kątry" jak to jakis kibic Barcy napisal ??

0

prawdziwi kibice nie wyzywaja , tylko szanuja rywala i respektuja slowa innych .. mam wrazenie , że to nie realowi przydaloby sie utrzec nosa tylko kibicom barcy , poniewaz stan arogancji jest krytycznie duzy (na tej stronie) i kazdy mysli , że jest pepkiem swiata :) i pozjadał wszystkie rozumy ... troche pokory i skromności jeszcze nikomu nie zaszkodziło

0

ruzumiem porownywac xaviego z np. fabregasem :) ale z xabim alonso ?? to troche porownywanie wiatraka do piernika :) xavi jest ofensywnym pomocnikem :) xabi dm/ albo po prostusrodkowy pomocnik stad ta roznica w niektorych kategoriach np. odbiory ... xavi jest lepszy od .... a xabi od ... to tylko moje zdanie

0

a pique to nie jest pajacem jak mowi ze sedziowie sprzyjaja realowi ?? hipokryta

Zobacz wszystkie

0

czy gwiazdy musza błyszczec a bramki musza wpadac po ich indywidualnych akcjach ?? chyba chodzi o to zeby wymienilali jak najwiecej podan a wtedy okazje same sie znajda :) pozdrawiam . a tobie samuel przydałaby sie lekcja pokory albo porzadne lanie :) ktorego chyba ci brak :)

0

przepraszam ale jesli sie nie myle to bojan tez strzelił z niczego .... :) wczoraj . messi chyba tez ten mini lobik wykonał po tym jak ktorys z obroncow bilbao za krotko wybił piłke . przepraszam jesli sie myle ale ogladałem tylko druga połowe

0

a pique to nie jest pajacem jak mowi ze sedziowie sprzyjaja realowi ?? hipokryta

0

poza tym

Realnie traci juz tylu bramek co kiedys ... wiec i wam bedzie trudniej sie przedostac pod bramke jak i oddac strzał

0

najwazniejsze sa zwyciestwa a jesli przy tym uda sie zrobic łądne widowisko ... to juz inna bajka :P zalezy od filozofii gry . jedni maja grac tak a inni inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?