Maksymilian
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a robero carlos w realu ilr grał ??
0
zribie z siebie debila troche , ale ....
jak sie gra z "kątry" jak to jakis kibic Barcy napisal ??
0
prawdziwi kibice nie wyzywaja , tylko szanuja rywala i respektuja slowa innych .. mam wrazenie , że to nie realowi przydaloby sie utrzec nosa tylko kibicom barcy , poniewaz stan arogancji jest krytycznie duzy (na tej stronie) i kazdy mysli , że jest pepkiem swiata :) i pozjadał wszystkie rozumy ... troche pokory i skromności jeszcze nikomu nie zaszkodziło
0
ruzumiem porownywac xaviego z np. fabregasem :) ale z xabim alonso ?? to troche porownywanie wiatraka do piernika :) xavi jest ofensywnym pomocnikem :) xabi dm/ albo po prostusrodkowy pomocnik stad ta roznica w niektorych kategoriach np. odbiory ... xavi jest lepszy od .... a xabi od ... to tylko moje zdanie
0
a pique to nie jest pajacem jak mowi ze sedziowie sprzyjaja realowi ?? hipokryta
0
macie żal do ronaldo o to ze strzela słabym a messi *tylko " dobrym ... a czy ktos broni messiemu strzelac słabszym ?? bramki zalicznae powinny byc tylko wtedy kiedy strzeli sie barsie ?? bez sensu
0
que aprenguin
wszyscy sie was "bojom"
0
czemu kibice barcelony zawsze wszystko wiedza lepiej ?? nigdy tego nie zrozumiem .
0
poza tym
Realnie traci juz tylu bramek co kiedys ... wiec i wam bedzie trudniej sie przedostac pod bramke jak i oddac strzał
0
swoj swego zawsze pozna :) "dzieciaczku " hehe dobre dobre :) zycze kazdemu z was zeby bylo w was choc troche z dziecka :) w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) plakac nie bede bo nie mam powodow :) zycze kazdej druzynie takich ligowych osoagniec z nowym trenerem i skladem :) naprawde:) mam tylko nadzieje ze Real wygra lige bo go stac na to ... i zeby wam kibicom Barcy utrzec nosa chociaz troche ... bo przez te puchary itd staliscie sie pyszni i myslicie ze mozecie wszystko ... czujecie sie panami jak jakas szlachta i to mnie denerwuje ... troche pokory i skromnosci ... macie swoje 5 minut ok cieszcie sie ale nie w taki sposob
0
tak tak ... Barca zawsze jest pokrzywdzona , ma wiecznie pecha , cały sezon gra pieknie , a Real ma szczescie i wygrywa przegrane mecze bo mecz trwa 90 minut a nie 89 :( gra sie do konca ... i druzyna jednak cos musi w sobie miec jesli wygrywa mecz chociaz kompletnie sie gra nie uklada :( jakby to wygladało gdyby sie ukladała gra ?? wyniki hokejowe czy jak ?? zeby strzelic 3 bramki to trzeba byc cienka druzyna :( jestes kibicem Barcy czy antyfanem Realu ?? odpowiedz sobie sam
0
jesli budzenie zawodnikow do 3 nad ranem ..... dewastacje auta ktorym jechal Mou i właczenie zraszaczy gdy cieszyl sie Inter .... bo to normalne gdy dichodzi sie do finalu .... nazywacie honorem ... to ja dziekuje .. jesli wy wszyscy tacy jestescie i jeszcze nazywacie to honorem ?? to ja jako kibic barcy serdecznie wam dziekuje ... nie chce nalezec do grupy ludzi takich jak wy .. zaslpieni sukcesami ... mamy swoje 5 minut to to musicie je wykorzystac w stu % , nie ma miejsca na blwdy i tak dalej ... powodzenia "kibice " nawet nie potraficie przyznac sie do bledu ...
0
NIEZGROZONY ŁĄCZNIE
0
chciałbym zobaczyc ile bramek wpusciłby VV w bramce realu a ile iker w bramce barcy ... wtedu dopiero mozna byłoby stwierdzic ktory jest lepszy ... chociaz i taki eksperyment by do konca tego nie potwierdził
0
nie ma dwoch takich samych strzałow jak i nie ma dwoch takich samych meczow ... strzał i czy to wpadni czy nie zalezy dosłownie od wszystkiego i zapeniam was ze nie ma dswoch identycznych bramek
0
juri
chyba nie kazdy wie o tym co to jest ironia :P
0
tak dokladnie "ten gosc to biskowa panienka " dlatego doskonale sobie radzieł w lidze angielskiej czyli jednej z twardszych lig :)
0
a ile razy on plakał ??? a poza tym co ma placz do piłki ?? moze plakac cały mecz i go wygrac , czy to w czyms przeszkadza ?? wrazliwy jest i nie lubie przegrywac , bo kto lubi
0
moim zdaniem Ci "komunisci " po prostu nie chca zbednego zamieszania na stronie . zawsze komentarz kibica Barcy owe zamieszanie wywołuje :)
0
najwazniejsze sa zwyciestwa a jesli przy tym uda sie zrobic łądne widowisko ... to juz inna bajka :P zalezy od filozofii gry . jedni maja grac tak a inni inaczej
0
przepraszam ale jesli sie nie myle to bojan tez strzelił z niczego .... :) wczoraj . messi chyba tez ten mini lobik wykonał po tym jak ktorys z obroncow bilbao za krotko wybił piłke . przepraszam jesli sie myle ale ogladałem tylko druga połowe
0
czy gwiazdy musza błyszczec a bramki musza wpadac po ich indywidualnych akcjach ?? chyba chodzi o to zeby wymienilali jak najwiecej podan a wtedy okazje same sie znajda :) pozdrawiam . a tobie samuel przydałaby sie lekcja pokory albo porzadne lanie :) ktorego chyba ci brak :)
0
raczej tobie gosciu :)
0
a Ty samuel masz jakies kompleks albo cos ukrywasz ze piszesz " pedłakow" ??
0
tez nie macie o co sie sprzeczac :) nie macie innych problemow tylko udawadnianie sobie wzajemnie kto dłuzej za barva i kto sie lpiej zna na piłce :) ?? ja sie znam na piłce najlpiej i basta :P (zartuje )
0
co do pieniedzy (tych pozyczonych i niepozyczonych ) słyszałem w radiu i podczas meczzu realu (sparingu) ze kasa za Ronaldo zwroci sie po czterech miesiacach ( i mieli tu na mysli tylko koszulki za niego ) a jest pewnie jeszcze mnostwo innych z nim rzeczy . wiec na ronaldo jeszcze zarobia bo dochodza do tego pienidze z reklam itd . . kaka podejrzewam to samo wiec byc moze wyjda na zero :) jaki tak doswiadczony biznesman robiłby nieopłacalne zakupy :) ??? Laporta tez ma głowe na karku ale chyba inna sytuacje finansowa i nie tylko (nietylko )z reszta nie wiem sam :P real musiał zrobic zakupy zeby nie było tak , ze real wychodzi na santiago i boi sie barcy :) teraz wzrosna morale a jak przyjda wyniki to i o atmosfere sie nie bedzi trzeba martwic :) pozdro
0
real jest najgorszy !! tepic real!! on robi wode z ozgu ludziom ... zenada
0
zmarnował sie tylko hleb i pewnie ktos jeszcze
0
max 1990
od kiedy interesjesz sie głodujaca afryka ?? niech zgadne .. od kiedy reak kupił ronaldo ?
0
"To właśnie uwielbiam w Barceonie że nie działają "impulsywnie" ! Nie ma czekoś takiego że Real kupuje to my nie możemy być gorsi ! Niech sobie kupują i sprowadzają gwiazdy." mi sie wydaje ze laporta gdyby miał hajs to tez by brał piłkarzy za kupe kasy bo przeciez kazdy cche byc najlepszy :) teraz wy bedziecie bronic Laporte ..... normalna reakcja człowieka ... tak naprawde kazdy z was by chcaiał fabragasa za 40 czy nawet 50 mln czy silve tez w tych granicach ... tylko teraz sie do tego nie mozecie przyznac bo wyszłoby n a to ze kibic realu ma racje ... spoko :)