0

Pytanie do userów: będzie transmisja z meczu? Jaki kanał?

0

Welcome on board!

0

Czego Wy oczekujecie? Posadzenia Xaviego na ławce? Z takim tytulami i statystykami nagle ławka - bo stary!? Thiago jest młody jeśli zależało by mu na FCB poczekałby jeszcze trochę.
Jedziecie na Tito... Gdyby Delofeu chciał grać i postawił ultimatum jak Thiago też powinien grać? Prawda jest taka, że gdyby Thiago był przywiązany do FCB poczekałby i wiedział ze jego czas nadejdzie tak jak czekał kiedyś XAVI!

0

tv3.cat

TRANSMISJA

0

Jeśli Thiago zagra z Malagą przekroczy 60% :)) Zagra!

0

Jedno jest pewne: albo będziemy go uwielbiać w FCB albo nienawidzić za wybór Realu :)

0

@Bajek

True story! :)

0

@Al FCB
Mnie uspokaja dzisiajszy wywiad z Neymarem. Skoro twierdzi, że skończy się pomyślnie wszystko to Santos nawet jeśli będzie chciał go sprzedać do innego klubu to nie otrzyma zgody zawodnika a to chyba najważniejsze

0

@KichuBlaugrana
Ehhhh, nie sugerujcie się tym kto ile daje. Są kluby które moga dać nawet 200... Czy z tego wynika, że FCB ma dać tyle ile oferują "szejkowie"?

W starciu z takimi ofertami nie mamy szans. Przemawia za nami aspekt sportowy, Neymar chce do Barcelony. To nie jedyny transfer tego lata więc nie moga dać 100 mln - btw. nie wyobrażam sobie tego nawet :)

0

@OscarM

Czy "niepowazna" Barcelona daje za mało? Uważam, że pod tym względem FCB jest bardzo mądre i poważne! Inne wysokie oferty to spekulowanie ceny. Neymar talent ma, ale płacenie za kota w worku 50mln? Może City za parę dni wyłoży 120... FCB dała mądrą cene. Oby do 30mln się zamknęło bo potrzeba wzmocnienia obrony jest równie wielka.

0

@Domas01
Ja Ci przypomnę, że jest trenerem pierwszy sezon. Pep też gdy przychodził takowych nie miał!
DOdam, że Henkes w zeszłym sezonie miał 2 miejsce, przegrał LM... Wnioskując można powiedzieć co on tam jeszcze robi?!

Poraża mnie wasze podejście. Porażka = krytyka. Wszystko źle, ten nie powinien grać, tamten też, trener zły... Co to za podejście? Jesteście fanami FCB czy fanami najlepszych drużym (czyt. może przejdziecie na stronę Bayernu w następnym sezonie bo NAJLEPSI?)

Sztuką będzie dokonać dobrych transferów. FCB 3mc grała bez trenera, zaszła do półfinału. Wygrała ligę tym samym ma to co straciła rok temu. Czego chcecie? Może zwycięstwa w LM 5x z rzędu, liga 6x...? To nie FIFA, tu nie wygrywa się wszystkiego co sezon...

Wierny kibic :)

0

Wiecie jak ostatnio wygląda transmisja z weeb.tv? Mam kod premium i nie wiem czy jest sens aktywować :)

0

Puyol to największa osobowość w FCB !

0

Zapowiada się ARCYCIEKAWY dwumecz!

0

W nd powinien odpocząć :)

0

Gdzie są krytycy Pedro?

Czemu gadacie, że z taką obroną to w półfinale...
6ty połfinał z rzędu LUDZIE! Jesteście fanami FCB czy krytykami dla których Alexis, Pedro, Adriano to słabi piłkarze... na przemiam co mecz coś Wam nie pasuje! Mamy luki w obronie, półfinał to sukces i wierzę w FCB - cokolwiek się stanie to już SUKCES!

0

PO AWANS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KIBICOWAĆ - NIE KRYTYKOWAĆ!

0

Z drugiej strony nie ma co rozpaczać i się bać. Gramy u siebie, nie odrabiamy. Skład bez Leo ale tak też trzeba umieć grać! Trzeba wierzyć i trzymać kciuki, bez czarnowidztwa!

0

@patleo NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!

0

@misiaty7, nie wydaje Ci się, że do niedawna negatywne komentarze szły na Alecisa? Teraz Pedro. Pedro strzeli - wszyscy w zachwycie, Alexis będzie miał jeden gorszy mecz - Alexis na ławke. Sorry panowie... Więcej szacunku do NASZYCH ulubieńców :)

0

@alianta2 w tamtym meczu również były problemy kadrowe jak i dziś. adrioano nie zagrał źle. idąc logiką jednego błędu można każdego piłkarza zniszczyć... puyol się poślizgnął z realem i już śłyszałem głosy "Puyooola bramka" ... za przeproszeniem g... prawda.

Prawda jest taka ze FCb potrzebuje stopera światowego formatu, teraz go nie ma więc trzeba się bronić zastępcami

0

@TwojaStara10: Tello? Dziś kluczem będzie utrzymanie przy piłce, płynne przechodzenie pozycjami. Tello ma chwile w których gra fascynująco ale przeplata to często z gorszą grą. LM to już nie poziom ligowy

0

Jak możecie gadać teksty w stylu "tylko nie Pedro"!@#$%

Nie strzela ale w ataku pozycyjnym, w presingu jest bardzo potrzebny. Ja jestem zadowolony ze składu, trenerzy mają kontakt z zawodnikami i skoro Pedro gra to na to zasłużył.

Adriano zagrał dobry mecz z Realem na tej pozycji, a gra dziśpo potrzebny jest gtoś z "zimną głową"... emocji może być co nie miara więc ...

DO BOJU FCB!

0

@MESSIah16: Juve? Po takim pierwszym meczy nie wierzę w zdolności Juve do odrobienia strat. Bayern ma solidną obronę, z przewagą dwóch bramek ma już awans w kieszeni. PS. Juve nie ma Messiego=nie ma cudu hehe

0

Leo powinien zacząć na ławce. 2-2 to korzystny wynik dla FCB. Gramy u siebie. Drugie 45 min powinno być już z Messim!

0

Abidal inspiruje!

0

Chciałem Delofeu - był (ciągle zbyt często gra sam, ale samw ystep na +)
Chciałem Abidala - był, brak słów :) w końcu!
Bardzo dobra pierwsza połowa.
Ciekawe co z Alexisem

0

Po zwycięstwo :)

0

Chciałbym zobaczyć dziś Delofeu na pozycji Messiego... chociaż 20 minut! Kiedy jak nie dziś?

0

@messiniestaxawi98: ostatnio dobrze grają ale Malaga w rezerwach dziś też gra. To samo BVB, przegrywają do przerwy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?