0

tvp1, z resztą można włączyć program tv chyba to nie problem?

0

@kaamil1910: Sergi od następnego będzie w pierwszym zespole, nie przeszedł bo w pierwszym zespole nadmiar zawodników... i tak głowa boli jak pomyśli się w jaki sposób będzie musiał zostać uszczuplony skład na przyszły sezon! do tego powroty z wypożyczeń, awans kilku zawodników z drugiego zespołu.

0

@Ratamahatta: Powinni zagrać, szczególnie Alexis... Strzelenie bramki wiele by mu dało! Trzeba podbudować morale.

0

streamy*

0

@Don Lucas: dzięki, wykupiłem właśnie zobaczymy, chciałbym zobaczyć powrót Abidala dziś w HD hehehe. W najgorszym wypadku zostanią stramy z Rosji.

0

Barca nie z takich problemów kadrowych wychodziła. Dziś powinni dostać szansę rezerwowi.
Swoją drogą, oglądał ktoś w tygodniu transmisje na weeb.tv? Tnie jeszcze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?