Malan FCB
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tvp1, z resztą można włączyć program tv chyba to nie problem?
0
@kaamil1910: Sergi od następnego będzie w pierwszym zespole, nie przeszedł bo w pierwszym zespole nadmiar zawodników... i tak głowa boli jak pomyśli się w jaki sposób będzie musiał zostać uszczuplony skład na przyszły sezon! do tego powroty z wypożyczeń, awans kilku zawodników z drugiego zespołu.
0
@Ratamahatta: Powinni zagrać, szczególnie Alexis... Strzelenie bramki wiele by mu dało! Trzeba podbudować morale.
0
streamy*
0
@Don Lucas: dzięki, wykupiłem właśnie zobaczymy, chciałbym zobaczyć powrót Abidala dziś w HD hehehe. W najgorszym wypadku zostanią stramy z Rosji.
0
Barca nie z takich problemów kadrowych wychodziła. Dziś powinni dostać szansę rezerwowi.
Swoją drogą, oglądał ktoś w tygodniu transmisje na weeb.tv? Tnie jeszcze?