2

@Lionel_Messi10 Oby FDJ został sprzedany i kupimy Silve to chyba byłby zajebisty deal :D

0

@Emhyr Alemany szefo

3

@Lionel_Messi10 nie no Pique w tym sezonie to nawet w miare solidny był

0

@Uukasz_93 a czytałem że Kessie to był jednym z liderów zespołu

0

@TR3YWAY gdzieś czytałem że w Barcy dostanie 6-8mln tak jak Duńczyk

0

@jabber21 czy ja wiem czy łatwiej?Lewe skrzydło: Fati,Torres, teoretycznie Dembele jak Raphinha przyjdzie. Atak Lewy, Auba. Na prawym chyba nigdy nie grał

1

@CulesKamil Obczaj na yt filmiki z nim. On może być takim obrońcą jak Araujo jak będzie dalej się dobrze rozwijał i dodatkowo jest lewonożny

0

Chadi Riad, Pablo Torre - mam nadzieje że pokażą się jak najlepiej i pojadą do USA :D

0

@sokot on ma niestety kontuzje często, ale jak będzie rywalizacja na pozycji to będzie najlepsze dla każdego. Każdy będzie chciał się pokazać jak najlepiej

1

@KrychaFCB tam bez Benzema to cała drużyna gra piach pokazało to np el clasico bez niego

0

@Messibestplayerintheworld Christensen to jest niewiadoma bo miał kontuzje

0

@Messibestplayerintheworld jak sprzeda się de jonga to myślę że byłby to dobry ruch ale oni pewnie około 100 chcą

0

@Janas11224 Jeżeli Xavi go nie widzi u siebie w planach to czemu miały nie wysyłać go na ławkę albo trybuny. Zarząd chciał Dembele który był dużo droższy a Xavi tego nie chciał więc nie widzę problemu jak zostanie wysłany na trybuny

0

@AdiKingu96 no klub emeryta ale na rok czy dwa by dużo dało to marketingowo, PSG za Messiego niby 600mln zyskała. A cr7 i lewy by dali raczej więcej

3

@AlexDark00 Najlepszy playmaker w historii B)

0

Mnie ciekawy czy Xavi ogarnie i będzie dobrze współpracowal z Lewym i czy lewy się rozwinie jeszcze jakoś

0

@Transu96 jeszcze jakimś cudem Silva za De Jonga i skład cudo tylko jeszcze ta prawa obrona

0

@Image dembele lewy leao było by ogień ale nie stać nas na niego

0

@Criss18Barca no na wahadle by może git byłby

2

@Pawel13sz ale to że wprowadził młodzież nie można mu odebrać xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr no dobra ale przed nim jeszcze cała kariera xD to jest dopiero początek

0

@Emhyr myślę że talent ma tylko od razu wrzucony do PSG został i pamiętajmy że on jest 2003 rocznik xd

0

@MaFCB no rzeczywiście obejrzałeś mecze gdzie każdy grał chu**** XDD a szkoda gadać bo ty pewnie nawet meczy nie oglądasz tylko końcowe wyniki na interii patrzysz XDD

6

@MaFCB o kur** ty piszesz że Kessie na SPD zjada Busiego czy ja ślepy jestem? Jak on odejdzie to będziemy mieli największy problem do zastąpienia XD Czasami gra jak dziad ale jak cały zespół słabo gra to i on też. W reprezentacji pokazuje nadal że to jest top śpd w histori

0

@Scross no znaczy ta dwójka chce do Barcy ale brak kasy xd

0

@Batys No wiedzą lepiej od nas to jest pewne xd

0

@Batys No wymaga ale nie dostanie tyle ile chce XD. Jak będzie grał za 6.5mln i nic dla agenta to czemu ma nie grać? Wyjdzie to dużo taniej niż kupować kota w worku za grube siano.

0

@Batys o ja pierdziele. Ty serio wziąłeś na poważnie że ty płacisz? No zajebiście wydać 100mln na kota w worku z prowiazjami, agentami i innymi XDTy wiesz w jakiej sytuacji finansowej jest Barca? A ten raphinia to co zajebistego zrobił? Dembele dał nam w drugiej połowie sezonu bardzo dużo. Liczy się tu i teraz bo jak tak patrzeć to Umtiti i Roberto powinni grać ciągle w pierwszej 11.

0

@Batys to ciekawe. Wolisz płacić 60mln i jeszcze taką samą pensje kotowi w worku niż dembele. Zajebiście xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?