Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Schoogs po pierwsze on ma 17-19mln zarabiać od tego sezonu bez odroczeń. Z odroczeniami jeszcze więcej. Co ty porównujesz wgl?
0
@Schoogs jakby to był bartomeu który mu dał taki kontrakt i nagle chciał go wywalić bo za dużo zarabia to tak niefajne zachowanie. Tu jest kompletnie inny zarząd więc czego ty oczekujesz? Pozbywają się zbędnego balastu chyba że obniży kontrakt bo tak szczerze to jest śmieszne że on jest jednym z najbardziej zarabiających pomocników na świecie
@Bobo25 Było pokazane że ma zarabić 17mln netto w tym sezonie dzięki bonusom od bartka była niedawno gdzieś tabela
0
@Jasialdinho jak nigdy nie doszedł? Pierwszy sezon miał wybitnie dobry :)
0
@Anonymus0608 o kurde ale to zleciało, myślałem że to rok temu było xD ale i tak Real wtedy wygrał więc tylko pomyliłem lata
0
@kiper09 i chyba nawet rok temu w presezonie atletico zgniotło 7:3 real madryt więc to nie ma sensu się napalać.
0
@lukasik17 @JarekS aa teraz wszystko jasne xD
0
@JarekS kto to evan dick i gdzie gra bo nie mogę takiej osoby znaleźć xd
0
@Enerio Zobacz na tabele rozmiarów, nie zdziwiłbym się jakby L nawet
0
@jeyx77x nie kopiuje tylko robi najlepszy możliwy ruch.
0
@jeyx77x myślisz że za co real kupował wtedy swoje galactico? Tak jak my teraz po sprzedaży.
0
@kaczorra86 Busi Pedri i Silva. Gavi według mnie nie jest jesszcze na takim poziomie żeby opierać na nim 11
0
Jeszcze tylko kounde i elegancko, i jeszcze jakby Silva za FDJ przyszedł to byłby skład kompletny tylko czy Xavi to uciagnie
0
@PatrykBarca sprzedają go w momencie gdy mogą coś jeszcze zarobić tak jak my próbujemy fdj
3
@Kusiar ale to jest prawda, przyszedł auba i zaczął strzelać bo sytuacji to robiliśmy dużo a to że mieliśmy w ataku abde, jutgle i luuka to był problem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kacper1432 Bo teraz mają luisa camposa który ogarnia transfery jak Alemany. Jest to osoba która mogła pracować z Alemanym ale Alemany wolał nie dzielić się obowiązkami. Obecnie PSG prowadzi dobrze okienko
0
@Katalonbar czekają pewnie na oficjalke, chociaż dwa filmiki na ig Barcy to potwierdzają
0
@BartqRKO Też tak czuje że może odpalić ale też może być Upamecano v2
0
@Transu96 to miał okazje się pokazać jak Araujo czy Pedri gdy drużyna nie była wybitna w tym sezonie a on nic nie pokazał. Wygrał tylko jedno mistrzostwo z Juventusem gdzie byli hegemonami ligi.
0
@Transu96 jakiś wybitny to on nie był. Może jakby wybrał nas to by odpalił jak Araujo
0
@Sulimo żeby się nie okazało że w ataku będzie grał sam Lewy bo Ferran brak skuteczności, Raphinha kot w worku, niestety Fati i Dembele szklanki ale mam nadzieje że będzie git
0
@Katalonbar De Jong jak zostanie,Auba,Alba,Pedri Mats, Torres, Busquets(mają followa na ig od dłuższego czasu ale to może nic nie znaczyć),
1
@AlexDark00 Nie no jaką ty skale porównujesz? Gdyby to był Neymar to nie ma dwóch zdań kto lepiej sprzeda.
2
@Criss18Barca no rynku globalnym też i to jest pewne.
2
@Criss18Barca nie no, nie bedą się sprzedawać obecnie lepiej Fatiego. Pedri będzie na drugim miejscu.
1
na kanale Fc Barcelony na yt ma być o 16:00 live z treningu to o co chodzi? :)
0
@socha to normalne że kibic danej drużyny będzie chwalił i pokazywał jego zalety i ciekawostki o nim. Lepiej na jego temat i Barcelony wypowie się kibic Barcelony czy ekspert co ma pojęcie o Barcy niż kibić np. Milanu co kompletnie nic nie wie.
0
@takisobiektos bo Chukwuemeke to Anglik więc nie dziwmy się że taka wartość xD
0
@taris to nikt bo w rezerwach mamy dwóch obrońców co śmiało mogą zastąpić na ławce mingueze i umtitiego jak się ich pozbedziemy. Mam na myśli Riada i Casas
2
@karol97 no tak masz racje lepiej brać jako ekspertów ludzi co zajmują się innymi klubami, masz racje :) real to był przykład...