4

@Pawel13sz Romano pewnie ma info od anglików a Romero od samej Barcy i to ich różni w kwestii transferów barcy

1

@Phoenixx no ja miałem duże obawy w drugiej połowie jak on grał

0

@Pablit no wyprowadzenie miał bardzo dobre w dzisiejszym meczu aż się zdziwiłem że tak ryzykuje grając na obronie, zrobił parę akcji ale imo miejsca dla niego nie ma chyba że będzie zarabiał adekwatnie do nowej hierarchii płac.

9

@HansFCB Alba i myśle że jak przyjdzie Kounde to on

2

@Firestone dokładnie, FDJ jeszcze mógłby zostać ale za duża konkurencja i jakby zarabiał mniej to git a on zarabia wiecej chyba niz czołówka z premier league z pomocników XD

1

@Firestone czyli nic wybitnego nie wnoszą i tyle.

1

@kubilka a jak gol padnie od murawy po strzale to komu chcesz bramke dać? murawie czy jaki miałeś tok myślenia pisząc to? xdd

0

@Transu96 oby bo w niego nie wierzyłem ale Depay też miał zajebisty presezon

0

@Suzu nie dokonca do było objechanie. Vini biegł i araujo był kilka metrów od niego to nie było typowe 1v1 tylko sobie piłkę daleko wyrzucił a że miał lepszą pozycję do sprintu to wygrał

0

@Kingzor i pierwszy skład pewniejszy, tu mniej więcej od 60min obawiałem się fest

1

@Tomek_TF on musi poprawić gre w obronie i doświadczenia złapać to będzie takim Davisem i nawet lepszym

1

@Tomek_TF balde w obronie średnioz wydaje mi się że on bardziej się pcha do ofensywy niż alba

0

@Clue tylko że fdj to na obronie gra xd

4

Czy te prześcieradła potrafią grać bez fauli?

0

@kasha cebajos chyba

0

Jaki ten casemiro jest żałosny xddd

3

2 połowa jak dla mnie nie pewna

1

@shvead20 no to właśnie zobaczyłeś xD

0

@Aragorn33 kounde za Garcię zaraz wlatuje więc spokojnie

0

@Fenelon araujo to gigant jakiś nie ma co się dziwić xd

34

Ale oni się odbijają od araujo xdd

1

Dobra raphinhia przepraszam że w ciebie nie wierzylem

0

@marcin62 być może w czasie gry będziemy grali 3 obrońcami a alba będzie śmigał na atak i zwolni go ze średniej obrony

0

@Culer_1906 Xavi to taki koleś jak siwy bajerant trochę, wszystkich bajeruje

1

@MGregor nie ich wina że tak zostaw ten ``news`` sformułowany

0

@MICHU_LOKU123 nie ma co się przejmować januszami z fb

0

@Patryczek1426 no napisałem jak patrzeć na czas to grają jutro ale jest dopisek 4:55 więc coś się nie klei xd

0

@chudinhomc no jak patrzeć na czas usa to tak grają jutro xD

0

@Luciano99 gdzie była taka plota i zachwyt bo chyba coś ominąłem XD

1

@malicinho delikatnie wyższy ale nie ograny w La Lidze a Martinez to jest topka w lidze i dodatkowo lewa noga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?