Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pawel13sz Romano pewnie ma info od anglików a Romero od samej Barcy i to ich różni w kwestii transferów barcy
1
@Phoenixx no ja miałem duże obawy w drugiej połowie jak on grał
0
@Pablit no wyprowadzenie miał bardzo dobre w dzisiejszym meczu aż się zdziwiłem że tak ryzykuje grając na obronie, zrobił parę akcji ale imo miejsca dla niego nie ma chyba że będzie zarabiał adekwatnie do nowej hierarchii płac.
9
@HansFCB Alba i myśle że jak przyjdzie Kounde to on
2
@Firestone dokładnie, FDJ jeszcze mógłby zostać ale za duża konkurencja i jakby zarabiał mniej to git a on zarabia wiecej chyba niz czołówka z premier league z pomocników XD
1
@Firestone czyli nic wybitnego nie wnoszą i tyle.
1
@kubilka a jak gol padnie od murawy po strzale to komu chcesz bramke dać? murawie czy jaki miałeś tok myślenia pisząc to? xdd
0
@Transu96 oby bo w niego nie wierzyłem ale Depay też miał zajebisty presezon
0
@Suzu nie dokonca do było objechanie. Vini biegł i araujo był kilka metrów od niego to nie było typowe 1v1 tylko sobie piłkę daleko wyrzucił a że miał lepszą pozycję do sprintu to wygrał
0
@Kingzor i pierwszy skład pewniejszy, tu mniej więcej od 60min obawiałem się fest
1
@Tomek_TF on musi poprawić gre w obronie i doświadczenia złapać to będzie takim Davisem i nawet lepszym
1
@Tomek_TF balde w obronie średnioz wydaje mi się że on bardziej się pcha do ofensywy niż alba
0
@Clue tylko że fdj to na obronie gra xd
4
Czy te prześcieradła potrafią grać bez fauli?
0
@kasha cebajos chyba
0
Jaki ten casemiro jest żałosny xddd
3
2 połowa jak dla mnie nie pewna
1
@shvead20 no to właśnie zobaczyłeś xD
0
@Aragorn33 kounde za Garcię zaraz wlatuje więc spokojnie
0
@Fenelon araujo to gigant jakiś nie ma co się dziwić xd
34
Ale oni się odbijają od araujo xdd
1
Dobra raphinhia przepraszam że w ciebie nie wierzylem
0
@marcin62 być może w czasie gry będziemy grali 3 obrońcami a alba będzie śmigał na atak i zwolni go ze średniej obrony
0
@Culer_1906 Xavi to taki koleś jak siwy bajerant trochę, wszystkich bajeruje
1
@MGregor nie ich wina że tak zostaw ten ``news`` sformułowany
0
@MICHU_LOKU123 nie ma co się przejmować januszami z fb
0
@Patryczek1426 no napisałem jak patrzeć na czas to grają jutro ale jest dopisek 4:55 więc coś się nie klei xd
0
@chudinhomc no jak patrzeć na czas usa to tak grają jutro xD
0
@Luciano99 gdzie była taka plota i zachwyt bo chyba coś ominąłem XD
1
@malicinho delikatnie wyższy ale nie ograny w La Lidze a Martinez to jest topka w lidze i dodatkowo lewa noga