Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde jakieś problemy ma, oby nic nie było
1
@AmigoBlancos navas dla mnie to był kot totalny, pamiętam jak kibicowałem kostaryce na mundialu 2k14 :DD
1
@ElMosquito ale to tylko u polaków tak się stało, imo po transferze lewego znowu na odwrót.
2
@cules100pro no to normalne że damy rade ich zarejestrować, ludzie tylko panikę sieją
0
@MesQueUnClub96 jak zagra pełny mecz to pewnie coś strzeli bo jak ma wyjść tylko na połowę to się podpala
0
@Jasialdinho bo Luis campos jest też szefem jak Alemany
0
ale boli ten araujo na PO w innym meczu niż real
0
@Eto'o9 R10 jak fdj odejdzie to nie licząc pozycji busiego to mamy tak: pedri,gavi,kessie xd
0
@Danny Gaucho po zachowaniu i jego wypowiedziach?
20
@Vebrol ale tam CR7 jr jako fan Messiego ma tam przewalone
0
@Fabik87 tak będzie w każdej akcji w meczu z Polską
0
@Emhyr Jemu raczej chodzi że zarabia 7mln netto za siedzenie/leżenie
0
@Zbyszard Silva to bardziej pozycja pedriego
0
@FCB24 ty myślisz że będzie się kupowało tylko piłkarzy kalibru Kounde itp? xd
0
@Worny Jeszcze Silvy brak
0
@Wiktoria13 bo tak zawsze się liczy? tak samo ile biletów się sprzedaje na mecz to daje się taką frekwencje (chyba) bo miało być pełne cam nou a tam okolice 80k jest XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@umtiti najgorsze że dopiero po czasie ludzie otworzyli oczy, gdy kupowało się Dembele, Cou i Griezmanna to ludzie się podniecali nim :)))
3
@Barca1922 no jak będziemy grać tak intensywnie i zawzięcie jak z realem w pierwszej połowie to jak najbardziej
1
@xVENUMx a christensen obserwuje tylko konto Barcy xd :facepalm:
0
@takisobiektos no dokładnie te jego wyjścia są bardzo dobre, szkoda że robi to tak mało bramkarzy
0
@VegetaPolska no to dziwne że mówi że marzeniem było wygranie ligi mistrzów (widziałem gdzieś cytat albo urywek już nie pamiętam) z PSG a gdzie indziej niby mówi że real :)
0
@VegetaPolska no nwm on sam mówił że marzy o wygraniu ligi mistrzów z PSG o realu nigdzie nie wspominał chyba że coś ominąłem. Miał plakaty ze swoim idolem cr7 a to że grał w realu to media sobie same wmawiały że tam chce grać. Ja prędzej wierzyłem że Haaland przejdzie niż Mbappe
0
@VegetaPolska szczerze już wątpię żeby Mbappe przeszedł do Realu, gdyby chciał to już dawno by tam był.
4
@MesQueUnClub96 jak rozegra 60% meczy w tym sezonie to będą xd
0
@Katalonbar fajnie by było gdybyśmy mieli ten procent ;/
0
@michal26 ja go pamiętam z głupiego biegania o którym napisałeś, robienia jakiś sztuczek, tu piętka, tu gole z karnych strzelane na siłę i nie wykorzystany który mógł dać nam ważne punkty oraz chodzenie sobie po boisku. Przecież po kontuzji miał już z kim grać i jakoś nie było efektów. Ma przebłyski ale bez przesady.
0
@michal26 To jaki moment jest dla ciebie katastrofalny? Bo barca grała katastrofe gdy depay był przed kontuzją zanim objął ja Xavi. XD Depay dostawał szanse i jakoś nie wykorzystywał tego... Jeżeli bronisz depaya że grał słabo bo drużyna gra słabo to nie ma co wyzywać umitiego czy innych mingezów bo cała drużyna gra piach i to nie ich wina XD
0
@michal26 no ale gdzie ja piszę że przez 5 lat? ostatnie pół roku miał bardzo dobre i tyle XD czemu ty zmieniasz temat? Temat ze mną był o tym że depay grał piach a nie to co dawał nam dembele... ``Pjanic stylem gry bardziej przypomina Pedriego`` teraz to dowaliłeś
0
@albi meczyki chyba live będą mieć