0

Balde jakieś problemy ma, oby nic nie było

1

@AmigoBlancos navas dla mnie to był kot totalny, pamiętam jak kibicowałem kostaryce na mundialu 2k14 :DD

1

@ElMosquito ale to tylko u polaków tak się stało, imo po transferze lewego znowu na odwrót.

2

@cules100pro no to normalne że damy rade ich zarejestrować, ludzie tylko panikę sieją

0

@MesQueUnClub96 jak zagra pełny mecz to pewnie coś strzeli bo jak ma wyjść tylko na połowę to się podpala

0

@Jasialdinho bo Luis campos jest też szefem jak Alemany

0

ale boli ten araujo na PO w innym meczu niż real

0

@Eto'o9 R10 jak fdj odejdzie to nie licząc pozycji busiego to mamy tak: pedri,gavi,kessie xd

0

@Danny Gaucho po zachowaniu i jego wypowiedziach?

20

@Vebrol ale tam CR7 jr jako fan Messiego ma tam przewalone

0

@Fabik87 tak będzie w każdej akcji w meczu z Polską

0

@Emhyr Jemu raczej chodzi że zarabia 7mln netto za siedzenie/leżenie

0

@Zbyszard Silva to bardziej pozycja pedriego

0

@FCB24 ty myślisz że będzie się kupowało tylko piłkarzy kalibru Kounde itp? xd

0

@Worny Jeszcze Silvy brak

0

@Wiktoria13 bo tak zawsze się liczy? tak samo ile biletów się sprzedaje na mecz to daje się taką frekwencje (chyba) bo miało być pełne cam nou a tam okolice 80k jest XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@umtiti najgorsze że dopiero po czasie ludzie otworzyli oczy, gdy kupowało się Dembele, Cou i Griezmanna to ludzie się podniecali nim :)))

3

@Barca1922 no jak będziemy grać tak intensywnie i zawzięcie jak z realem w pierwszej połowie to jak najbardziej

1

@xVENUMx a christensen obserwuje tylko konto Barcy xd :facepalm:

0

@takisobiektos no dokładnie te jego wyjścia są bardzo dobre, szkoda że robi to tak mało bramkarzy

0

@VegetaPolska no to dziwne że mówi że marzeniem było wygranie ligi mistrzów (widziałem gdzieś cytat albo urywek już nie pamiętam) z PSG a gdzie indziej niby mówi że real :)

0

@VegetaPolska no nwm on sam mówił że marzy o wygraniu ligi mistrzów z PSG o realu nigdzie nie wspominał chyba że coś ominąłem. Miał plakaty ze swoim idolem cr7 a to że grał w realu to media sobie same wmawiały że tam chce grać. Ja prędzej wierzyłem że Haaland przejdzie niż Mbappe

0

@VegetaPolska szczerze już wątpię żeby Mbappe przeszedł do Realu, gdyby chciał to już dawno by tam był.

4

@MesQueUnClub96 jak rozegra 60% meczy w tym sezonie to będą xd

0

@Katalonbar fajnie by było gdybyśmy mieli ten procent ;/

0

@michal26 ja go pamiętam z głupiego biegania o którym napisałeś, robienia jakiś sztuczek, tu piętka, tu gole z karnych strzelane na siłę i nie wykorzystany który mógł dać nam ważne punkty oraz chodzenie sobie po boisku. Przecież po kontuzji miał już z kim grać i jakoś nie było efektów. Ma przebłyski ale bez przesady.

0

@michal26 To jaki moment jest dla ciebie katastrofalny? Bo barca grała katastrofe gdy depay był przed kontuzją zanim objął ja Xavi. XD Depay dostawał szanse i jakoś nie wykorzystywał tego... Jeżeli bronisz depaya że grał słabo bo drużyna gra słabo to nie ma co wyzywać umitiego czy innych mingezów bo cała drużyna gra piach i to nie ich wina XD

0

@michal26 no ale gdzie ja piszę że przez 5 lat? ostatnie pół roku miał bardzo dobre i tyle XD czemu ty zmieniasz temat? Temat ze mną był o tym że depay grał piach a nie to co dawał nam dembele... ``Pjanic stylem gry bardziej przypomina Pedriego`` teraz to dowaliłeś

0

@albi meczyki chyba live będą mieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?