Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PanAgenda2030 jaka ma nam oddać jak nawet nie było oferty? Mówił jasno że jak wpadnie oferta to odejdzie tylko że już za późno bo zaraz koniec okienka.
@MarshallLAW Raphinha też jakoś super się nie sprawdza a 0 krytyki. On będzie jeszcze gorszy niż Ferran który jeszcze odpali.
2
@ranger3120 teraz niby liczą się co osiągnął indywidualnie a nie co wygrał z druzyną :))) chociaż nie zmienia to nic bo raczej Benzema lepszy sezon
2
@Sau_Ron ja to jakoś czuje że Bayern trafimy i chciałbym szachtar jeszcze
3
KDB wchodzi, no to gg
1
@MesQueUnClub96 nie ma co się tym przejmować tu co mecz jakiś zawodnik jest skreślany a potem wychwalany pod niebiosa jak Fati ostatnio i Raphinha w sumie też.
1
@FCB_dimiC ja od początku pisałem że to kot w worku to ludzie pisali że jest koxem w leeds i ich ciągnął xd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BulaKG zobaczymy jak wejdzie drugi skład bo jak my i oni wyszliśmy teoretycznie gorszymi
1
@bari_94 na drugą połowę podobna wchodzi w koszulkę barcy i prezentacja na końcu.
0
@DIPENNN no i git xd no co mam ci powiedzieć, fajnie.
1
@tristan87 jeszcze jakby Auba hattricka zrobił to by jeszcze większy szum w polskich mediach był xD
14
A na prawej obronie pewnie Araujo... Chciałbym zobaczyć kounde i Araujo na środku
0
@adi7adi8 myślisz że Ronaldo będzie ktoś chciał z topowych drużyn?
0
@adi7adi8 nie no raczej nie, chyba że LE wygrają
3
@wojopancer taką że Valverde, i setien juz nie trenują Barcy.
5
@RoberDzik niech grają na 100% bo dla mnie taki mecz z City to jest w pewnym sensie test bo jak sprawdzić drużynę jak nie z najlepszymi?
3
@Lucassito Mi się zdaje że Auba i tak by mało grał bo Lewy pewnie będzie grał 90% swoich minut albo i więcej. Będzie w top3 z Busim i TerStegenem więc taki Auba tylko się marnuje chyba że na skrzydle jak w jakimś meczu ale są lepsi na tej pozycji.
1
@DIPENNN no to już nie można robić filmików o innych? pewnie jak wardęga cisnął wersow to klaskałeś.
0
@kempnou bo fb to już gotowiec i nie trzeba tam być kreatywnym żeby strona fajnie wyglądała i funkcjonowała, i przede wszystkim jest za free a tu trzeba płacić za serwer.
0
@BoreekxDmam nadzieje że chrzani bo bez powodu gościa który jest najlepszy na śo daje na PO bo tamci mają lepsze wyprowadzania piłki a jeszcze będzie kounde. Bo araujo na po to jest marnowanie jego.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Shakhtar musi być to pojedzie się na meczyk do Wawy
0
@hayek Dla niego to była okazja życia że Barca go wzięła bo jakoś nie pamiętam że były jakieś ploty i poważniejszym klubie bo pamięta się że w takim UTD nic nie pokazał
1
@Comentateiro no to betis, almeria i inne kluby też są klubami-memem bo nie mogą rejestrować
0
@Katalonbar aha ok
0
@Emhyr dodać też można że w domu gdy są zdalne masz więcej dodatkowego czasu na naukę. Ja tam nie narzekam na zdalne, podczas tej pandemii bez problemu od pierwszej klasy do 3 z paskiem. Nauczyciele musieli latać do szkoły i to może być powód że była taka nagonka na te zdalne.
1
@EmhyrTo dziwne bo u mnie na maturkach na zdalnych to mało osób nie zdało przez te lata XD
A ogólnie zdalne są git, siedzisz w domu, wstajesz o 8 i elo a nie o 6 i do szkoły. Kto się uczył i tak się nauczy. Ja jak wróciliśmy nie zauważyłem jakoś wielkiej różnicy, tak samo uczyli jak na zdalnych.
0
@kiper09 mi się wydaje że lepiej nie bedzie ale można spróbować
0
@Czarny_ck mi się podobało jak Balde po stracie piłki biegł po nią a nie jak Alba
0
@aleksandrowielki Jak się nie postawi tak jak Koeman to znowu nie będą wychodzić żadne perełki, jakby nie on to prawdopodobnie Pedri, Gavi czy Araujo i Balde by nie dostawali szans.
0
@tbas ja tylko piszę że mówił że już jest niby neutralny xd