Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deeespacito wtedy to kupowało się na siłę żeby zapełnić lukę po Neymarze i zastąpić w jakiś sposób Suareza, a teraz Xavi ma plan na Silve.
7
@Sawik_10 50mln za takiego gracza to jest promocja
1
@denks1984 no tak, busi, pjanic, de jong, kessie to są ofensywni pomocnicy...
1
@HarveySpecter ooo arkantes, jakie królestwo i gildia? Xd
1
@Sulimo Chcesz mieć takie dwie?
2
@Arkon Johan imo
0
@Bobo25 2022 a gdzie niby nie rozumieją? Tylko narzekają że zarabia nieadekwatnie do tego co gra... I w jakich okolicznościach zostało to podpisane :)))
14
@Marcelinho99 2022 a ludzie dalej porównują piłkarzy na taką skalę ze zwykłą pracę za najniższą...
0
@MICHU_LOKU123 Kompleks Wielkiej Barcelony która zdominowała w XXI wieku
0
@robsesh jak coś to zarabia miliony z interesów w USA xD Chyba nieruchomościami się zajmuje
0
@ini_barca no właśnie, i jeszcze za 2-3 lata nas nie będzie :))) co oni wyczyniają!
5
@denks1984 tak mało tylko pedri i gavi
24
50mln za Silve? :DD
0
@jeyx77x no to są dobrze zarządzane czy tylko real? Taka dziwna odpowiedź na pytanie.
3
@Darkin czyli by wychodziło że większość klubów jest źle zarządzanych?
0
@sendesara sam Tuchel opowiadał historię z tym związaną... Więc idź płakać do niego że szacunku nie ma. Jak on w finale nie grał xD! Kilka meczy gdy wyszli z grupy to siedział na ławce, więc jaki podstawowy zawodnik?
0
@Barca1166 ale oni się tymi pozycjami zmieniają, oglądałeś mecz? Dembele był raz tu, raz tu tam samo Rafa
1
@Barca1166 po co stawiać na coś innego gdy Dembele,Lewy,Rafa działa?
0
@Rewolucja123 Oczywiście że na papierze Chris jest bardzo dobrym stoperem, udowodnił to np. z Realem i się cieszyłem że tu przychodzi ale imo jednak Araujo>Chris. On też w Chelsea nie był główną postacią, przez chwilę był kotem i nagle zjazd, już nie pamiętam czy to przez kontuzję. Też piszesz o doświadczeniu ale co z tego doświadczenia jak w większych meczach to nogi z galarety i na kibel? Araujo musi tylko wyprowadzenie piłki ogarnąć.
0
@Rewolucja123 ale HIT że ktoś stawia Chrisa przed Araujo XD! Ale jak utrzyma poziom jak np. z realem to będzie gitem
4
@SelloutCrowd jak chce kiedyś być prezydentem klubu to takie kroki raczej są naturalne bo u ludzi będzie plusował
0
@Sysia11 trochę błędów? xD nawet był jakiś film z porównaniem do magłajera xD
1
@Sysia11 madryciaki to uważają że eder>Araujo wiec o czym tu mówić
1
@Jasialdinho niestety ale nie tylko madryciaki tam myślą, niestety nawet tutaj tacy są co wszystko łykają i myślą że za 2-3 lata nas nei będzie XD
@Barcanajlepszyteam ja pamiętałem i pare osób też bo miałem polecenia gdy pisałem że real też był w takiej sytuacji
0
@MrCental ponieważ tylko on ma dużą pensję z tych których bartek przedłużał przed dymisją... Jest tabela ze on zarabia około 30 brutto teraz, mordo ale to trzeba min o połowę obciąć
9
@MrCental jesteś prezesem wielkiej firmy i dajesz każdemy x2 podwyżkę i jutro się zwalniasz i robisz problemy firmie XD wszystko git?
41
no jak bartek dawał kontrakty tydzień przed dymisją to chyba nie jest git
1
@SkilledHydra16 wy za szybko mu końca kariery nie chcecie robić ze ma za rok wracać? Myślę że on pogr na luzie jeszcze 2-3 lata
0
@Szmulek przecież napisał że przez ostatnie pół roku nas ciągnął a nie przez cały pobyt...
0
@BulaKG nadal jest ale to taki skutek jak przdchwila oglądasz raphinhe i dembele którzy grali zajebiście :)))