0

@Deeespacito wtedy to kupowało się na siłę żeby zapełnić lukę po Neymarze i zastąpić w jakiś sposób Suareza, a teraz Xavi ma plan na Silve.

7

@Sawik_10 50mln za takiego gracza to jest promocja

1

@denks1984 no tak, busi, pjanic, de jong, kessie to są ofensywni pomocnicy...

1

@HarveySpecter ooo arkantes, jakie królestwo i gildia? Xd

1

@Sulimo Chcesz mieć takie dwie?

2

@Arkon Johan imo

0

@Bobo25 2022 a gdzie niby nie rozumieją? Tylko narzekają że zarabia nieadekwatnie do tego co gra... I w jakich okolicznościach zostało to podpisane :)))

14

@Marcelinho99 2022 a ludzie dalej porównują piłkarzy na taką skalę ze zwykłą pracę za najniższą...

0

@MICHU_LOKU123 Kompleks Wielkiej Barcelony która zdominowała w XXI wieku

0

@robsesh jak coś to zarabia miliony z interesów w USA xD Chyba nieruchomościami się zajmuje

0

@ini_barca no właśnie, i jeszcze za 2-3 lata nas nie będzie :))) co oni wyczyniają!

5

@denks1984 tak mało tylko pedri i gavi

24

50mln za Silve? :DD

0

@jeyx77x no to są dobrze zarządzane czy tylko real? Taka dziwna odpowiedź na pytanie.

3

@Darkin czyli by wychodziło że większość klubów jest źle zarządzanych?

0

@sendesara sam Tuchel opowiadał historię z tym związaną... Więc idź płakać do niego że szacunku nie ma. Jak on w finale nie grał xD! Kilka meczy gdy wyszli z grupy to siedział na ławce, więc jaki podstawowy zawodnik?

0

@Barca1166 ale oni się tymi pozycjami zmieniają, oglądałeś mecz? Dembele był raz tu, raz tu tam samo Rafa

1

@Barca1166 po co stawiać na coś innego gdy Dembele,Lewy,Rafa działa?

0

@Rewolucja123 Oczywiście że na papierze Chris jest bardzo dobrym stoperem, udowodnił to np. z Realem i się cieszyłem że tu przychodzi ale imo jednak Araujo>Chris. On też w Chelsea nie był główną postacią, przez chwilę był kotem i nagle zjazd, już nie pamiętam czy to przez kontuzję. Też piszesz o doświadczeniu ale co z tego doświadczenia jak w większych meczach to nogi z galarety i na kibel? Araujo musi tylko wyprowadzenie piłki ogarnąć.

0

@Rewolucja123 ale HIT że ktoś stawia Chrisa przed Araujo XD! Ale jak utrzyma poziom jak np. z realem to będzie gitem

4

@SelloutCrowd jak chce kiedyś być prezydentem klubu to takie kroki raczej są naturalne bo u ludzi będzie plusował

0

@Sysia11 trochę błędów? xD nawet był jakiś film z porównaniem do magłajera xD

1

@Sysia11 madryciaki to uważają że eder>Araujo wiec o czym tu mówić

1

@Jasialdinho niestety ale nie tylko madryciaki tam myślą, niestety nawet tutaj tacy są co wszystko łykają i myślą że za 2-3 lata nas nei będzie XD
@Barcanajlepszyteam ja pamiętałem i pare osób też bo miałem polecenia gdy pisałem że real też był w takiej sytuacji

0

@MrCental ponieważ tylko on ma dużą pensję z tych których bartek przedłużał przed dymisją... Jest tabela ze on zarabia około 30 brutto teraz, mordo ale to trzeba min o połowę obciąć

9

@MrCental jesteś prezesem wielkiej firmy i dajesz każdemy x2 podwyżkę i jutro się zwalniasz i robisz problemy firmie XD wszystko git?

41

no jak bartek dawał kontrakty tydzień przed dymisją to chyba nie jest git

1

@SkilledHydra16 wy za szybko mu końca kariery nie chcecie robić ze ma za rok wracać? Myślę że on pogr na luzie jeszcze 2-3 lata

0

@Szmulek przecież napisał że przez ostatnie pół roku nas ciągnął a nie przez cały pobyt...

0

@BulaKG nadal jest ale to taki skutek jak przdchwila oglądasz raphinhe i dembele którzy grali zajebiście :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?