0

@doc spokojnie młody balde nie będzie grał wszystkiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Worny dziś mvp dostał?

1

@JohnBarça owszem, zdążają się ale nie aż takie sytuacje na bramkę. Zobaczymy jak zagra z wymagającym rywalem bo jak taki Williams robił z nim co chciał to ja się boje o niego z Bayernem, chyba że utrzyma tą formę co teraz ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fati leży, żeby nic nie było

0

@Katalonbar On będzie grał obok FDJ jako DP obaj.

1

@JohnBarça i też mogliśmy stracić kolejną dziś dzięki niemu. Strasznie zaspał po stracie Busiego.

1

Żul kounde jak Puyol a Eric jak zawsze gdy coś się dzieje poważnego w szoku.

0

@ziomal62 tak tak jak napisać że za Ter Stegena wchodzi Penia/Tenas xD

1

@Lordzi smutne trochę że jak Barca dominuje i wygrywa to ludzie piszą że drużyna przeciwna gra słabo i to dzięki temu tak jest... Zamiast docenić jak gra Barca to i tak ludzie szukają na siłę czegoś.

0

@Azi hajto robi im te %

0

@Dariusz40 znaczy on nie jest zły na tej Prawej Obronie ale widać że się tam marnuje i co pokazuje w tym meczu że na środku jest skałą.

2

@DIPENNN jak podpisze profesjonalny kontrakt to chyba musi mieć numer chyba do 25

1

@kakusus jak Kounde będzie chciał tam grać to nie kupujemy :D

1

Zaraz wleci Fati i kolejne gole będą

0

@_RL9 ja zawsze wiedziałem że zdrowy Dembele to jest jeden z lepszych piłkarzy, co pokazywał po kontuzjach wcześniej ale szybko był szpital

0

@preemo wiadomo że mecz z city grany for fun ale pokazał że możemy coś tam ugrać z najlepszą drużyną.

0

@kosmos91Imo w tym momencie Chris zamiast Kounde, ale jak będzie w regularnej grze to Araujo-Kounde duet nie do ruszenia.

0

Ale ten czas zapierdziela

0

@Azi Garcia ma tylko wyporowadzenie piłi... Araujo zjadał go na śniadanie w poprzednim sezonie. Xavi na siłę chciał z niego zrobić PO, co nie wyszło, to działa tylko na Viniego. Co z tego że Garcia ma wyprowadzenie piłki jak poważny rywal robi go jak dzieciaka?>

0

@michal26 W obecnej sytuacji to każde zwolnienie z limitu płac się liczy. 10mln brutto dla klubu w tej sytuacji to dużo a trzymać go na ławce jest bezsensu.

1

@VamosVamos żenada to tacy ``kibice`` jak wy.

0

@pander110 no niestety ale nie ma innej osoby na tej pozycji, miał być pjanic a widać jak xavi na niego stawia a nico wypożyczony.

29

nareszcie Araujo na śo i do tego z Kounde :D

0

WOW! kto by się spodziewał!

1

@antoine22 jakby nie problemy finansowe to pewnie za 40mln to już dawno by śmigał u nas.

0

@forest Był chyba komunikat że Balde wstąpił do pierwszej drużyny więc Alonso zbędny :)))

1

@taris
Za stary
Za niski
Nie pasuje do taktyki Xaviego
Brak formy.

0

@MarshallLAW jak nie można porównywać? Ferran też po kilku meczach był skreślany, już w meczu z Napoli czyli około 8 meczu że nie trafiał. A jestem przekonany że Raphinha bedzie miał gorsze staty przez cały sezon niż Ferran przez pół roku po kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?