Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc spokojnie młody balde nie będzie grał wszystkiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Worny dziś mvp dostał?
1
@JohnBarça owszem, zdążają się ale nie aż takie sytuacje na bramkę. Zobaczymy jak zagra z wymagającym rywalem bo jak taki Williams robił z nim co chciał to ja się boje o niego z Bayernem, chyba że utrzyma tą formę co teraz ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fati leży, żeby nic nie było
0
@Katalonbar On będzie grał obok FDJ jako DP obaj.
1
@JohnBarça i też mogliśmy stracić kolejną dziś dzięki niemu. Strasznie zaspał po stracie Busiego.
1
Żul kounde jak Puyol a Eric jak zawsze gdy coś się dzieje poważnego w szoku.
0
@ziomal62 tak tak jak napisać że za Ter Stegena wchodzi Penia/Tenas xD
1
@Lordzi smutne trochę że jak Barca dominuje i wygrywa to ludzie piszą że drużyna przeciwna gra słabo i to dzięki temu tak jest... Zamiast docenić jak gra Barca to i tak ludzie szukają na siłę czegoś.
0
@Azi hajto robi im te %
0
@Dariusz40 znaczy on nie jest zły na tej Prawej Obronie ale widać że się tam marnuje i co pokazuje w tym meczu że na środku jest skałą.
2
@DIPENNN jak podpisze profesjonalny kontrakt to chyba musi mieć numer chyba do 25
1
@kakusus jak Kounde będzie chciał tam grać to nie kupujemy :D
1
Zaraz wleci Fati i kolejne gole będą
0
@_RL9 ja zawsze wiedziałem że zdrowy Dembele to jest jeden z lepszych piłkarzy, co pokazywał po kontuzjach wcześniej ale szybko był szpital
0
@preemo wiadomo że mecz z city grany for fun ale pokazał że możemy coś tam ugrać z najlepszą drużyną.
0
@kosmos91Imo w tym momencie Chris zamiast Kounde, ale jak będzie w regularnej grze to Araujo-Kounde duet nie do ruszenia.
0
Ale ten czas zapierdziela
0
@Azi Garcia ma tylko wyporowadzenie piłi... Araujo zjadał go na śniadanie w poprzednim sezonie. Xavi na siłę chciał z niego zrobić PO, co nie wyszło, to działa tylko na Viniego. Co z tego że Garcia ma wyprowadzenie piłki jak poważny rywal robi go jak dzieciaka?>
0
@michal26 W obecnej sytuacji to każde zwolnienie z limitu płac się liczy. 10mln brutto dla klubu w tej sytuacji to dużo a trzymać go na ławce jest bezsensu.
1
@VamosVamos żenada to tacy ``kibice`` jak wy.
0
@pander110 no niestety ale nie ma innej osoby na tej pozycji, miał być pjanic a widać jak xavi na niego stawia a nico wypożyczony.
29
nareszcie Araujo na śo i do tego z Kounde :D
0
WOW! kto by się spodziewał!
1
@antoine22 jakby nie problemy finansowe to pewnie za 40mln to już dawno by śmigał u nas.
0
@forest Był chyba komunikat że Balde wstąpił do pierwszej drużyny więc Alonso zbędny :)))
1
@taris
Za stary
Za niski
Nie pasuje do taktyki Xaviego
Brak formy.
0
@MarshallLAW jak nie można porównywać? Ferran też po kilku meczach był skreślany, już w meczu z Napoli czyli około 8 meczu że nie trafiał. A jestem przekonany że Raphinha bedzie miał gorsze staty przez cały sezon niż Ferran przez pół roku po kontuzji.