0

@lucca87 jak rozumiesz kadrowo? Bo oprócz Barcy czy city nikt nie ma tylu rezerwowych na takim poziomie

0

@Magicc89PL a ty skąd masz takie info xd

0

@MrPGG napisał niespodzianka, zawsze może podpiąć pod to niespodziewane odejście pjanica co miał być zmiennikiem dal busiego xD

0

@D10SLEO dla hiszpanów to może być wielki transfer tak jak dla nas że ktoś odchodzi z ekstraklasy do top5

0

@JordiElNino Sam mówił że jego drugi ulubiony klub to Barcelona i chyba mówił że kiedyś może by zagrał ale to już nie jestem pewny.

0

@klopx znając laporte i jego kreatywną księgowość to teraz dostaje 6mln a za rok z 9mln i tak dalej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Po co Morate????>

0

@Lisek Jakby nie Alemany to by nie było niczego, żadnych transferów in and out. Także nie byłoby Dembele.

1

@Emhyr imo nie opłaca się dla samego Felixa, gdzie on by grał? Chyba że rezerwowy mu pasuje bo Lewy pewnie będzie grał bardzo dużooo.

0

@tko mi chodzi że to im zależy więc to my stawiamy warunki...

0

@tko czy ja wiem. Oni potrzebują napastnika, nawet lepiej że on zostanie.

0

@Kondziubarca tak jak z transferem FDJ zrobił, wszystko było dogadywane a tu nagle Romero z info i negocjacje przestały być robione.

0

@Darkin jak 160mln? nagle liczysz tylko koszt zawodnika? :))))

0

@Cvzx daje pewnie mu odpocząć jak poprzedni sezon grał praktycznie wszystko gdy był dostępny, a przy okazji daje szansę balde

0

@Darkin a no dobra jak liczysz pensje na x lat do przodu do tego tansferu i kasę dla osoby której niestety nie ma to tak może tyle wynieść, to i neymar czy mbappe kosztują ponad 600mln xD

0

@barcelonaLM @Darkin 70mln około transfer, 50mln miało być dla śp.Mino, i chyba dla Ojca Hallanda z 30 to gdzie reszta? I on coś pewnie dostał. Wątpie że on dostał 100mln albo 200mln.

1

@PatrykBarca Anthony i Fofana

6

Za rok czy dwa dembele z opaską kapitana xD ten widok będzie piękny

0

@Emhyr oni potrzebują napadziora więc tacy do przodu niech nie będą XD

0

@Toretto no to jak ci dobrze idzie z nimi to po co pytać się? :D

0

@Toretto raczej mendes i cancelo oraz vini

0

@Black_Wolf_95 ta, niby jak ronaldo miał przyjść to trener powiedział że odejdzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 Najlepiej to ruszyć za rok po Cancelo i Rodriego na śpd i skład pierwsza klasa

0

@Azi no to zobaczymy, będzie wchodził na 30min i tyle, wrócimy tu na koniec sezonu :))))

0

@Azi to że barca ma szeroką kadre nie znaczy że każda drużyna... Co to za problem wchodzić na 30min na końcówkę? XD Zobaczysz że ciągle tak będzie...

0

@Azi no z twojej też że są mecze co 3 dni i nie może wchodzić na 30min bo ty tak mówisz xD Po co płacić 40mln jak może wchodzić na 30min i odmienić losy meczu jak z Valencią?

0

@Azi no dobrze jak tak mówisz to tak będzie. Nie będą oszczędzać 40mln tylko dlatego że tak mówisz.

0

@Azi bym się nie zdziwił że by tak robili, chyba że by przegrywali i byli daleko do top4 to wtedy Antek musi grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?