Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 jak rozumiesz kadrowo? Bo oprócz Barcy czy city nikt nie ma tylu rezerwowych na takim poziomie
0
@Magicc89PL a ty skąd masz takie info xd
0
@MrPGG napisał niespodzianka, zawsze może podpiąć pod to niespodziewane odejście pjanica co miał być zmiennikiem dal busiego xD
0
@D10SLEO dla hiszpanów to może być wielki transfer tak jak dla nas że ktoś odchodzi z ekstraklasy do top5
0
@JordiElNino Sam mówił że jego drugi ulubiony klub to Barcelona i chyba mówił że kiedyś może by zagrał ale to już nie jestem pewny.
0
@klopx znając laporte i jego kreatywną księgowość to teraz dostaje 6mln a za rok z 9mln i tak dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Po co Morate????>
0
@Lisek Jakby nie Alemany to by nie było niczego, żadnych transferów in and out. Także nie byłoby Dembele.
1
@Emhyr imo nie opłaca się dla samego Felixa, gdzie on by grał? Chyba że rezerwowy mu pasuje bo Lewy pewnie będzie grał bardzo dużooo.
0
@tko mi chodzi że to im zależy więc to my stawiamy warunki...
0
@tko czy ja wiem. Oni potrzebują napastnika, nawet lepiej że on zostanie.
0
@Kondziubarca tak jak z transferem FDJ zrobił, wszystko było dogadywane a tu nagle Romero z info i negocjacje przestały być robione.
0
@Darkin jak 160mln? nagle liczysz tylko koszt zawodnika? :))))
0
@Cvzx daje pewnie mu odpocząć jak poprzedni sezon grał praktycznie wszystko gdy był dostępny, a przy okazji daje szansę balde
0
@Darkin a no dobra jak liczysz pensje na x lat do przodu do tego tansferu i kasę dla osoby której niestety nie ma to tak może tyle wynieść, to i neymar czy mbappe kosztują ponad 600mln xD
0
@barcelonaLM @Darkin 70mln około transfer, 50mln miało być dla śp.Mino, i chyba dla Ojca Hallanda z 30 to gdzie reszta? I on coś pewnie dostał. Wątpie że on dostał 100mln albo 200mln.
1
@PatrykBarca Anthony i Fofana
6
Za rok czy dwa dembele z opaską kapitana xD ten widok będzie piękny
0
@Emhyr oni potrzebują napadziora więc tacy do przodu niech nie będą XD
0
@Toretto no to jak ci dobrze idzie z nimi to po co pytać się? :D
0
@Toretto raczej mendes i cancelo oraz vini
0
@Black_Wolf_95 ta, niby jak ronaldo miał przyjść to trener powiedział że odejdzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Najlepiej to ruszyć za rok po Cancelo i Rodriego na śpd i skład pierwsza klasa
0
@Azi no to zobaczymy, będzie wchodził na 30min i tyle, wrócimy tu na koniec sezonu :))))
0
@Azi to że barca ma szeroką kadre nie znaczy że każda drużyna... Co to za problem wchodzić na 30min na końcówkę? XD Zobaczysz że ciągle tak będzie...
0
@Azi no z twojej też że są mecze co 3 dni i nie może wchodzić na 30min bo ty tak mówisz xD Po co płacić 40mln jak może wchodzić na 30min i odmienić losy meczu jak z Valencią?
0
@Azi no dobrze jak tak mówisz to tak będzie. Nie będą oszczędzać 40mln tylko dlatego że tak mówisz.
0
@Azi bym się nie zdziwił że by tak robili, chyba że by przegrywali i byli daleko do top4 to wtedy Antek musi grać