Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACRAB95 ja sancheza bardzo lubiłem i szkoda mi go było jak przechodzil
0
@Hadim jak gramy kessie na pomocy to nie oczekujmy jakiś błysów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ACRAB95 no nasz styl jest generalnie ciężki do opanowania chyba że jesteś z la masi albo wielkim mózgiem to przetrwasz - i dla tego jest te DNA Barcelony.
@Cvzx jemu u nas to nawet te kiwanie nie wychodzi. Ludzie ślepo byli zapatrzeni najlepszymi momentami z yt i statystykiami i każdy myślał że to kozak, przyznam szczerze że do momentu zainteresowania Barcy to o nim nie słyszałem.
1
@ACRAB95 nie no, on już nie odpali xd ja od początku pisałem że to kot w worku, co było widać w meczach a ludzie popatrzyli na statystyki i się podjarali nim...
0
@Survier Tak, dokładnie.
2
@gaq ty na obronę dajesz 4 bocznych obrońców???
2
@Aragorn33 wtedy byłby Auba który pewnie miałby u nas z 8bramek teraz bo z Dembele bardzo dobrze się dogadywał
1
@Xavifcb6 akurat w takich czasach to trzeba się cieszyć że wszystkiego bo już nie będzie prawdopodobnie nigdy jak za Pepa czy Enrique nawet. :))))))
1
No tak. Mamy samego Pique to powołajmy wszystkich oprócz ŚO... To jest bardzo dobra sytuacja żeby powołać np. Riada czy nawet Casasa czy Diounkou czy innych mlodych. A my pewnie wystawimy Albę Alonso Pique Balde/balerina XD!
3
@Greenalley no niestety nie było szefa defensywy i wszystko poszło się yebac...
0
@cris2706 on od 2k16 chyba nic nie gra. Gra w utd i tyle.
0
@FC1899Barca Tu pogra jeszcze max 2 sezony na takim poziomie przy dobrych wiatrach i elo. Pedri czy Araujo mogą grać nawet 10-15 lat jak zdrowie pozwoli :D
14
@FC1899Barca zależy o co ci chodzi bo Araujo i Pedri to też były transfery :DDDDD
9
Jeżeli przyjdzie Jurgen klopp to jak najbardziej. Jeżeli mamy zmieniać na setienów czy innych tego typu to nie.
0
@GeneralXavi no ewidentnie :D jak 3-1 to wpierdol to ciekawe co u ciebie 8-2 znaczy :DDD
1
@GeneralXavi wpierdol to był 8-2 od bayernu.
1
@takisobiektos ale jak za darmo to można brać a nie płacić pewnie z +50mln za kolejnego Brazylijczyka xd
1
@Lionel_Messi10 oby wybrał ale jak się nie uda to można lecieć po Moukoko bo za rok za darmo może odejść, a przy Lewym może się bardzo rozwinąć :D
1
@doc https://www.fcbarca.com/103585-endrick-wszyscy-chlopcy-w-brazylii-chca-grac-w-barcelonie.html
Jednak dużo ma tych inspiracji XD
Teraz znalazłem że ojciec jego też mówił o ronaldo
0
@jeyx77x no niestety ale w lalidze jest ujowe FFP i nici z transferów dla reszty klubów tylko Barca, real i Atletico może sobie pozwolić na porządne transfery a reszta jest zmuszona do sprzedawania.
1
@doc a nie Rivaldo, Ronaldinho i chyba Ronaldo ale Nazario? chyba że inne wywiady czytaliśmy.
13
dembele 3 asysty i gol :DDD
1
Karma zawsze wraca.
0
@SinMistico no rzeczywiście, mam nadzieje że ironicznie piszesz.
3
To już lepiej jakby Fati czy Ferran zagrali obok Lewego.
1
@TheNekro94 Antić to jak przejmował po Van galu gdzie miał 3pkt do strefy spadkowej to ostatecznie trafił na 6msc więc sytuacja w klubie była dużo gorsza niż teraz
2
@AlexDark00 Alba ocena 4.5``Miał celne dośrodkowanie do Lewego ``
Wystarczyło dośrodkować do Lewego i miałby wyższą ocene xD!
4
@Keson oczywiście że tak, było by napisane: Niech strzelony hattrick do pustej bramki nie zaburza nam występu Ferrana, bo niczym specjalnie się on nie różnił od jego poprzedniego bardzo słabego spotkania.
3
@talizmo bo napastnicy/ofensywny piłkarz mają dużo większe szanse na wygranie tego typu nagród.