Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Faro a co mają się smucić że gola strzelił?
0
@Sylvinho007 no niestety takim składem to nic się nie ugra xD
0
@Sylvinho007 ``joooooo```
0
@Sylvinho007 no niby ta ale wiadomo jak ostatnio było...
0
jak wystawił drugi skład to już mógł Alarcona wystawić chyba że w drugiej wyjdzie
0
@Rust_Cohle ta na piwno salah na przestrzeni 10 lat... A dobra kibic Liverpoolu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
i tak nie gra to niech sobie siedzi całe pół roku jak takie cyrki robi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mixtape La ligę i copa mogą zagarnąć ale ligi europy to troche nie jestem pewny, jeżeli przez ten miesiąc utd dalej będzie grać jak teraz to mamy małe szanse chyba że odpalimy z nimi jak z realem :DDD
26
No jeżeli ma 22 lata to nie dziwię się.
7
@Rewolucja123 Dla mnie Griezmann grał dobrze, po prostu strzelał mniej bramek niż w Atletico bo widać że zmienił swój styl gry na bardziej takiego pomocnika który jest w sumie wszędzie i gra dla drużyny
0
@Elosek to normalna kolej rzeczy. O ``waszym`` pokoleniu ``starsze`` pokolenie też powie że jesteście ``głupsi`` w latach 90 też przecież weszły pegasusy itp i spędzało się tyle samo czasu jak dzisiejsza młodzież w telefonach itp tylko że teraz jest to bardziej dostępne.
0
@Marcelinho99 przegrana pucharu ze swoim największym "wrogiem" zawsze boli nie ważna ranga tego pucharu
0
@AmigoBlancos "Cóż, Real Madryt nie wyszedł na to spotkanie" pierwsze zdanie ale dobra nie ma co dyskutować o takie głupotki :))))
0
@AmigoBlancos bo zawsze są takie komentarze po takich starciach i to irytujące jest, rok temu przy 4:0 ta sama gadka...
2
@Danny Gaucho ogólnie to mała różnica patrząc na tą dominacje w latach 50 i 60 realu i faworyzowaniem ich
3
@AmigoBlancos no tak jak real przegrywa to zawsze ``real madryt nie wyszedł na to spotkanie...``
1
Dobrze że te zmiany były pod sam koniec bo czuje jakby weszli z 20min wczesniej to by źle było...
1
@KrychaFCB szkoda fatiego patrząc jak balde, gavi i pedri się rozwineli ;//
1
Oby xavi jakiś głupich zmian nie robił typu kessie za gaviego czy coś
8
cristiano mentalo ich odwiedził i uja grają :DD
1
Gavi MVP :DDDDDD
2
oby xavi kessiego nie wystawiał
0
@Murazor bo nie pokazuje tego co się ``oczekiwało`` chociaż ja i parę osób też pisało że będzie to kasa w błoto, dla mnie to był kot w worku który się wyróżniał na tle osób w drużynie która prawie spadła i dlatego było takie wow. On na prawej stronie nie ma szans żeby przebił Dembele. Na lewej średnio. Gdy ma szanse gry na prawej nic nie pokazuje, więcej rajdów czy driblingów pewnie zrobił Pedri xD! chociaż nie patrzyłem na staty tylko widziałem że ktoś pisał że 0 udanych dryblingów od paru meczu.
0
@BorzyKrzys loud też starczy tf
6
@Ptasior no tak a potem będziemy go za darmo oddawać i na siłę wypychać z klubu ::DDDDD
0
sprzedawać go kupi ktoś go chce...
7
@tomek8756 wtedy to była euforia jak się wygrało i to jeszcze bez Messiego.
0
@The_Man znaczy konto mam od początku 2022 ale stronę śledziłem od przyjścia laporty. Był określany jako najtańsza z najlepszych opcji :D