Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@12Cule34 zaokrąglił w dół i tyle xd
1
@antymadridista100 Messi jest bardziej kompletny. Tak jak będziemy porównywać Lewego i Suareza to większość wybierze Suareza w prime bo był kompletny.
0
@PatrykBarca w sumie każdy nowy gracz w reprezentacji jest dla niego niewiadomą... :DDDDDD ale skończmy to bo widzę że sensu nie ma :)))))
2
@PatrykBarca no rzeczywiście mało grał xD 11 meczy na LO a 5 na PO :DDDDDDD nie wiem skąd ty wziąłeś że grał więcej na PO... widać że krótka pamięć bo pamięta ostatnie mecze. A twój jordi alba dokładnie tyle samo zagrał meczy na LO co on... A co się jeszcze okazuje że Gaya zagrał 10 meczy... łooo
1
@El dominatore a ktoś obecnie tam gra z piłkarzy Barcelony?
0
@PatrykBarca a no tak lepiej brać za zasługi niż za formę w klubie tu i teraz...
0
@Destroyer_of_Worlds no właśnie, Griezmann, kante, pogba bez formy a oni byli ostoją ostatniego mistrzostwa, jeszcze brak umtitiego na obronie. Teraz też nie wiadomo jak benzema zagra
4
@AmigoBlancos Mbappe to by chyba z reprezentacji odszedł gdyby nie przeszli z takiej grupy xD
0
@mekston mi chodzi że on nie nadąży/nie ogarnie tego wszystkiego :DDDDD
1
@SuperPatsonFCB nie ma szans że obecnie ten mental pociągnie Portugalie XD
0
@messi564 jeżeli prawdą jest że Moukoko chce przyjść za darmo w lato to nie trzeba szukać następcy :D chyba że nie wypali
3
@Emhyr oby tak było jak piszesz że to wymuszenie bo jak będzie chciał tyle w Barcelonie to nie wiem czy on będzie grał na Camp Nou :D
6
@krajana ty no a czy ludzie piszą tak o każdym z la masi? Jak widzą ogromny potencjał to piszą żeby np. wchodził w końcówkach pewnych meczów XD np. Casado był na ławce, też z la masi i ktoś piszę żeby dawać mu miejsce w składzie?
1
@betonito od lat 50 wszystko jest pod dyktando Realu mordo xD!
0
@Ghostface no dobra tak btw ale co to ma dzieciaczku z 91 i 100 maturki do mojego pierwszego komentarza? :DDDDDD ``Co z tego że Garcia ma lepsze wyprowadzenie jak z kimś lepszym nieogarnia... Wolę mieć walczaka jak Araujo niż Garcię tylko dlatego że ma lepsze wyprowadzenie piłki XD`` XDDDDDDDD
0
@Emhyr Też warto brać pod uwagę z kim graliśmy w grupie :D
0
@Ghostface Ty chyba ślepa jesteś XD Nigdzie tego nie pisał :DDDDDD Napisał tylko że Chris jest obecnie top a reszta bez doświadczenia i araujo musi wyprowadzenie piłki poprawić XD ile miałeś na maturce bo czytanie ze zrozumieniem cienko.
0
@joloskyy dziwne. Byliśmy z jednego klubu to nie mogliście się dogadać i podczas meczu się zmienić? Albo po prostu powiedzieć to trenerowi? xD
1
@Rewolucja123 Co z tego że Garcia ma lepsze wyprowadzenie jak z kimś lepszym nieogarnia... Wolę mieć walczaka jak Araujo niż Garcię tylko dlatego że ma lepsze wyprowadzenie piłki XD
0
@dawid230188 czy ja wiem. Lewy,Pedri, Araujo, Kounde i TerStegen i można dodać Dembele jak ma dzień są piłkarzami którzy są na topie w naszym składzie.
0
@tomek8756 Real/City/Psg
0
@Medium nie. Ostatnie przedłużenie było w 2019. Przecież jakby został mu rok to by nie chcieli dawać za niego ponad 80mln :DDDDDDD
0
@FcPortoFan1999 są organizowane tam gdzie będzie najwięcej kasy ;)
0
@MrShakira lepiej ferran niż fati, fati już coś nie ogarnia i nie jest to ten sam fati nawet po 1 kontuzji.
1
@VbamboeB w poprzednim sezonie on i alba byli kozakami totalnymi i nagle ławka. Zgadzam się z kolega wyżej że xavi coś z nimi odjebal...
5
@MESSIah16 szkoda tych kontuzji Van Bastena bo mógłby na spokojnie jeszcze coś wygrać
0
@Herbert no typowa odpowiedź. Oczywiście że to było w formie ``żartobiliwej`` bo jak głupia odpowiedź do kolegi wyżej to i taka sama odpowiedź dla ciebie :DDDDDD
3
@Herbert a co Ty od niego oczekiwałeś na boisku? Że będzie ludzi ``bił`` jak ramos? Że będzie dyskutował bezsensownie z sędziami? Że się spłacze że reszta nic nie gra i będzie grał solóweczke jak ronaldo? XD
0
@karci0 a jak niby? Byłeś profesjonalnym piłkarzem z okręgówki? :DDD no piszesz że to dziwne i słabość że ktoś ma bo ty nie miałeś :DDDD
0
@karci0 właśnie dobrze że podkreśliłeś że amatorsko sobie grałeś :DDD i do teog pewnie na orlikach z kumplami bez żadnej intensywności ;ppp próbujesz być psuedomądry bo u ciebie nigdy nie było skurczu i myślisz że to jest jakieś nienormalne w sporcie XD!! Skurcze mięśniowe to jest naturalna kolej rzeczy w sporcie. Aaaaa no tak w tenisie może być skurcz ale w piłce nożnej to już nie bo ty nigdy nie miałeś XD!!!!!!