0

@Greenalley 20* w styczniu 21lat

0

@arasz1819 to kim oprócz kimmicha i rodriego(bo raczej nie do wyjęcia) chciałbyś go zastąpić żeby na tu i teraz dawał nawet tyle co teraz na końcu kariery?

0

@Baniek no kimmich albo rodri to było by coś

1

@Kidd no tak, to jest ta sama sytuacja jak ma się opaske w tęcze czy uefy i fify były, ja po prostu napisałem jak inni pewnie myślą :)))) Mogłem to doprecyzować jakoś.

0

@Kidd być może dlatego że będzie biegał w ich a nie naszych barwach? Chyba że będzie miał dwie opaski

2

@Janas11224 najbardziej to się o Dembele trzeba martwić, wczesniej też na kadrze kontuzje złapał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico nie no raczej nie ma szans xD Pique takie rzeczy to by raczej sam na sam załatwiali, przecież tyle się już znają xD

2

@Bartula Araujo to złomuje Viniego

3

@trolownik a potem sobie myśli: w głowie to lepiej brzmiało xD

1

@Criss18Barca chyba z nico*

0

@Marcelinho99 no tak szczerze to oprócz camavingi i rudigera to kim mają tam rotować?

0

@TR3YWAY to ja nie wiem :D u nas w gminie nawet to jest norma, chyba że mieszkasz w nowo wybudowanym budynku albo bloku jakimś ;p

0

@TR3YWAY no mówimy o butli :)))) rzadkość hahaha widać że miastowy

0

@TR3YWAY chyba ta XD bierzesz zapalke albo zapalniczkę, przekręcasz kurek i działa elegancko całe te.

0

@Cvzx pewnie mu się pytania zlały i myślał że chodzi o kosza i powiedzial jordan

4

@Dalhi żeby busi usiadł to by musieli sprowadzić rodriego albo kimmicha.

0

@Survier nice ogarniasz.

1

@Azi spokojnie jeszcze pare meczy i bedzie tak samo z raphinha, w sumie juz jest :)))

0

@masq to dziwne, to musiało być dawno dawno temu bo kojarze okres jego ostatni w Barcy że dużo strzelał z wolnych. Ponad 50 strzałów i 0 goli to bardzo słabo.

0

@masq o cholera messi nie trafił ponad 50 wolnych z rzędu? czy o kij ci chodzi? ?Jakoś inaczej to pamiętam.

0

@Bagsik88 serio był ktoś kto zarzucał messiemu ze tylko on strzelał? XDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messi1000000 no wiem, to tylko przykładzik ;)

0

@kinioo no jak wygramy z pilznem x2 jak oni, i z interem x2 jak oni to zależy od rewanżu bezpośrednio z nami kto ma 1 miejsce. Z pupy wyciągnąłeś tą porażke 2razy z pilznem.

2

@Vitoo trzeba pompować staty dla Mbappe :)))

1

@FC1899Barca też napiszę więcej...


29 letni Kane 26 bramek
31 letni Griezmann 30 bramek
Można w luj napastników wymieniać co mają podobne staty i po co? Xd!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

0

@FCB24 imo spięty był jak na meczu z Rayo, na camp nou się odpali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?