Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley 20* w styczniu 21lat
0
@arasz1819 to kim oprócz kimmicha i rodriego(bo raczej nie do wyjęcia) chciałbyś go zastąpić żeby na tu i teraz dawał nawet tyle co teraz na końcu kariery?
0
@Baniek no kimmich albo rodri to było by coś
1
@Kidd no tak, to jest ta sama sytuacja jak ma się opaske w tęcze czy uefy i fify były, ja po prostu napisałem jak inni pewnie myślą :)))) Mogłem to doprecyzować jakoś.
0
@Kidd być może dlatego że będzie biegał w ich a nie naszych barwach? Chyba że będzie miał dwie opaski
2
@Janas11224 najbardziej to się o Dembele trzeba martwić, wczesniej też na kadrze kontuzje złapał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SinMistico nie no raczej nie ma szans xD Pique takie rzeczy to by raczej sam na sam załatwiali, przecież tyle się już znają xD
2
@Bartula Araujo to złomuje Viniego
3
@trolownik a potem sobie myśli: w głowie to lepiej brzmiało xD
1
@Criss18Barca chyba z nico*
0
@Marcelinho99 no tak szczerze to oprócz camavingi i rudigera to kim mają tam rotować?
0
@TR3YWAY to ja nie wiem :D u nas w gminie nawet to jest norma, chyba że mieszkasz w nowo wybudowanym budynku albo bloku jakimś ;p
0
@TR3YWAY no mówimy o butli :)))) rzadkość hahaha widać że miastowy
0
@TR3YWAY chyba ta XD bierzesz zapalke albo zapalniczkę, przekręcasz kurek i działa elegancko całe te.
0
@Cvzx pewnie mu się pytania zlały i myślał że chodzi o kosza i powiedzial jordan
4
@Dalhi żeby busi usiadł to by musieli sprowadzić rodriego albo kimmicha.
0
@Survier nice ogarniasz.
1
@Azi spokojnie jeszcze pare meczy i bedzie tak samo z raphinha, w sumie juz jest :)))
0
@masq to dziwne, to musiało być dawno dawno temu bo kojarze okres jego ostatni w Barcy że dużo strzelał z wolnych. Ponad 50 strzałów i 0 goli to bardzo słabo.
0
@masq o cholera messi nie trafił ponad 50 wolnych z rzędu? czy o kij ci chodzi? ?Jakoś inaczej to pamiętam.
0
@Bagsik88 serio był ktoś kto zarzucał messiemu ze tylko on strzelał? XDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messi1000000 no wiem, to tylko przykładzik ;)
0
@kinioo no jak wygramy z pilznem x2 jak oni, i z interem x2 jak oni to zależy od rewanżu bezpośrednio z nami kto ma 1 miejsce. Z pupy wyciągnąłeś tą porażke 2razy z pilznem.
2
@Vitoo trzeba pompować staty dla Mbappe :)))
1
@FC1899Barca też napiszę więcej...
29 letni Kane 26 bramek
31 letni Griezmann 30 bramek
Można w luj napastników wymieniać co mają podobne staty i po co? Xd!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@JimMorrisonFCB tak
0
@FCB24 imo spięty był jak na meczu z Rayo, na camp nou się odpali