0

@Bobo25 no dobrze kierowniku masz racje. Wszystko co się dzieje to jest fikcja. Jakby nie komunikat z laligi to byś pewnie nadal nie wierzył że mamy 600mln budżetu...

0

@Bobo25 Co ty teraz porównujesz? Słowa dla publiki do tego co jest zawarte w umowach?

1

@Bobo25 info: bo wiem/czytałem/słyszałem o tym i interesowałem się tym? Mamy 2022, nie jest ciężko szukać informacji o tym.

0

@Cule1234 no wiesz, ludzie widzą 25% na 25 lat a nie wiedzą że po paru latach mogą odkupić i już robią panikę i piszą swoje wypociny eksperci niedzielni...

0

@AlexDark00 teraz fdj juz nic nie blokuje jak mamy zwiększony budżet.

0

@Transu96 porównujesz Braita do Auby czy Ferrana XD!

0

@inFLAMES to prawda ale fajnie zobaczyć Polaków wygrywających 3 razy MŚ :D

0

@Kgorecki2500 no ok. liczą się tylko asysty i gole. Czyli pedri, busi itp nic nie pomagają bo nie robią liczb...

1

@Kgorecki2500 jak wczoraj to każdy gol był dzięki Dembele. Pierwszy gol od niego rzut rożny, dwie asysty i asysta drugiego stopnia do roberto. On nam kreuje sytuacje do gola.

0

@AlexDark00 ja pisałem z wyżej wymienionych. ;))))

2

@Jakchcesz dembele i lewy to pewniakiem w 11 jedenastce

0

@koksik2700 no obecnie brakuje mu liczb bo jest efektowny na boisku. Zacznie strzelać i asystować to poprawi jego liczby. Ney od odejścia z Barcy w sumie oprócz tego początku nic nie pokazuje.

0

@koksik2700 znaczy jakby poprawić dokładność podań i strzałów to tak bo kiwa to on każdego i robi dobre akcje tylko musi poprawić dokładność

3

@bartekvisca Frankie to gra w kratkę jak Fati, raz zagrają dobrze a potem nic wybitnego

0

Fati i Frankie to grają w kratkę, jeden mecz dobry dwa kolejne średnie, i kolejny dobry

1

@kinioo a no tak, bo musi to być info od romero a nie od innych dziennikarzynek że tak było...

0

@Xxxbarca4ever nadal ten atak wygląda dużo lepiej niż abde, depay, ilias xD

0

@kinioo nawet masz w tym poście że miał obiecane i nie wyszło XD

2

@kinioo no ja miał obiecane że będzie ważny i będą minuty a mógł wybrać inny klub to ja się nie dziwię szczerze że jest zdenerwowany

5

jak tylko Barca to zobaczymy za rok/półtora roku jak będzie przy przedłużeniu xD

0

@Vernon_Roche warunkiem Haalanda do City miał być chyba że pep ma trenować do końca kontraktu? ale nie jestem pewny

1

@don'T.R.I.P.e Pewnie rok grałby z pokorą a potem jakby widział że koledzy nie ogarniają to znowu były by fochy itp jak teraz.

0

@czółkovsky ETH ma jaja a tamci bali się posłać tak przepłaconego piłkarza na ławkę.

0

5

@Oskar28 on chyba nadal jest w juvenilu zarejestrowany xd

1

@Khajio zależy jak rozumiemy te stwierdzenie. W premier league dominuje tylko City i raczej nikt ich z tronu nie wywali.

0

@sokot obawiać to się możemy City a nie Bayernu który ma szybkie skrzydła i tym aby mogą nas pokonać

0

@Pablos99 tak zaznaczył że po odejściu xaviego na arenie międzynarodowej nic nie osiągnęliśmy. Barca się dzieli na przed i po Xavim jak to powiedział Stoiczkow

0

@Roonie10 Za busiego idealny byłby Rodri ale on jest raczej nie do wyjęcia z City

0

@FC1899Barca zrobili tylko 1 trening z drużyną więc i tak by nie zagrali raczej, chyba że na końcówkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?