Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 no dobrze kierowniku masz racje. Wszystko co się dzieje to jest fikcja. Jakby nie komunikat z laligi to byś pewnie nadal nie wierzył że mamy 600mln budżetu...
0
@Bobo25 Co ty teraz porównujesz? Słowa dla publiki do tego co jest zawarte w umowach?
1
@Bobo25 info: bo wiem/czytałem/słyszałem o tym i interesowałem się tym? Mamy 2022, nie jest ciężko szukać informacji o tym.
0
@Cule1234 no wiesz, ludzie widzą 25% na 25 lat a nie wiedzą że po paru latach mogą odkupić i już robią panikę i piszą swoje wypociny eksperci niedzielni...
0
@AlexDark00 teraz fdj juz nic nie blokuje jak mamy zwiększony budżet.
0
@Transu96 porównujesz Braita do Auby czy Ferrana XD!
0
@inFLAMES to prawda ale fajnie zobaczyć Polaków wygrywających 3 razy MŚ :D
0
@Kgorecki2500 no ok. liczą się tylko asysty i gole. Czyli pedri, busi itp nic nie pomagają bo nie robią liczb...
1
@Kgorecki2500 jak wczoraj to każdy gol był dzięki Dembele. Pierwszy gol od niego rzut rożny, dwie asysty i asysta drugiego stopnia do roberto. On nam kreuje sytuacje do gola.
0
@AlexDark00 ja pisałem z wyżej wymienionych. ;))))
2
@Jakchcesz dembele i lewy to pewniakiem w 11 jedenastce
0
@koksik2700 no obecnie brakuje mu liczb bo jest efektowny na boisku. Zacznie strzelać i asystować to poprawi jego liczby. Ney od odejścia z Barcy w sumie oprócz tego początku nic nie pokazuje.
0
@koksik2700 znaczy jakby poprawić dokładność podań i strzałów to tak bo kiwa to on każdego i robi dobre akcje tylko musi poprawić dokładność
3
@bartekvisca Frankie to gra w kratkę jak Fati, raz zagrają dobrze a potem nic wybitnego
0
Fati i Frankie to grają w kratkę, jeden mecz dobry dwa kolejne średnie, i kolejny dobry
1
@kinioo a no tak, bo musi to być info od romero a nie od innych dziennikarzynek że tak było...
0
@Xxxbarca4ever nadal ten atak wygląda dużo lepiej niż abde, depay, ilias xD
0
@kinioo nawet masz w tym poście że miał obiecane i nie wyszło XD
2
@kinioo no ja miał obiecane że będzie ważny i będą minuty a mógł wybrać inny klub to ja się nie dziwię szczerze że jest zdenerwowany
5
jak tylko Barca to zobaczymy za rok/półtora roku jak będzie przy przedłużeniu xD
0
@Vernon_Roche warunkiem Haalanda do City miał być chyba że pep ma trenować do końca kontraktu? ale nie jestem pewny
1
@don'T.R.I.P.e Pewnie rok grałby z pokorą a potem jakby widział że koledzy nie ogarniają to znowu były by fochy itp jak teraz.
0
@czółkovsky ETH ma jaja a tamci bali się posłać tak przepłaconego piłkarza na ławkę.
0
@Kacper12345665 XD!
5
@Oskar28 on chyba nadal jest w juvenilu zarejestrowany xd
1
@Khajio zależy jak rozumiemy te stwierdzenie. W premier league dominuje tylko City i raczej nikt ich z tronu nie wywali.
0
@sokot obawiać to się możemy City a nie Bayernu który ma szybkie skrzydła i tym aby mogą nas pokonać
0
@Pablos99 tak zaznaczył że po odejściu xaviego na arenie międzynarodowej nic nie osiągnęliśmy. Barca się dzieli na przed i po Xavim jak to powiedział Stoiczkow
0
@Roonie10 Za busiego idealny byłby Rodri ale on jest raczej nie do wyjęcia z City
0
@FC1899Barca zrobili tylko 1 trening z drużyną więc i tak by nie zagrali raczej, chyba że na końcówkę