Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz muszą informować bo jak taki cr7 czy mbappe by wygrali a nie pojawili się bo nie są pewni wygranej to dziwnie by wyglądało bez nich. :DDDDDDDD
0
@FcPortoFan1999 city było dużo lepszego od realu ale wiadomo real to real i w lm w tamtym sezonie zrobili cuda.
0
@agaFCB kto niby? jedynie nad musialą można się zastanawiać.
0
@Rewolucja123 u jednego i drugiego byli. @th@les Koemanowi nie moża zabrać że wprowadził młodych bo jakby nie on to byśmy w pomocy grali puigami czy innym szrotem za darmo a w obronie modlilibyśmy się że umtiti powróci jakimś cudem.
0
@Kamiloza91 mniej niż beniaminek premier league :DDDDD
0
@qchulainn zależy kto co lubi, ja bym wolał inieste w miejsce zidane ale powinien być w top10. Takie rankingi nigdy nie będą obiektywne, większość pewnie nie zna dużej ilości wymienionych piłkarzy w tym top100.
3
@Danny Gaucho no a jak Messi przechodząc do PSG miał chuyowy początek to był ogromny ból dupy że wygra ZP. :DDDDDDD
0
@VegetaPolska Mbappe to jak Dembele nie wie czego chce. Musi być jakiś trener który go poukłada jak Xavi, myślę że Zidane by go ogarnął bo też był bardzo wybitnym piłkarzem i do tego rodakiem.
0
@MateuszGotowka99 koeman akurat do młodzieży to ma duży łeb, on nawet van dijka ogarnął, niech on zacznie trenować jakieś młodzieżówki albo jakimś łowcą talentów czy coś
0
@Striker no oczywiście że to był kot w worku kur*a, według ciebie on teraz coś pokazuje? Czołowy skrzydłowy według czego? XD
0
@Bogan Wymieniłeś atrybuty Raphinhi i nic z tego nie pokazuje, jedynie strzały z dystansu mu ``wychodzą`` bo brakuje parunastu cm ale chociaż próbuje. Dla mnie ten gość był kotem w worku i się sprawdziło to. Nic nie pokazuje, udał mu sie strzał w okno z Realem dzięki podaniu militao i już zachwyty jaki to on nie jest potężny. :DDDDDD
0
@Messi1000000 pisząc fakty jest się psełdo kibicem? W lm z tą skutecznością to nic nie zdziałamy, choć liczę że lewy coś wyczaruje w ataku bo na raphinhe nie licze a dembele to ma swój świat
0
@MesQueUnClub96 trzeba jeszcze wygran na tym CN :P
1
Liga Europy wita ;ppp
0
@wojopancer no ja też się teraz obawiam o obronę bez Araujo, on genialnie kontruje Viniego, niestety go nie zobaczymy i boję się już o chudzinę Garcię jak będzie z nim się konfrontował ;////
2
@VegetaPolska no tak szczerze jeżeli byłbym piłkarzem który nie ma żadnych sentymentów i nie utożsamiam się z żadnym klubem to wybrałbym City. Dla mnie jest to najlepszy obecnie piłkarsko klub i nawet do rozwoju i jeszcze patrząc że jest tam Guardiola.
1
@Oskar00 wszystko leci do przodu. Wtedy piłkarze mniej o siebie dbali, teraz jest lepsza technologia itp, po prostu piłka leci do przodu i zawodnicy będą coraz lepsi
0
@preemo owszem da się ale to trzeba ``wyhodować`` kolejną taką perełkę albo lecieć na grubo i walczyć o Rodriego albo Kimmicha
0
@zenoowity no dobrze masz rację. Pasuje? :D
0
@zenoowity XD! Czyli jak ktoś zaczyna być nauczycielem w technikum to mniej nauczy niż jakiś nauczyciel który już pracuje x lat? XD głupi przykład ale chyba zrozumiesz, ale wątpie bo tu ludzie są zaparci w swoje i maja ego wywalone :DDDDD?? Masz racje gdybyśmy pisali nie o Xavim który był jednym z najinteligentniejszych piłkarzy tylko o jakimś peszko czy coś.
1
@zenoowity trochę z pupy komentarz :DDDD Co ma Xavi do Kloppa? Idąc twoim tokiem to Pedri czy Lewy byliby jeszcze lepsi u niego? Czy co xD
0
@LloretDeMar Śmieszne jest w sumie ocenianie poprzedniego sezonu Balde gdy zagrał 187minut(15meczy w barca b ominąłem), i miał kontuzje xD!
0
@Messibestplayerintheworld w meczu przeciwko bilbao w tamtym sezonie też nie grał na skrzydle jak napisałeś, a Williams go złomował :)))
Araujo średnio wszedł w sezon ponieważ grał na początku na PO.
1
@Rust_Cohle niby tak ale podczas ``jego panowania`` barca odnosiła największe sukcesy :))))
0
@koziar no właśnie i dlatego zależy jak na to patrzeć.
@Kgorecki2500 dopóki jest Guardiola i wszyscy będą zdrowi to w ciemno bym brał kolejne 5 lat City mistrzostwo.
0
@koziar no właśnie, zależy na co patrzeć bo jak na dominacje jednego klubu to można powiedzieć że Premier League też farmerzy bo City dominuje.
1
@LionelM95 jedyny piłkarz co zdobył złote piłki w 3 dekadach B)
0
@arasz1819 bo zadałem pytanie kogo byś widzial a ty zaczales lać wodę o przypadku raz na 1000. Spytałem kogo byś widział na tu i teraz a ty no może się Jong ogarnie, jest młody Nico i trzeba wierzyć w niego i jakieś pogłosy z sportów czy innych asów się mówi że Eric na spd się ogarnie xD! Co miałem więcej wyciągnąć?
0
@arasz1819 no to się dowiedzialem xD FDJ już był próbowany tam i jakoś nie szło, Nico jedynie nadzieja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika