Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas gadał że jest neutralny ostatnio xd
0
@aleksandrowielki Nie trzeba daleko szukać, jest taki Alex Valle który w meczu z Olot grał na PO chyba i ogarniał. Jest tam dużo chłopaków tylko trzeba dać im szanse.
0
@gaucho104 no bardzo słabo, balde ładnie zagrał do lewuszki.
9
@Lionel_Messi10 a po pierwszym ligowym meczu Fatiego w tym sezonie większość mówiła że nie ma dla niego miejsca XD
1
@ShawnC on gra jako pół prawy obrońca bardziej i widać że mu to nie odpowiada, musi on grać jako środkowy obrońca a po lewej Garcia/Chris a po prawej Kounde
0
@gaucho104 Xavi mówił że Balde był fałszywym skrzydłowym. I mówiłem że xavi będzie tak grał. 3 obrońców i alba wolny elektron a w tym wypadku balde
1
@lucca87 duzo ludzi mówi że jeden z lepszych pomocników w laliga
0
@!34RC3!_0N4 Obrona działa to i Ter Stegen wrócił
2
@mateusz1989VeB Ogólnie wszyscy ci młodzi po stracie od razy gaz do dechy i próbują odzyskać piłkę i to jest piękne.
1
@fantom102 też warto dodać że Ferran dopiero jest u nas pół roku i po kontuzji do nasz przyszedł.
1
Wiedziałem że Ferran będzie grał jak będzie zdrowy xD Mi szkoda Araujo na tej prawej obronie...
0
@busel004 fdj musi mieć kogoś obok tak jak kessie więc ja bym proponował 4-2-3-1 i oni we dwójkę by może ogarniali jak busiego nie ma
0
jak ma grać na po to niech lepiej odpocznie.
0
@Marcin91fcb Może powrót do Ajaxu albo wymiana z Villarealem
1
@Danny Gaucho szczególiki. Tu chodzi tylko o przekaz. :)))
3
@MrShakira to akurat jest wiadomo że są pieniądze tylko ffp jest problemem.
6
@pioz123 dokładnie, tamten sezon pokazał że nie ma Pedriego to nie ma środka pola.
1
@Pawel13sz za rok to za szybko :))) niech pogra tam jeszcze rok czy dwa
0
@Zielony55 nawet i nie ostatni mecz... w ostatnim sezonie oprócz przebłysków chwilowych też się gubił jak tu...
1
@msmsms a jakie wypożycznie z Barcy wypaliło?
0
@Zielony55 no ostatni mecz pokazał że gavi to nie jest jeszcze ten poziom...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Laboga
1
@kewin Laboga. :)))
0
@Rl9k1nG pewnie się nie spodziewali że będą mieli taką pomoc zaopatrzeniową, bo gdyby byli sami to jest bardzo prawdopodobne ze tydzień.
0
@gumaz w PSG to ciekawe czy grałby jak jest mbappe Neymar i messi
0
@theOneAndOnlyKing inne czasy, obecnie jest wszystko w internecie i nic nie jest ukryte, dziś wiemy nawet wcześniej o transferach...
1
@Emhyr ja niestety czuje że xavi bedzie na siłę dawał Araujo na po, chyba że ktoś mu to wybije...
0
@kamyk_23 a nie jest tak że jak już był zarejestrowany rok temu to musi być dalej?
5
@Foton no tak premier league dominacja, finał lm
0
@Vintee z tego co widać nie grali by. Koeman zawsze miał łeb do młodzików i tego nie można mu odebrać, imo powinien zmienić zawód na coś w tym kierunku