Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
@SzymonBZ torres to jeszcze wam zamknie twarzyczki jak vini w realu i dembele od wiosny :))))
0
@michal26 :facepalm:
0
@michal26 ale ty tematy zmieniasz XD ty serio się dziwisz że nikt nie chce wywalać araujo i pedriego którzy grali bardzo dobrze???? Jak ktoś ma grać dobrze gdy ma kontuzje w tym czasie? Xd dembele gdy nie ma kontuzji zawsze dużo dawał.
0
@michal26 ale co dla dembele? Przecież on byl w ataku najważniejszą postacią. To twoja wymówką jest to że każdy grał piach to Depay też może czy kontuzja? Bo pisales o tym pierwszym...
0
@michal26 20 meczy to dużo biorąc pod uwage jego kontuzje :)))) Co to za wymówka że NIKT nie błyszczy to on może grać piach który grał po kontuzji? :)))) Do listopada coś tam grał ale nie jakoś wybitnie, zrobił pare sztuczek, zagrał piętką i tyle :))))
2
@Zbyszard jak Depay nie dostawał szans jak w samej lidze rozegrał 27 meczow, chociaż fakt jest że zagrał 1.8k minut
2
@Elvisek te Barca studio to i tak same straty przynosi, a inwestor może to rozwijać jak zna się na tym więc korzyści są dla obu stron
1
@Transu96 zaczynać będziemy pewnie 4-3-3 a w meczu to się będzie zmieniać bo pewnie będziemy grać Chris,Araujo,Kounde a Alba będzie sobie śmigał do ataku/pomocy
3
Nic nowego że piłkarze chcą zostać w Barcelonie
0
@Patryczek1426 przecież sam tebas mówił że dźwignie starcza Xd
0
@Kidd nie zapominajmy że pod odejściu Messiego graliśmy w ataku abde, luuk, ilsias albo jutgla
1
@kosmos91 ten Gaya to 2-3 lata temu git, teraz jakoś nie siada mi on, lepiej na balde wstawiać
2
@Veysel ty no ale przecież jaki skład miał koeman w pierwszym sezonie? Nie rozumiem tego że ludzie piszą gdyby koeman miał transfery to wtedy można weryfikować XD!
1
@Janas11224 Tebas to taki bartomeu laligi i tyle
0
@Survier no ja przecież napisałem jak ty że gdybyśmy wygrywali to byśmy mieli mistrza XD raz byliśmy liderem tylko w 32 kolejce z przewagą 1pkt a w sumie co to ma że bylismy liderem jak i tak skończyliśmy na 3 miejscu?
0
@Survier No właśnie a ty sięgasz pamięcią? Oglądałeś te mecze czy tylko patrzysz na statystyki ich? O kurde gdybyśmy w tym sezonie też wygrywali to mielibyśmy mistrza XD lubisz gdybać widzę, bardzo lubisz. No antek był słabszy to prawda ale nie przesadzaj że aż tak.
0
@Survier Tak na pewno by mieli mistrza. On miał 3 miesjce w tabeli z Messim. Dembele rozegrał 30meczy, miał 1,7k minut w samej la lidze. Był zdrowy i nic nie pokazał :))) Teraz tak Griezman sezon 18/19 ostatni w Atletico staty w la liga: 15g 8a
sezon 20/21 w Barcelonie w la liga: 13g 8a. :))))
0
@Survier Tak miał Messiego i Griezmana, bez nich był nawet w okolicach 10miejsca w tabeli XD chłopie o czym tu mówić? Depay też nic nie pomógł, fatalnie się to oglądało. Gdyby babka miał wąsy była by dziadkiem, nie ma co gdybać bo tak samo by to wyglądało. W sumie to Koeman miał nawet przez jakiś czas zdrowego Dembele w 2020/21 :))))
5
o nie! kolejna drużyna znika na 2-3 lata!
2
@Rewolucja123 nie zapominaj kogo Koeman miał w swoim pierwszym sezonie XD Dla mnie jedyny plus Koemana był że wprowadził młodzież
17
@Kondziubarca jaka pogarda XD
0
@wojopancer pytasz dzika czy sra w lesie?
1
@Kibic3000 Jak byśmy byli zgrani i grali tak jak 45min z Realem w presezonie z taką intensywnością to imo na luzie wygrana
0
@talizmo w barca studios to niby byliśmy stratni ale nwm czy to prawda, ale gdy kupił to ktoś kto ogarnia to może wyjść na korzyść dla każdego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dembouz1899 jak szukasz konkurenta dla Alby to być może tylko i wyłącznie Davies bo młody i na dekadę i Cancelo chociaż to inna pozycja ale tam grywał reszta bez podjazdu
5
Alemany już dzwoni a Xavi jest w stałym kontakcie z Marcem
0
@Kondziubarca as to chyba z Madrytu jest więc na spokojnie
1
@Janiama no praktycznie będzie jeden bardzo dobry skład a drugi troche gorszy który może grać ze słabszymi
0
@Kidd to czemu demira też zaliczyłeś jak on odszedł w tym samym sezonie co oni? xd