Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 no była sprzedaż 25%. Zrobili jeszcze lepiej niż CVC za dużo lepszą kasę i na dwa razy krótszy okres. Mogą po jakimś czasie to niby kupić. No tak zróbmy z klubu Milan i nigdy już nie bijmy się o nic. Żeby wrócić twoim tokiem niczego nie robienia i grania średniakami na 0 byśmy wyszli na bardzo dłuuuuuuuuugooooo i nigdy nie wrócilibyśmy na szczyt.(nie wiem jakie wypociny pisałeś)
0
@ini_barca no ja ciągle o tym pisze xd ma i to dużo wspólnego
3
@Bobo25 no to jaki masz plan? Nawet uważany za najlepszego prezydenta w historii Perez zrobił ten sam ruch co Laporta na początku XXI wieku gdy byli też bankrutami.
0
@ini_barca np. Bayern i Liverpool nie jest własnością jednego podmiotu. Inni mają też tam udziały
0
@ini_barca serio nie znasz klubów co sprzedały swoje udziały? XD nice bait
3
@Coutinho007 były już głosy w styczniu że Barca podbije okienko przecież mieli Haalanda kupować i jaki poczekał na nas i jakby chciał to by zamiast lewego był tu
0
@ini_barca dobra już nie przeżywaj inne kluby swoje udziały sprzedają na zawsze i co? xd
5
@Fan2005 Henrique raczej dużo będzie kosztował a mamy Balde który może być jak Davies ale trzeba na niego stawiać
11
@parpe tak samo Real chyba sprzedawali jak byli bankrutami i w sumie większość klubów ma udziały z innymi a my dopiero teraz sprzedaliśmy
1
@tristan87 jak on nawet w Barcelonie nie był to jak mieli go przywitać? xD jak wrócą to będzie przywitanie
0
@Arczek2001 roberto wleciał jako świeży piłkarz jakby grał ciągle to by gasł pewnie
1
@dv7wisnia Jeszcze samo to że możesz odbudować potęge Barcy pewnie dużo daje
0
@Suzu bo to raczej nie będzie typowy klub że władują mnóstwo milionów tylko krok po kroku
0
@kamil_veb nie, właśnie że dobrze tak samo jak ucichło o Pau Torresie
2
@michal26 przed kontuzją to chłop ratował nas jak Tibo real teraz
1
@malicinho no jeżeli się go sprzeda to imo Silva wleci gdzieś w sierpniu
0
@Criss18Barca miała większe wpływy bo real był bankrutem
0
@Michu94 jak obniży do pensji pedriego albo kessiego to jak najbardziej może zostać
2
@Nihas w teori to nie bo zabrał albę dając nico
0
@Encore podobno przez tego newsa wszystko poszło się... :( bo miało być dyskretnie
2
@Pawel13sz Xavi bajerant B)
0
@mateusz1989VeB jeszcze jakby Alemany ogarnął Silve to bym myślał że to fifa albo sen, ja do teraz taki zdezorientowany jestem widząc lewego w koszulce Barcy xD
3
@macio_944 jeżeli chodzi obecnie o informacje o Fc Barcelonie to tylko Romero
2
@creativeopinion Nie zapominajmy że Perez zrobił to samo co my teraz sprzedając aktywa gdy byli bankrutami. Myślisz że skąd miał kase na te twoje galactico
0
@messi564 pewnie będzie grał tak jak Araujo w dzisiejszym meczu z Realem a Alba będzie grał wyżej i w wolniejszym tempie wracał do obrony
9
@RoberDzik Johan Cruyff to imo nawet jest jedną z ważniejszych postaci w piłce w historii
3
@Emhyr Tak mi się wydaje że będziemy grać 3 i Kounde będzie środkowy prawy obrońca a alba w ataku bedzie śmigał
0
@messi564 Azpi chyba 3+2, Kounde to będzie taki środkowy prawy stoper bo pewnie w meczu będziemy grać 3 a alba w ataku będzie śmigał
0
@Traba727 nie no raczej oczywiste że chodziło mu tylko o internet bo raczej z kolegami nie kłócisz się o kluby xD
0
@Traba727 nie ma co porównywać prywatnych rozmów z kumplami do randomowych kłótni między fanami