Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@trolownik może czekali na najlepsze oferty?
8
I tak benzema pewne w końcówce strzeli z 2 gole
1
@AllBundy będzie poteżny pjanić:)))
0
@Hubsao obecnie kadra musi być duża bo można robić 5 zmian. Trzeba mieć teraz nawet mocną ławkę.
12
Ehhh... Szkoda potencjału jego żeby grał na po
0
@norbi77 nie. Takich głosów nie było. Jedynie że nie daje tyle ile się oczekiwało i nie ma progresu.
4
ale taki luuk by się przydał...
1
@norbi77 tu chodzi tylko o jego pensje...
0
@kiper09 nieważne kto gdzie gra jak i tak oni się ciągle wymieniają tymi pozycjami
2
@masq w teorii jeszcze dembele i roberto
2
@arasz1819 trzeba było być 2headem żeby myśleć że się ich nie zarejestruje? Toż to trzeba było być agentami żeby kupować i nie można zarejestrować... Łatwo jest manipulować ludźmi
0
@Gaz ale ty porównujesz prime villy do gościa który nie zagrał nawet całego sezony w Barcelonie to ja ci porównałem idąc twoim tokiem prime messiego do fatiego XD! W sumie to Messi w tym wieku co fati to walnął hattricka realowi i bił się o złotą piłkę.
0
@Antimadridista_WR poczekajmy do meczu ligowego z sevilla chociaż to wtedy oceńmy czy ta kadra jest w stanie wygrać la lige czy nie.
0
@Gaz no tak bardzo mądre porównanie XD! no to może porównajmy prime messiego do obecnego fatiego????
1
@jedrek7000 no ściągamy chłopa który od buta wchodzi do drużyny i daje jakość na poziomie pedriego i bardziej doświadczony na 2-3 lata, a sprzedajemy piłkarza którego trzymamy dlatego że jest młodym talentem jak Zieliński i nic się nie rozwija i nie pasuje do obecnego stylu:)))))
2
@inFLAMES ciągle tak ma
0
@Nhyz Do swojego kolegi De Ligta
1
@vlbmadridista to jest najpewniej zagrania Laporty żeby ``wymusić`` presję na zawodnikach żeby obniżali pensję.
0
@supraomnes1 no wiadomo że będziesz kibicował realowi
2
@graco14 dostać w papę a być zdominowanym to imo dwie różne sytuacje
1
@Lionel_Messi10 no nie dziwię się że Argentynę typują, niepokonana od ponad 30 meczów, pokonała lekko mistrzów Euro, Messi jak i reszta w drużynie w gazie.
0
@Yoshi94 dobra nie ma co pisać, jak chcesz stawiać Garcie zamiast Araujo...
0
@Yoshi94 Ty tak na poważnie? Już zapomniałeś co się działo z Ericiem jak był wymagający rywal?
1
@Janiama Jeżeli nie nie mogli by ich zarejestrować to by raczej ich nie brali nie? xD
2
@msmsms no tak, traćmy zajebistego obrońce na rzecz Garcii który ma dobre wyprowadzenie piłki xD!
0
@AlwaysBlaugrana Cancelo, TAA, Walker, może Cash?
23
@graco14 no 1:2 ale dostaliśmy w pape xD!
0
@reloaded można tak spróbować, De Jong się niby dobrze czuje na dwóch śpd to zobaczymy czy będzie ogarniał
0
@AdiKingu96 no właśnie, żeby grał regularnie...
5
@Criss18Barca to w zimę będzie ogień z transferami xd