0

@trolownik może czekali na najlepsze oferty?

8

I tak benzema pewne w końcówce strzeli z 2 gole

1

@AllBundy będzie poteżny pjanić:)))

0

@Hubsao obecnie kadra musi być duża bo można robić 5 zmian. Trzeba mieć teraz nawet mocną ławkę.

12

Ehhh... Szkoda potencjału jego żeby grał na po

0

@norbi77 nie. Takich głosów nie było. Jedynie że nie daje tyle ile się oczekiwało i nie ma progresu.

4

ale taki luuk by się przydał...

1

@norbi77 tu chodzi tylko o jego pensje...

0

@kiper09 nieważne kto gdzie gra jak i tak oni się ciągle wymieniają tymi pozycjami

2

@masq w teorii jeszcze dembele i roberto

2

@arasz1819 trzeba było być 2headem żeby myśleć że się ich nie zarejestruje? Toż to trzeba było być agentami żeby kupować i nie można zarejestrować... Łatwo jest manipulować ludźmi

0

@Gaz ale ty porównujesz prime villy do gościa który nie zagrał nawet całego sezony w Barcelonie to ja ci porównałem idąc twoim tokiem prime messiego do fatiego XD! W sumie to Messi w tym wieku co fati to walnął hattricka realowi i bił się o złotą piłkę.

0

@Antimadridista_WR poczekajmy do meczu ligowego z sevilla chociaż to wtedy oceńmy czy ta kadra jest w stanie wygrać la lige czy nie.

0

@Gaz no tak bardzo mądre porównanie XD! no to może porównajmy prime messiego do obecnego fatiego????

1

@jedrek7000 no ściągamy chłopa który od buta wchodzi do drużyny i daje jakość na poziomie pedriego i bardziej doświadczony na 2-3 lata, a sprzedajemy piłkarza którego trzymamy dlatego że jest młodym talentem jak Zieliński i nic się nie rozwija i nie pasuje do obecnego stylu:)))))

2

@inFLAMES ciągle tak ma

0

@Nhyz Do swojego kolegi De Ligta

1

@vlbmadridista to jest najpewniej zagrania Laporty żeby ``wymusić`` presję na zawodnikach żeby obniżali pensję.

0

@supraomnes1 no wiadomo że będziesz kibicował realowi

2

@graco14 dostać w papę a być zdominowanym to imo dwie różne sytuacje

1

@Lionel_Messi10 no nie dziwię się że Argentynę typują, niepokonana od ponad 30 meczów, pokonała lekko mistrzów Euro, Messi jak i reszta w drużynie w gazie.

0

@Yoshi94 dobra nie ma co pisać, jak chcesz stawiać Garcie zamiast Araujo...

0

@Yoshi94 Ty tak na poważnie? Już zapomniałeś co się działo z Ericiem jak był wymagający rywal?

1

@Janiama Jeżeli nie nie mogli by ich zarejestrować to by raczej ich nie brali nie? xD

2

@msmsms no tak, traćmy zajebistego obrońce na rzecz Garcii który ma dobre wyprowadzenie piłki xD!

0

@AlwaysBlaugrana Cancelo, TAA, Walker, może Cash?

23

@graco14 no 1:2 ale dostaliśmy w pape xD!

0

@reloaded można tak spróbować, De Jong się niby dobrze czuje na dwóch śpd to zobaczymy czy będzie ogarniał

0

@AdiKingu96 no właśnie, żeby grał regularnie...

5

@Criss18Barca to w zimę będzie ogień z transferami xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?