0

@kiper09 przecież rozgrywają a to że mają dogodne sytuacje do wbiegania to czemu mają tego nie robić?

1

@insp1re piłek to akurat dużo jest dostarczanych żeby na spokojnie wygrywac... Tylko problem bo tylko Lewy i Dembele jak ma dzień potrafią wykorzystać sytuacje. :DDDD

0

@tbas spokojnie według Tebasa niedługo przescigniemy premier league.

0

@FioletoweOczy ogółem całe te to on był skrzydłowym

1

@Survier ogólnie to zrobiłeś zły dobór piłkarzy. Weźmy pod lupe np 2018 z Romą.
1) MATS obecnie < MATS wtedy


2) Kounde > Semedo
3) Araujo < Pique


4) Christensen < Umtiti
5) Balde < Alba


6) Busi < Busi


7) Pedri < Iniesta
8) Gavi < Rakitić
9) Dembele obecnie > Dembele wtedy


10) Lewy < Suarez


11) Raphinha < Messi

Może dodać kolejne lata i dać Griezzmana i Cou co jeszcze coś niecoś ogarniali :DDDDDD

0

@Survier zmień 5 punkt bo dałeś balde rakitić a chyba miało być pedri tam

0

@Survier dobrze ze usunąłeś to XDD!!!

4

@AmigoBlancos tak samo Tibo za poprzedni sezon powinien mieć pomnik bo też robił cuda i ich ratował :DDD

1

@The Game 10 torres to chociaż dochodzi do sytuacji

3

Fati, Ferran, Raphinhia - najlepszy atak XD

1

super i teraz pewnie nasi lewi obrońcy zrobią więcej szumu niż nasz atak XD

0

Fati to nawet nie próbuje walczyć o piłki w powietrzu xD

0

@Kitek1640 od Fatiego? XD stary ty tak serio?

11

@Faro dobra on baituje jak uj. Nie dawajcie mu atencji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Faro stary mamy chwalić każdego za dobre podanie? Szacun dla Alby że taką piłkę zagrał xD

1

@Firestone z serii ``co autor miał na myśli`` więc każdy interpretuje to jak chce bo uj wie o co ci chodzi teraz jak my źle to ogarniamy :DDDDDD

0

@fcbfan1993 no wiesz jak ujowo idzie to na czawiego a jak elegancko to wszystko dzięki piłkarzynom.

0

Chłop dostał z twarzy i aż taki ból XDDD

2

@Ali3231 no ta ale kto ma te wrzutki wygrywać? XD

1

@Faro bo lewy strzela gole. Coś jeszcze ci dodać? Od napastnika typu Lewego nic się więcej nie wymaga.

0

@Sulimo już ci mówię, chłop nie ma dryblingu i czeka żeby wrzucić randomową wrzutkę jak na 3ligowcach i myśli że coś wleci...

1

Alarcon niech wchodzi za brazylisjkiego kota w worku albo fatiego, gorzej nie zagra...

0

@Krzysztof1987 ty no pewnie dlatego że najwięcej próbuje dryblować to ma najwięcej start i jednocześnie najwięcej wygranych pojedynków xD
@Fake69 szok że obrońcy brazylijskiego kota w worku jeszcze cie nie zaatakowali

2

@Worny kiedy podchlany robisz dymy przy remizie

0

ale sensacja że nie podoba mu się coś w treningu wuefistów !!!!

0

@Emhyr dryblingiem to on zjada u nas każdego oprócz Dembele

0

Pep jako główny trener a Xavi asystent :DDD

1

@Antimadridista_WR ale pisałeś że ``może pozycja Torre nie wymaga zmiany`` ::::))))))))

1

@Antimadridista_WR przecież kessie wchodził za pedriego to jak nie wymaga zmiany jego pozycja? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?