Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 przecież rozgrywają a to że mają dogodne sytuacje do wbiegania to czemu mają tego nie robić?
1
@insp1re piłek to akurat dużo jest dostarczanych żeby na spokojnie wygrywac... Tylko problem bo tylko Lewy i Dembele jak ma dzień potrafią wykorzystać sytuacje. :DDDD
0
@tbas spokojnie według Tebasa niedługo przescigniemy premier league.
0
@FioletoweOczy ogółem całe te to on był skrzydłowym
1
@Survier ogólnie to zrobiłeś zły dobór piłkarzy. Weźmy pod lupe np 2018 z Romą.
1) MATS obecnie < MATS wtedy
2) Kounde > Semedo
3) Araujo < Pique
4) Christensen < Umtiti
5) Balde < Alba
6) Busi < Busi
7) Pedri < Iniesta
8) Gavi < Rakitić
9) Dembele obecnie > Dembele wtedy
10) Lewy < Suarez
11) Raphinha < Messi
Może dodać kolejne lata i dać Griezzmana i Cou co jeszcze coś niecoś ogarniali :DDDDDD
0
@Survier zmień 5 punkt bo dałeś balde rakitić a chyba miało być pedri tam
0
@Survier dobrze ze usunąłeś to XDD!!!
4
@AmigoBlancos tak samo Tibo za poprzedni sezon powinien mieć pomnik bo też robił cuda i ich ratował :DDD
1
@The Game 10 torres to chociaż dochodzi do sytuacji
3
Fati, Ferran, Raphinhia - najlepszy atak XD
1
super i teraz pewnie nasi lewi obrońcy zrobią więcej szumu niż nasz atak XD
0
Fati to nawet nie próbuje walczyć o piłki w powietrzu xD
0
@Kitek1640 od Fatiego? XD stary ty tak serio?
11
@Faro dobra on baituje jak uj. Nie dawajcie mu atencji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Faro stary mamy chwalić każdego za dobre podanie? Szacun dla Alby że taką piłkę zagrał xD
1
@Firestone z serii ``co autor miał na myśli`` więc każdy interpretuje to jak chce bo uj wie o co ci chodzi teraz jak my źle to ogarniamy :DDDDDD
0
@fcbfan1993 no wiesz jak ujowo idzie to na czawiego a jak elegancko to wszystko dzięki piłkarzynom.
0
Chłop dostał z twarzy i aż taki ból XDDD
2
@Ali3231 no ta ale kto ma te wrzutki wygrywać? XD
1
@Faro bo lewy strzela gole. Coś jeszcze ci dodać? Od napastnika typu Lewego nic się więcej nie wymaga.
0
@Sulimo już ci mówię, chłop nie ma dryblingu i czeka żeby wrzucić randomową wrzutkę jak na 3ligowcach i myśli że coś wleci...
1
Alarcon niech wchodzi za brazylisjkiego kota w worku albo fatiego, gorzej nie zagra...
0
@Krzysztof1987 ty no pewnie dlatego że najwięcej próbuje dryblować to ma najwięcej start i jednocześnie najwięcej wygranych pojedynków xD
@Fake69 szok że obrońcy brazylijskiego kota w worku jeszcze cie nie zaatakowali
2
@Worny kiedy podchlany robisz dymy przy remizie
0
ale sensacja że nie podoba mu się coś w treningu wuefistów !!!!
0
@Emhyr dryblingiem to on zjada u nas każdego oprócz Dembele
0
Pep jako główny trener a Xavi asystent :DDD
1
@Antimadridista_WR ale pisałeś że ``może pozycja Torre nie wymaga zmiany`` ::::))))))))
1
@Antimadridista_WR przecież kessie wchodził za pedriego to jak nie wymaga zmiany jego pozycja? xD