Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro a nie do 2025 z opcją do 2026?
1
@Erik0 bo pedri pauzował dużo. Gavi miał 2razy więcej rozegranych meczy to ciężko żeby dla niego dać to. Gavi pod jego nieobecność mocno ciągnął. Alba też w sumie mógł dostać tą nagrodę.
0
@Doren01 no na taki poziom może i nie ale Dream Team z Koemanem i football totalny to każdy znał i się inspirował Cruyffem nawet Pele czy Muller się nim jarali jako piłkarz i trener że był trendsetterem ale mogę się mylić i można jeszcze jak kolega wyżej Ronaldinho powiedzieć czy Ronaldo albo nawet Romario czy Stoiczkov ale fakt na taki poziom marketingu z nimi nie weszli bo inne czasy.
67
``Barcelona zaczęła być znana dzięki Messiemu``
A Cruyff to w bierki grał i trenował XDDD
1
@fcbarcafan19 dostał tam kase to poleciał
5
@July_6_BcN nie da się podejść do matury z 1 z przedmiotu, chyba że czegoś nie ogarnąłem xdd
26
@ProMILs Messi to się bawił piłką to nie płakał o wszystko
0
@sevs pobiegł do el capitano
0
@kulek22 muszą się skupić na lm.
0
@Roobo no to można to odbić w drugą stronę z dzisiejszych meczy xd
0
@Maciux7 trzeba słodzić dla polaka rodaka
0
@FCB24 połowę tych liczb to ma nabitych na 3ligowcach i pilznie xd
2
Oby Sevilla nagle się nie odpaliła bo szkoda taką przewagę stracić
0
@masq Trzeba Balde oszczędzać
0
@Kessie cupra pewnie
0
@xavi890 Też tak sądze ale zobaczymy jak z UTD będą bronić to wtedy można ``płakać`` że nie mogli grać
0
@ACRAB95 najlepsze komentarze to są że Mentalo był skrzydłowym dlatego mniej strzelał xD A według nich to Messi pewnie napastnikiem jest
0
@Pustelnik zależy jaka cena. Bo patrząc na to co się dzieje nie zapowiada się że Fati się odrodzi jeszcze patrząc że gramy 4 pomocników.
1
@kondzix2115 wszystko zależy od tebasa
0
@Gwyn a ferrari to wirtuoz mma? Jedyną szansą było obalanie które się powiodło tylko nie przeskoczysz poziomu w tyle ile on trenuje i jaki prowadzi styl życia i kondycje do zawodowego boksera :)) Inna gadka gdyby to walczył np. Wiewiór za Ferrariego
0
@Gwyn a buty kto chciał? xD bo jak brał jedną noge to widać że one pomagały szczurkowi i jakoś tam się trzymał na jednej nodze pod siatką
0
@626 no chciał pewnie bo miał praktycznie wygraną na tacy ale jednak pomyślał i skończył to
0
@pawello10 no przejebać przez głupotę w 3 rundzie wygraną walkę xdd
0
10 sekund zabrakło XDDD
0
na co wy liczycie że będzie z nim w stójce się bił? Przecież to by wglądało jak Alan vs wiewiór...
0
@Encore życiówka na chłopa który trenuje dwa razy krócej mma niż on kickboxing xD
0
@IronSanHybrid no a dla mnie jedna z nudniejszych kart walk. Bez poddymiania w walce boxedla i Jóźwiaka nic by nie wzbudzilo szumu.
0
@kuz" ja wyglądam tak, że podobam się sobie" ona też podoba się sobie w czym tu nie rozumiem? Xd
0
@IronSanHybrid no kto niby tam jest ciekawy do oglądania ? A może jeszcze walka boxdela do lekcji pokory i tyle xdd
0
@kuz no jednak masz jak o tym się żalisz XD mam patrzeć na Instagram hahaha ale tym mnie rozjebaues "ja wyglądam tak, że podobam się sobie" to po kij piszesz o kimś a nagle ty piszesz że podobasz się sobie to ona też sama sobie się podoba... Skończ już stary xdd