La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

7

"United, po Ansu!"
I tu jest dylemat.
Nie ma takiego mądrego który by odpowiedział czy Fati jest w stanie wrócić do poziomu który prezentował przed kontuzją.
Kolejne pytanie,czy w związku z jego słabą dyspozycją należy go sprzedać czy jednak być cierpliwym?
Ja wiem że nic nie wiem.

2

@Pustelnik Swojej lekkości już nie odzyska. Sprzedać i zapomnieć

0

@Pustelnik zależy jaka cena. Bo patrząc na to co się dzieje nie zapowiada się że Fati się odrodzi jeszcze patrząc że gramy 4 pomocników.

1

@Sapos93 @Pustelnik czyli jednak jest taki mądry co wie . Myślę że trzeba go zgłosić przynajmniej do naszej kadry żeby coś pomógł swoją wiedzą

0

@Pustelnik ja bym sprzedal. Jestesmy w kropce, potrzebujemy hajsu, a ansu moze odpali, a moze nie. Najgorsze jest u niego, ze lekko mu palemka odbila. Jakies waty, ze za malo gra, lazenie po mediach wskazuja na slaby mental. Podobnie bylo z ferranem w valenci. Przypadek? Nie sadze.

2

@Mroziu na tym forum co 2 mądrzejszy niż cały sztab szkoleniowy ,a co 3 fachowiec od finansów ,co pisze o milionach euro z taką lekkością jakby co dzień taka kasa obracał ,ale byl czas przywyknąć :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?