Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mankind o co ci teraz chodzi pisząc delikatnie? To w końcu przez kontuzje schodził czy nie miał? XD!!!!!! człowiek zagadka, współczuje nauczycielom co sprawdzali twoje wypociny z polaka.
0
@Mankind no a dlaczego schodził z boiska? xddd
0
@MesQueUnClub96 chłop który piszę żeby grać tym samym składem bez zmian coś gada żeby zawiesić działanie Rambli xdd~!
0
@hoeniker pod jakim względem?
2
@MesQueUnClub96 no to tym sposobem przegrasz kolejne mecze bez kluczowych piłkarzy którzy są kontuzjowani... Warto co? Mecze z 3ligowcami i dolnymi drużynami mógł rotować a teraz powodzenia.
2
heh... no i mamy super efekty zmian xaviego w 80-85minucie i katowania tych samych graczy... Dembele,busi,pedri i zaraz kolejni prawdopodobnie polecą, czy serio w takim sztabie nikt tego nie ogarnia?
2
@swiergol2 Jeden i drugi mizernie wyglądają. Alonso chociaż fizycznie może z nimi konkurować a Garcia to nie ma żadnych argumentów poza wyprowadzaniem piłki, przecież taki weghorst to będzie sobie go popychał jak chciał a raszford jak vini nim kręcił.
0
@swiergol2 ta Garcia... Już to widzę jak Weghorst se go robi jak worek treningowy... Też nie ogarniam czemu taka zmiana nagle...
0
@Kilans joooo, już bez przesady że garcia byłby lepszy na Weghorsta xddd Potęzny duńczyk na ławie a ten daje alonso
1
@talizmo czyli Mariano > lewy, pedri itp bo ma więcej LM?
1
@Mavcin1980 też mam takie wrażenie. Koeman też był wymuszony ale on od buta na nich postawił bez zawahania, on ma smykałkę do talentów.
4
@Dalhi Chadi Riad i kilku się znajdzie ale jak Xavi nie stawia nawet na Torre to o czym my mówimy że będzie szukał w rezerwach/szkółce?
9
@Kondziubarca i to bez Messiego i innych wielkich piłkarzy.
3
@bebeto77 jeden mecz nic nie zmieni gdy od samego początku jest szefem gdy dołączył.
1
Niech nawet Alarcon wejdzie za raphinhie... Fati/Torres za gaviego
1
@macio_944 busi kosztem kessiego xd i mamy mniejsze posiadanie
2
@FCB24 te staty raphinhi to są podbite z pilznem i 3ligowcami.
3
@Kidd on ma tylko random wrzutki i strzał z daleka który też w sumie jest random.
0
@czółkovsky to jest prawdziwy De Jong a nie odmieniony, gra na swojej naturalnej pozycji/systemie jak w Ajaxie i błyszczy jak tam.
2
raphinhia tryb random wrzutka odpalony.
0
@Macio93 git jest jak gramy na 4 pomocników ale patrząc na to że Torre nie dostaje za bardzo szans to tym bardziej Moleiro.
0
@Emhyr jak zaczął grać to z nim wyszli ze strefy spadkowej, kolejny solidny mecz zaczął grać, na ławe lepiej go niż alonso
2
@fortunate_son ta chyba na mecz barcy atletic.
2
@Bocheno1 mamy potężnego kessiego
0
@Faro ciężki temat
0
@Faro nie no, ansu na szpice to się nie nadaje xd
0
@draxidox a dlaczego kot tyłem pierdzi?
3
@!34RC3!_0N4 w sumie to w każdym miejscu na świecie może ci ktos to zrobić.
0
@Toretto dlatego napisałem że ``może`` by zobaczył bo też wątpię żeby się tym przejął bo chłop siedzi obok bartomeu przy jednym stole :)))
1
@KrwawiaceoczyVEB Jeżeli taki klub jak Sevilla czy Valencia by spadły to może Tebas by zobaczył że nie pomaga nikomu tylko szkodzi.