0

@Mankind o co ci teraz chodzi pisząc delikatnie? To w końcu przez kontuzje schodził czy nie miał? XD!!!!!! człowiek zagadka, współczuje nauczycielom co sprawdzali twoje wypociny z polaka.

0

@Mankind no a dlaczego schodził z boiska? xddd

0

@MesQueUnClub96 chłop który piszę żeby grać tym samym składem bez zmian coś gada żeby zawiesić działanie Rambli xdd~!

0

@hoeniker pod jakim względem?

2

@MesQueUnClub96 no to tym sposobem przegrasz kolejne mecze bez kluczowych piłkarzy którzy są kontuzjowani... Warto co? Mecze z 3ligowcami i dolnymi drużynami mógł rotować a teraz powodzenia.

2

heh... no i mamy super efekty zmian xaviego w 80-85minucie i katowania tych samych graczy... Dembele,busi,pedri i zaraz kolejni prawdopodobnie polecą, czy serio w takim sztabie nikt tego nie ogarnia?

2

@swiergol2 Jeden i drugi mizernie wyglądają. Alonso chociaż fizycznie może z nimi konkurować a Garcia to nie ma żadnych argumentów poza wyprowadzaniem piłki, przecież taki weghorst to będzie sobie go popychał jak chciał a raszford jak vini nim kręcił.

0

@swiergol2 ta Garcia... Już to widzę jak Weghorst se go robi jak worek treningowy... Też nie ogarniam czemu taka zmiana nagle...

0

@Kilans joooo, już bez przesady że garcia byłby lepszy na Weghorsta xddd Potęzny duńczyk na ławie a ten daje alonso

1

@talizmo czyli Mariano > lewy, pedri itp bo ma więcej LM?

1

@Mavcin1980 też mam takie wrażenie. Koeman też był wymuszony ale on od buta na nich postawił bez zawahania, on ma smykałkę do talentów.

4

@Dalhi Chadi Riad i kilku się znajdzie ale jak Xavi nie stawia nawet na Torre to o czym my mówimy że będzie szukał w rezerwach/szkółce?

9

@Kondziubarca i to bez Messiego i innych wielkich piłkarzy.

3

@bebeto77 jeden mecz nic nie zmieni gdy od samego początku jest szefem gdy dołączył.

1

Niech nawet Alarcon wejdzie za raphinhie... Fati/Torres za gaviego

1

@macio_944 busi kosztem kessiego xd i mamy mniejsze posiadanie

2

@FCB24 te staty raphinhi to są podbite z pilznem i 3ligowcami.

3

@Kidd on ma tylko random wrzutki i strzał z daleka który też w sumie jest random.

0

@czółkovsky to jest prawdziwy De Jong a nie odmieniony, gra na swojej naturalnej pozycji/systemie jak w Ajaxie i błyszczy jak tam.

2

raphinhia tryb random wrzutka odpalony.

0

@Macio93 git jest jak gramy na 4 pomocników ale patrząc na to że Torre nie dostaje za bardzo szans to tym bardziej Moleiro.

0

@Emhyr jak zaczął grać to z nim wyszli ze strefy spadkowej, kolejny solidny mecz zaczął grać, na ławe lepiej go niż alonso

2

@fortunate_son ta chyba na mecz barcy atletic.

2

@Bocheno1 mamy potężnego kessiego

0

@Faro ciężki temat

0

@Faro nie no, ansu na szpice to się nie nadaje xd

0

@draxidox a dlaczego kot tyłem pierdzi?

3

@!34RC3!_0N4 w sumie to w każdym miejscu na świecie może ci ktos to zrobić.

0

@Toretto dlatego napisałem że ``może`` by zobaczył bo też wątpię żeby się tym przejął bo chłop siedzi obok bartomeu przy jednym stole :)))

1

@KrwawiaceoczyVEB Jeżeli taki klub jak Sevilla czy Valencia by spadły to może Tebas by zobaczył że nie pomaga nikomu tylko szkodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?