Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sewren122 no ciężko w jeden dzień ogarnąć transfer nie?
0
@Faro cięzko obecnie żeby 18latek i 20latek, stary busi i FDJ co gra dobry mecz co jakiś czas żeby tak płynnie piłeczka im chodziła :D
2
@Faro no wiesz jak w drużynie był messi, xavi, iniesta, busi i wszyscy w prime to piłeczka sobie chodziła
0
@gumaz 3-4 razy w tygodniu dzika/monstera tylko i wyłącznie przed treningiem siłowym bo inaczej nie ma sensu. Kiedyś w gimanzjum niestety codziennie monster wlatywał
1
@cris2706 warto dodać jeszcze UTD czy Juventus które przez 10 lat wydali 1.64mld ale to przez przez szejków rozwalił się rynek...
0
@masq xddd kolejna osoba co nie ogarnia że jebas pozwolił dopiero przedwczoraj na transfery... Gdzie wy ludzie byliście przez cały miesiąc?
0
@SkilledHydra16 na półroku to warto spróbować
1
@Black_Wolf_95 ale by taki leao z dembele na skrzydełkach pykali sobie
1
@PatrykBarca przecież on zawsze taki był że podkręcał specjalnie :DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas no niestety trafił gdzie trafił i w Valencii trafił mu się jakiś uraz to chyba pare meczy pauzował? ale pewny nie jestem.
1
@zenoowity gorzej niż kessie chyba nie będzie? xd
0
@Aragorn33 no się kur*wa do tego przyznałem wcześniej że wrzuciłem ich do jednego worka skrótowo ale i tak jest duża lista młodych od koemana którym zaufał XDD nie no poebie mnie. Nie wiem
0
@Aragorn33 no super przecież ci napisałem że się pomyliłem z tą trójką(Illias, abde i jutgla)
XD i co dalej chcesz? I
0
@Aragorn33 ale o kim ty teraz piszesz? Przecież napisałem że się pomyliłem i illias i abde u xaviego ale kur*a Balde u Koemana nawet ci losowy mecz dałem gdzie grał u Koemana. :DDDDDDDDDDD
10
@VegetaPolska ``no w piątek jadę do niej. Kumpel mi powiedział że ruać jej się chce ale nie wiem...`` rozjebauo mnie to XDDD
1
@bartas97 wow. Jak niby wojuje? Co takiego Jebas zrobił realowi?
0
@Faro on chce ścigać się z Premier League a przez niego to kluby muszą oddawać graczy za grosze bo wiele klubów ma problemy w Hiszpanii nawet pokusiłbym się że tylko Real Madryt jest w normalnej sytuacji.
0
@Aragorn33 o stawianie XD ty zacząłeś pisać że oni zadebiutowali u Xaviego... O co ci teraz chodzi? To w końcu według ciebie balde zadebiutował u xaviego czy koemana? U koemana nie grał za dużo bo był kontuzjowany. Ale to jego wina że nie miał zmienników i zaczął stawiać na młodych? Idąc tym tropem to Xavi też wziął Balde bo Alba był słabiej dysponowany...
0
@Aragorn33 No dobra Pedri nie grał ale Koeman od buta postawił na młodego. Wrzuciłem wszystkich do jednego worka rezerw żeby to skrócić a nie pisać rozprawek. Koeman postawił na Pedriego i Araujo bez problemu, dzięki tym plagom masz teraz zajebistych grajków. Jeszcze Nico wchodził u Koemana. Nikt nie pisał tu że czyste talenty tylko że Xavi nie daje grać ludziom z rezerw więc nie śmiej się tu że Mingueza talent XDD!! Nieźle Balde u Xaviego debiutował, Balde u Koemana debiutował (Barca-Granada 2021). No dobra Illias i Jutgla u xaviego bo zapomniałem że koeman został tak wczesnie zwolniony to zlewa się to wszystko.
0
@Aragorn33 no balde, gavi, pedri, araujo, illias, abde, jutgla(barca b) XD kurde jeszcze można moribe, mingueza(XD) stary dużo było takich co wyciągał z rezerw i dawał szanse.
1
@Don Lucas tylko problem że Xavi nie stawia na młodzież z La Masi którą nie ukazał nam Koeman.
0
@Ptasior no niby nie bierze ale patrząc na kadre to on ma za dużo graczy żeby brać z rezerw, chociaż zwolniło się miejsce dla Alarcona jak Depay odszedł xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MateuszGotowka99 ty no tak jest teraz xD
0
@Ptasior jakby dostawał szanse albo chociaż powołania do 1 drużyny na meczyk to może by zmienił zdanie.
1
@agaFCB no dokładnie, trzeba pooglądać mecze a nie potem niedzielny janusz wchodzi w statystki i patrzy pedri 0 asyst i mówi kurłąąąą ale on słabe a wygrał tego golden boya czy coś takiego :DDDDD
0
@Barca1166 w teorii super ale ciężko będzie sprzedać tą dwójkę za dobrą cene xD
0
@sendesara a wiadomo coś o asystach drugiego stopnia?
0
@FCBparasiempre Betis w tym sezonie tez chyba nieskuteczny jest