1

@MesQueUnClub96 nie bo fati najgorszy.

2

@kuz też to czuje bo Xavi jest do tego zdolny xDD

0

@El dominatore po 20minutach wyglądał jakby cały mecz zagrał

2

Torres nie przyzwyczajony do kiwania to już mu się nogi plątają od przekładanek xdd

0

co ten fati odwala?

3

Ciekawe czy Torres też tak zagra na lewej jak za Fatiego wejdzie Raphinhia

1

@SinMistico no tylko że oprócz Ferrana to w ataku nikt piłki nie przyjmuje

0

fati to nawet główkować nie próbuje

0

@gacper ``deolofeu`` chociaż szybki był

0

Dla Robercika przydałaby się przerwa a Torres mógłby na Szpicy zagrać

3

co ten fati odjaniepawla XDDD

0

Balde miał czystego Roberto, kolejny raz już się tak podpala

0

@swiergol2 Christensen jak Pique a Araujo jak Puyol

0

szkoda tego, bo akcja piękna

1

Ferran widać ten luz

1

@Gaz @AlexDark00 no mogłem doprecyzować że ten sezon.

18

Czy Christensen to najlepszy transfer patrząc na cenę i jakość jaką daje?
edit; (ten sezon)

2

@agaFCB czuje że to będzie ciśnięte ale skuteczność cienka i skończy się 1:0

0

@Faro taki piłkarz to powinien co mecz robić jakieś cudne akcje. Za co mamy go przepraszać? Za strzeloną bramkę? :D

3

@Faro 1337 dzień baitowania o fatim.

0

@Emhyr Xavi: Jak nie ma? Przytrzymaj mi piwo.
I cyk FDJ,kessi, Roberto zagrają cały mecz. Też możliwe że prędzej busi wejdzie niż torre XD

0

@Faro oczywiście ale znając życie to nawet w tym meczu nie zalapie 10minut.

0

@Tridente2015 no szkoda, mogli by się postarać o przedłużenie i wypożyczenie do Belgii z opcją wykupu.

0

@Emhyr może jakby grał obok De Jonga w tym systemie z 4 pomocników to może by siadało gdy odchodzi Busi

11

@KrwawiaceoczyVEB tylko też pytanie ile mogli dawać oraz jego oczekiwania bo zarząd mógł postawić priorytet na tą dwójkę a na resztę olewka i mniej dawali. Tego nie wiemy jakie są kulisy.

0

@MeMyselfAndI super, czyli to co się spodziewałem, same superlatywy :D O Tebasie też można takie rzeczy za 50lat napisać i każdy będzie w szoku czemu go ludzie nienawidzili.

0

@MeMyselfAndI yyyy od 47r wygrali 13 razy do 73r a Barca 6 a atletico 5. Czyli cały Madryt 18 razy a Katalonia 6. To jest śmieszne akurat że Barca i tak cokolwiek wygrywała. Ale powrzucaj fakty na jego temat to dowiem się kolejnych fajnych faktów na jego temat.

0

@Mankind piszę ogólnie o kontuzji... nie rozbijałem ich na typy...

0

@SelloutCrowd przecież było wcześniej że to jest transfer do Barcy Atletic XD Będzie w rotacji jak Torre.

0

@bady48 Tylko że to transfer do Barcy Atletic xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?