Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 nie bo fati najgorszy.
2
@kuz też to czuje bo Xavi jest do tego zdolny xDD
0
@El dominatore po 20minutach wyglądał jakby cały mecz zagrał
2
Torres nie przyzwyczajony do kiwania to już mu się nogi plątają od przekładanek xdd
0
co ten fati odwala?
3
Ciekawe czy Torres też tak zagra na lewej jak za Fatiego wejdzie Raphinhia
1
@SinMistico no tylko że oprócz Ferrana to w ataku nikt piłki nie przyjmuje
0
fati to nawet główkować nie próbuje
0
@gacper ``deolofeu`` chociaż szybki był
0
Dla Robercika przydałaby się przerwa a Torres mógłby na Szpicy zagrać
3
co ten fati odjaniepawla XDDD
0
Balde miał czystego Roberto, kolejny raz już się tak podpala
0
@swiergol2 Christensen jak Pique a Araujo jak Puyol
0
szkoda tego, bo akcja piękna
1
Ferran widać ten luz
1
@Gaz @AlexDark00 no mogłem doprecyzować że ten sezon.
18
Czy Christensen to najlepszy transfer patrząc na cenę i jakość jaką daje?
edit; (ten sezon)
2
@agaFCB czuje że to będzie ciśnięte ale skuteczność cienka i skończy się 1:0
0
@Faro taki piłkarz to powinien co mecz robić jakieś cudne akcje. Za co mamy go przepraszać? Za strzeloną bramkę? :D
3
@Faro 1337 dzień baitowania o fatim.
0
@Emhyr Xavi: Jak nie ma? Przytrzymaj mi piwo.
I cyk FDJ,kessi, Roberto zagrają cały mecz. Też możliwe że prędzej busi wejdzie niż torre XD
0
@Faro oczywiście ale znając życie to nawet w tym meczu nie zalapie 10minut.
0
@Tridente2015 no szkoda, mogli by się postarać o przedłużenie i wypożyczenie do Belgii z opcją wykupu.
0
@Emhyr może jakby grał obok De Jonga w tym systemie z 4 pomocników to może by siadało gdy odchodzi Busi
11
@KrwawiaceoczyVEB tylko też pytanie ile mogli dawać oraz jego oczekiwania bo zarząd mógł postawić priorytet na tą dwójkę a na resztę olewka i mniej dawali. Tego nie wiemy jakie są kulisy.
0
@MeMyselfAndI super, czyli to co się spodziewałem, same superlatywy :D O Tebasie też można takie rzeczy za 50lat napisać i każdy będzie w szoku czemu go ludzie nienawidzili.
0
@MeMyselfAndI yyyy od 47r wygrali 13 razy do 73r a Barca 6 a atletico 5. Czyli cały Madryt 18 razy a Katalonia 6. To jest śmieszne akurat że Barca i tak cokolwiek wygrywała. Ale powrzucaj fakty na jego temat to dowiem się kolejnych fajnych faktów na jego temat.
0
@Mankind piszę ogólnie o kontuzji... nie rozbijałem ich na typy...
0
@SelloutCrowd przecież było wcześniej że to jest transfer do Barcy Atletic XD Będzie w rotacji jak Torre.
0
@bady48 Tylko że to transfer do Barcy Atletic xd