Malibu
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@[Oli] 15latka jeszcze*
0
@RivaldoFCB a plusy city oprócz guardioli i nieskończonej kasy jakie są?
0
@El Madridista. no widzisz mi jako fan Barcy nie przeszkadza to, wy go ``skipujecie`` a inni waszych ``lizodupów`` i tak to się kręci. :)))) I dopowiedziałem że nie jest żadnym ekspertem i dodam dziennikarzem to może sobie krytykować jak chce i wypowiadać się jak chce. Wole taką la lige bonite niż żeby tam siedzieli np. Rot, Laboga i inny fanboj realu jeszcze.
0
@RivaldoFCB Bayern jakoś traci czy coś że jest hegemonem tak samo wcześniej Juve? Jednie na El Clasico stracą gdyby Barcy nie było. Tak samo moge ci dać przykład może troche z pupy ale gdyby nie było Messiego albo Ronaldo to ich obu osiągnięcia miałaby jedna osoba z tej dwójki.
0
@El Madridista. ja tam lubie słuchać kowala, często coś palnie głupiego ale nie jest jakimś ekspertem to nie będzie się gryzł w język tylko mówi co myśli.
0
@creativeopinion oczywiście że real ma interes żeby Real był największą marką i nie miała konkurencji, być hegemonem w hiszpanii oraz przejąć wszystko co ma barca ale już nie popadajmy że real jako klub kręci afery, ale kto wie jak jest na prawde :)
1
@Greenalley potencjał miał ale jak dostawał szanse to kiepsko to chyba wyglądało
0
@SeWo77 ciekawe czy to przez to że nie ma Dembele na boisku? Od tego momentu mniej więcej Lewy "nie wie co się dzieje się"
1
@malicinho kurde to byłby hit gdyby Barca odeszła do innej ligi, niby miała propozycje ale kij wie czy prawdziwa i czy to jest wgl możliwe? XD
13
kessie najlepszy playmerker ever xdddd
0
kurwww nie zjebcie tego teraz
1
Przelewy doszedł XDD
0
@Tasde kiedyś to on dostawał piłki od Messiego to nie ma co się dziwić :))))))
0
Ciekawe czy to Xavi coś nie ogarnia czy bo dziwne że nagle wszyscy piłkarze z ofensywy zrobili regres?
0
@Corr no niestety z nim tak będzie, on gra agresywnie to ludzie mogą też tak z nim grać.
1
plus że roberto w el clasico nie zagra teraz :DDDD
0
@bartekvisca lepiej mieć takiego co dużo biega niż stojącą trójkę w ataku i busi z fdj też wybitnie nie biegają.
0
gavi chyba utyka?
0
@ChampionLW ekstraklapy się naoglądał.
0
@Sandman21 jego gra nie zachwyca, jest irytujący ale ważne że strzela
1
@Stagiryta plan jest prosty fartowne 1:0 i do domciuuuu
0
@El dominatore ty no bo nie ma żadnego ruchu tu XD mamy i tyle dobrze że gavi biega jak pitbull to troche odstrasza ich bo sztanga to nawet nie zrobi kroku do podania tylko statycznei wszystko robi. Sztanga i FDJ w trójce pomocników NIE ISTNIEJĄ.
0
@Ktos11111 to jest ``walczak`` przecież nigdy się nie mówiło że będzie jak pedri rozgrywał XD
1
@bari_94 fartowne 1:0 i do domku
0
@MateuszGotowka99 i on na ślepo podaje z opóźnieniem i to irytujące jest
0
@Zoker bo oprócz niego w ataku nei mamy nikogo to potrafi okiwać i jest szybki (nie liczę Balde)
1
@damianfcb105 bez pedriego to lepiej dać tam Torresa niż Gaviego który się przyda w pomocy
1
@dariooo obaj. Pewnia cała trójka z przodu. :))))
0
@Lucassito no to odbije piłeczkę - ``ale ok - skoro wiesz że mają na Barce - to ujowo - od razu jestem przerażony i idę kupkę zrobić ze strachu ;)``
1
@K4tsuuu to co tu robi Pele? hehe bo chyba za tytułu MŚ?