5

@[Oli] 15latka jeszcze*

0

@RivaldoFCB a plusy city oprócz guardioli i nieskończonej kasy jakie są?

0

@El Madridista. no widzisz mi jako fan Barcy nie przeszkadza to, wy go ``skipujecie`` a inni waszych ``lizodupów`` i tak to się kręci. :)))) I dopowiedziałem że nie jest żadnym ekspertem i dodam dziennikarzem to może sobie krytykować jak chce i wypowiadać się jak chce. Wole taką la lige bonite niż żeby tam siedzieli np. Rot, Laboga i inny fanboj realu jeszcze.

0

@RivaldoFCB Bayern jakoś traci czy coś że jest hegemonem tak samo wcześniej Juve? Jednie na El Clasico stracą gdyby Barcy nie było. Tak samo moge ci dać przykład może troche z pupy ale gdyby nie było Messiego albo Ronaldo to ich obu osiągnięcia miałaby jedna osoba z tej dwójki.

0

@El Madridista. ja tam lubie słuchać kowala, często coś palnie głupiego ale nie jest jakimś ekspertem to nie będzie się gryzł w język tylko mówi co myśli.

0

@creativeopinion oczywiście że real ma interes żeby Real był największą marką i nie miała konkurencji, być hegemonem w hiszpanii oraz przejąć wszystko co ma barca ale już nie popadajmy że real jako klub kręci afery, ale kto wie jak jest na prawde :)

1

@Greenalley potencjał miał ale jak dostawał szanse to kiepsko to chyba wyglądało

0

@SeWo77 ciekawe czy to przez to że nie ma Dembele na boisku? Od tego momentu mniej więcej Lewy "nie wie co się dzieje się"

1

@malicinho kurde to byłby hit gdyby Barca odeszła do innej ligi, niby miała propozycje ale kij wie czy prawdziwa i czy to jest wgl możliwe? XD

13

kessie najlepszy playmerker ever xdddd

0

kurwww nie zjebcie tego teraz

1

Przelewy doszedł XDD

0

@Tasde kiedyś to on dostawał piłki od Messiego to nie ma co się dziwić :))))))

0

Ciekawe czy to Xavi coś nie ogarnia czy bo dziwne że nagle wszyscy piłkarze z ofensywy zrobili regres?

0

@Corr no niestety z nim tak będzie, on gra agresywnie to ludzie mogą też tak z nim grać.

1

plus że roberto w el clasico nie zagra teraz :DDDD

0

@bartekvisca lepiej mieć takiego co dużo biega niż stojącą trójkę w ataku i busi z fdj też wybitnie nie biegają.

0

gavi chyba utyka?

0

@ChampionLW ekstraklapy się naoglądał.

0

@Sandman21 jego gra nie zachwyca, jest irytujący ale ważne że strzela

1

@Stagiryta plan jest prosty fartowne 1:0 i do domciuuuu

0

@El dominatore ty no bo nie ma żadnego ruchu tu XD mamy i tyle dobrze że gavi biega jak pitbull to troche odstrasza ich bo sztanga to nawet nie zrobi kroku do podania tylko statycznei wszystko robi. Sztanga i FDJ w trójce pomocników NIE ISTNIEJĄ.

0

@Ktos11111 to jest ``walczak`` przecież nigdy się nie mówiło że będzie jak pedri rozgrywał XD

1

@bari_94 fartowne 1:0 i do domku

0

@MateuszGotowka99 i on na ślepo podaje z opóźnieniem i to irytujące jest

0

@Zoker bo oprócz niego w ataku nei mamy nikogo to potrafi okiwać i jest szybki (nie liczę Balde)

1

@damianfcb105 bez pedriego to lepiej dać tam Torresa niż Gaviego który się przyda w pomocy

1

@dariooo obaj. Pewnia cała trójka z przodu. :))))

0

@Lucassito no to odbije piłeczkę - ``ale ok - skoro wiesz że mają na Barce - to ujowo - od razu jestem przerażony i idę kupkę zrobić ze strachu ;)``

1

@K4tsuuu to co tu robi Pele? hehe bo chyba za tytułu MŚ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?