O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dla osób mniej ślepych kolor stroju nie jest różowy ;)) A stroje są zajebiste ;p

0

A kto będzie prowadzić trening ?

0

Tak szczerze to darujcie sobie te zbędne krytyki wobec kogokolwiek. Każdy wyraża swoje zdanie. Przyznam szczerze i otwarcie, że to co napisał Judasz to tak w ogóle nie ma sensu każdy chce więcej więc nie wiem po co takie głupie teksty. Jak Go znasz to po co oceniasz, przeznacza swoje pieniądze na wiele akcji charytatywnych i na siebie, ale to raczej normalne bo jakbyś miał tyle co On to na pewno byś nie żałował na swoje wygody. A odnośnie reszty to, to że my przeciwko Judaszowi napiszemy kilka komentarzy to nic nie da, bo i tak będzie taki jaki jest. Judasz współczuje Twojemu otczeniu.

0

Kto mógłby mi podać strone na jakiej będzie lecieć mecz ?

0

odbieracie mu umiejętności*

Zobacz wszystkie

0

No i szkoda, że Messi nie za gra ;]

0

O 21:45 na TVP2 (środa: 13.08.08)

0

Tak szczerze to darujcie sobie te zbędne krytyki wobec kogokolwiek. Każdy wyraża swoje zdanie. Przyznam szczerze i otwarcie, że to co napisał Judasz to tak w ogóle nie ma sensu każdy chce więcej więc nie wiem po co takie głupie teksty. Jak Go znasz to po co oceniasz, przeznacza swoje pieniądze na wiele akcji charytatywnych i na siebie, ale to raczej normalne bo jakbyś miał tyle co On to na pewno byś nie żałował na swoje wygody. A odnośnie reszty to, to że my przeciwko Judaszowi napiszemy kilka komentarzy to nic nie da, bo i tak będzie taki jaki jest. Judasz współczuje Twojemu otczeniu.

0

Cały czas piszecie jaki to Cristiano jest do dupy. Jest może na żelowanym modelem ale włosy i gra to co innego. Dlatego obiekcje na ten temat są błędne. Messi jak i zarówno Cristiano mają swoje gorsze chwile, nie mogą po prostu złapać rytmu gry, ale to jest normalne w piłce. Zgadzam się z opinią co niektórych że Messi jest skromny, ale skromność nie zawsze się popłaca za to Cristiano jest zbyt pewny siebie czyli wychodzi na to że żaden z nich nie powinien dostać ZP.

0

Dobija mnie fakt że sami sobie zaprzeczają. Właśnie jest w tym racja że jak ktoś jest lepszy od zawodnika z Barcelony to już odrazu się konflikty pojawiają. Trzeba być obiektywnym i docenić też innych piłkarzy. Rozumiem jesteśmy fanami Barcy ale bez takich jaj. Każdy piłkarz ma w sobie coś idealnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?