0

Dla osób mniej ślepych kolor stroju nie jest różowy ;)) A stroje są zajebiste ;p

0

A kto będzie prowadzić trening ?

0

Tak szczerze to darujcie sobie te zbędne krytyki wobec kogokolwiek. Każdy wyraża swoje zdanie. Przyznam szczerze i otwarcie, że to co napisał Judasz to tak w ogóle nie ma sensu każdy chce więcej więc nie wiem po co takie głupie teksty. Jak Go znasz to po co oceniasz, przeznacza swoje pieniądze na wiele akcji charytatywnych i na siebie, ale to raczej normalne bo jakbyś miał tyle co On to na pewno byś nie żałował na swoje wygody. A odnośnie reszty to, to że my przeciwko Judaszowi napiszemy kilka komentarzy to nic nie da, bo i tak będzie taki jaki jest. Judasz współczuje Twojemu otczeniu.

0

Kto mógłby mi podać strone na jakiej będzie lecieć mecz ?

0

odbieracie mu umiejętności*

0

Ja nie mówie że obieracie mu umijętności ale karzecie go za to, że używa żelu. Taki jest i pech nie zmieni go nikt dopóki sam się nad tym nie zastanowi, nie śmiem krytykować tego co piszesz, bo masz racje ale jak ma zdobyć ZP kto inny niż zawodnik Barcelony to odrazu jest burza i nie możesz mi zaprzeczyć.

0

Dobija mnie fakt że sami sobie zaprzeczają. Właśnie jest w tym racja że jak ktoś jest lepszy od zawodnika z Barcelony to już odrazu się konflikty pojawiają. Trzeba być obiektywnym i docenić też innych piłkarzy. Rozumiem jesteśmy fanami Barcy ale bez takich jaj. Każdy piłkarz ma w sobie coś idealnego.

0

Cały czas piszecie jaki to Cristiano jest do dupy. Jest może na żelowanym modelem ale włosy i gra to co innego. Dlatego obiekcje na ten temat są błędne. Messi jak i zarówno Cristiano mają swoje gorsze chwile, nie mogą po prostu złapać rytmu gry, ale to jest normalne w piłce. Zgadzam się z opinią co niektórych że Messi jest skromny, ale skromność nie zawsze się popłaca za to Cristiano jest zbyt pewny siebie czyli wychodzi na to że żaden z nich nie powinien dostać ZP.

0

O 21:45 na TVP2 (środa: 13.08.08)

0

No i szkoda, że Messi nie za gra ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?