0

Emocje sięgają zenitu...

0

Moim zdaniem ta bramka to dobre zwieńczenie Jego dzisiejszego meczu, pokazał klasę. Razem z Bravo moi faworyci w dzisiejszym meczu, naprawdę.

1

Bramka Iniesty? Dosłownie majstersztyk! 52' - dziś moja ulubiona minuta meczu, jestem zachwycona.

0

Dziś Claudio Bravo odkupił się trochę z tymi golami. W kilku sytuacjach przeszedł samego siebie!

0

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma:D

0

Bardzo mi się podoba nowa odsłona strony. Przejrzysta, schludna i przyjemnie się ją przegląda! Jestem jak najbardziej na TAK! :)

0

No cóż, historia czasem lubi się powtarzać. :))

0

Chyba wszyscy jesteśmy zdenerwowani, ale po co się aż tak tutaj wyżywać? Walczymy do końca, pomimo tego co się aktualnie dzieje. VeB!

0

Valdés brawo!

0

No i teraz zostaje nic innego, jak tylko życzyć mu tam wiele sukcesów.

0

polska890
Panowie i Panie oczywiście. ;-)

0

No i bardzo ładnie, oby tak dalej. A nie mówiłam? Nie wszystko jeszcze stracone. Miłego oglądania drugiej połowy meczu.

0

Kochani! Nie traćmy nadziei, przecież mamy jeszcze drugą połowę. Wierzmy do końca, a być może będzie o wiele lepiej, oby!

0

No cóż. Mecz meczem, ale Szpakowski mnie po prostu rozbraja...

0

No to ładnie, czekamy na więcej goli ze strony Barcelony! ;-)

0

Spełnienia wszystkich marzeń oczywiście i dobrej gry! Sto lat, a nawet i więcej!

0

Książka świetna! Wywiad równie interesujący. Teraz tylko z niecierpliwością czekać na drugą część.

0

Wielkie brawa się zasługują, gratulacje!

0

Jestem bardzo rozczarowana meczem polskiej reprezentacji, ale najwidoczniej tak musiało być i musimy się z tym pogodzić. Być może kiedyś się jeszcze uda, miejmy nadzieję. :)

0

W takim razie wielkie gratulacje dla przyszłego tatusia! :)

0

Xavi - Mistrz. ;P

0

Najlepszego kapitanie!

0

Bardzo jestem zadowolona z tego, że Tello zagra dziś od pierwszych minut. Visca el Barca, po zwycięstwo. :)

0

Leo... On jest po prostu fenomenalny.

0

Wspaniały z niego człowiek. Podziwiam go i darzę ogromnym szacunkiem.

0

@prokofiew

Nie chwali się dnia przed zachodem słońca. :P

0

Zrobi to, co uzna za stosowne. Chociaż tak samo jak pewnie większość byłabym za tym, aby jednak pozostał.

0

Ła, świetne są! ^^

0

Właśnie sami widzicie jak jest, ale oczywiście kibice Realu i tak będą mówić, że nam sędziowie pomagają... Tylko właśnie np. te sytuacje pokazują, że tak nie jest.

0

Szczerze powiedziawszy mnie też się nie podobają, ale pewnie się przyzwyczaimy. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?