Malinaa10
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład jest dobry, ale szkoda, że nie ma Tello.
Po wygraną Barcelono! :)
0
Jest wspaniały, pod każdym względem.
Czytając, rozpłakałam się jak małe dziecko :)
0
Ten mecz był wspaniały! Aż się wzruszyłam, wielkie brawa. VeB!
0
Wspaniały Messi
0
Ajaj... :
0
Kiedyś sobie Alexisa wypożyczę do domciu, haha :D
0
Ach Alexis
0
Chłopcy, dajcie czadu :)
0
Dadzą radę, muszą! Wierzę w nich. ;)
VeB. ♥
0
Przecież to nie koniec meczu, jeszcze jest trochę czasu, Barcelona da radę. VeB.
0
Nareszcie
0
Nie wierzę... Ech, muszą coś z tym zrobić i to w trybie natychmiastowym...
0
GOOOOOOOL
0
No cóż, czas pokaże jak to będzie...
Trzymam kciuki za Barcę.
0
Co z tą Barcą!?
0
Dadzą radę, wierzę w nich. Będzie dobrze!
VeB.
0
No to mamy 2:0, jest dobrze ;))
0
Nareszcie Tello, czekałam na to :)
0
GOOL
0
Z niecierpliwością czekam na drugą połowę. ;)
0
0
No nie.. Tak to się bawić nie będziemy :d
0
Biedny :<