0

Skład jest dobry, ale szkoda, że nie ma Tello.
Po wygraną Barcelono! :)

0

Jest wspaniały, pod każdym względem.
Czytając, rozpłakałam się jak małe dziecko :)

0

Ten mecz był wspaniały! Aż się wzruszyłam, wielkie brawa. VeB!

0

Wspaniały Messi

0

Ajaj... :

0

Kiedyś sobie Alexisa wypożyczę do domciu, haha :D

0

Ach Alexis

0

Chłopcy, dajcie czadu :)

0

Dadzą radę, muszą! Wierzę w nich. ;)
VeB. ♥

0

Przecież to nie koniec meczu, jeszcze jest trochę czasu, Barcelona da radę. VeB.

0

Nareszcie

0

Nie wierzę... Ech, muszą coś z tym zrobić i to w trybie natychmiastowym...

0

GOOOOOOOL

0

No cóż, czas pokaże jak to będzie...
Trzymam kciuki za Barcę.

0

Co z tą Barcą!?

0

Dadzą radę, wierzę w nich. Będzie dobrze!
VeB.

0

No to mamy 2:0, jest dobrze ;))

0

Nareszcie Tello, czekałam na to :)

0

GOOL

0

Z niecierpliwością czekam na drugą połowę. ;)

0

0

No nie.. Tak to się bawić nie będziemy :d

0

Biedny :<

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?