5 lipca 2010, 22:48
0
no to zamawiam :) ale bez tyłu^ może da rade jakiś inny napis na tył ? np mes que un club etc? nie, nie da - by mod
16 maja 2010, 23:34
Bulishi wypowiedzi sa pod Xavi: "Presi, Ąnos vamos a Luz de Gas!" i zdjecie Xaviego owinietego flaga ;) http://wyszalnia.pl/translator/The-Rasmus/October--And-April/2903 a tu tłumacz
16 maja 2010, 22:18
tak się bawią MISTRZOWIE :) były łzy szczęścia. Alves i Pique to są jajcarze;) wiecie może co oznaczał napis na koszulkach- No penses una temborada, penses en la historia czy coś takiego? VISCA EL BARCA !!
29 kwietnia 2010, 16:39
http://img64.imageshack.us/img64/9315/biscuit.gif heheh :))
11 kwietnia 2010, 12:57
więcej niż klub !
28 kwietnia 2009, 20:06
bardzo mocny skład, niech puyol odpocznie prosze o jakis dobry link, w akcie desperacji podaje gg 8131282 :)
13 grudnia 2008, 11:27
Po trzy punkt.Po sławę. Po prestiż !! Dokopiemy im :) dobry tekst :)
22 marca 2009, 19:00
skład b. dobry ;) Vamos Barca ! :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
no to zamawiam :) ale bez tyłu^
może da rade jakiś inny napis na tył ? np mes que un club etc?
nie, nie da - by mod
0
Bulishi
wypowiedzi sa pod Xavi: "Presi, Ąnos vamos a Luz de Gas!"
i zdjecie Xaviego owinietego flaga ;)
http://wyszalnia.pl/translator/The-Rasmus/October--And-April/2903 a tu tłumacz
0
tak się bawią MISTRZOWIE :) były łzy szczęścia. Alves i Pique to są jajcarze;)
wiecie może co oznaczał napis na koszulkach- No penses una temborada, penses en la historia czy coś takiego?
VISCA EL BARCA !!
0
http://img64.imageshack.us/img64/9315/biscuit.gif
heheh :))
0
więcej niż klub !
0
no to zamawiam :) ale bez tyłu^
może da rade jakiś inny napis na tył ? np mes que un club etc?
nie, nie da - by mod
0
bardzo mocny skład, niech puyol odpocznie
prosze o jakis dobry link, w akcie desperacji podaje gg 8131282 :)
0
Po trzy punkt.Po sławę. Po prestiż !! Dokopiemy im :)
dobry tekst :)
0
skład b. dobry ;)
Vamos Barca ! :)
0
Bulishi
wypowiedzi sa pod Xavi: "Presi, Ąnos vamos a Luz de Gas!"
i zdjecie Xaviego owinietego flaga ;)
http://wyszalnia.pl/translator/The-Rasmus/October--And-April/2903 a tu tłumacz