O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 41
  • Polecenia 0

Komentarze

0

no to zamawiam :) ale bez tyłu^

może da rade jakiś inny napis na tył ? np mes que un club etc?

nie, nie da - by mod

0

Bulishi

wypowiedzi sa pod Xavi: "Presi, Ąnos vamos a Luz de Gas!"

i zdjecie Xaviego owinietego flaga ;)

http://wyszalnia.pl/translator/The-Rasmus/October--And-April/2903 a tu tłumacz

0

tak się bawią MISTRZOWIE :) były łzy szczęścia. Alves i Pique to są jajcarze;)

wiecie może co oznaczał napis na koszulkach- No penses una temborada, penses en la historia czy coś takiego?

VISCA EL BARCA !!

0

0

więcej niż klub !

Zobacz wszystkie

0

no to zamawiam :) ale bez tyłu^

może da rade jakiś inny napis na tył ? np mes que un club etc?

nie, nie da - by mod

0

bardzo mocny skład, niech puyol odpocznie

prosze o jakis dobry link, w akcie desperacji podaje gg 8131282 :)

0

Po trzy punkt.Po sławę. Po prestiż !! Dokopiemy im :)

dobry tekst :)

0

skład b. dobry ;)

Vamos Barca ! :)

0

Bulishi

wypowiedzi sa pod Xavi: "Presi, Ąnos vamos a Luz de Gas!"

i zdjecie Xaviego owinietego flaga ;)

http://wyszalnia.pl/translator/The-Rasmus/October--And-April/2903 a tu tłumacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?