Malutka13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to zamawiam :) ale bez tyłu^
może da rade jakiś inny napis na tył ? np mes que un club etc?
nie, nie da - by mod
0
Bulishi
wypowiedzi sa pod Xavi: "Presi, Ąnos vamos a Luz de Gas!"
i zdjecie Xaviego owinietego flaga ;)
http://wyszalnia.pl/translator/The-Rasmus/October--And-April/2903 a tu tłumacz
0
tak się bawią MISTRZOWIE :) były łzy szczęścia. Alves i Pique to są jajcarze;)
wiecie może co oznaczał napis na koszulkach- No penses una temborada, penses en la historia czy coś takiego?
VISCA EL BARCA !!
0
http://img64.imageshack.us/img64/9315/biscuit.gif
heheh :))
0
więcej niż klub !
0
Rami to chyba żart primaaprilisowy :D
Piekny mecz w wykonaniu naszych chłiopaków, miło się oglądało taka gre :) valdes dał plame niestety, ale obrona rowniez zaspała.Barcelona zapomniała, że mecz trwa 90 minut,a 70, przy stanie 2:0
0
łzy pepa - bezcenne !
campeone campeone :)
0
dłuuży się straaaasznie..:)
jeszcze tylko pojedynek miedzy Arsenalem,a Chelsea i już bedzmy mogli ogladac El Clasico :)
Panie i Panowie- niech wygra lepszy :)
0
hehe :) wyjazdowa moim zdaniem jest łososiowa :)
kolor koszulki VV hmm morski ??:D
0
R.I.P
[*]
0
skandalicznie przystojny hehe:D luzak z niego;) swietny koles:)
0
świetny tekst:] miło powspominać ten piekny sezon :)
0
dołozyć... nie oddawać Bojana :/ wypozyczyc na rok to ok,niech pogra regularnie.ale na pewno nie sprzedawac
0
nie dadza 60 na pewno:)
40-45 :p nie bawmy sie w real, ribery to nie jedyny zawodnik jakiego chcemu kupic
0
haha:D prawda:)
0
koles jest swietny:) uwielbiam go:)
0
sorki,ze tak nie do tematu,ale juz nie wiedziałam gdzie napisać:P wiecie moze gdzie moge dostac damskie koszulki barcy? chocia mi tu o meczowe lub treningowe, ostatecznie zwykłe t-shirty.
0
'no chyba' się cieszą:)
0
na Interii ktoś napisał:
"Barca-lubię Was od wczoraj"
:)
0
a w Nigierii zgineły 4 osoby cieszące się ze zwyciestwa Barcy...cena za wygraną?
!Campeones Campeones Campeones!
0
OLE OLE OLE!!! WE are the champions :):)
VISCA EL BARCA:):)
0
50 % szczęścia!! BAAARCCCAAAA:D!!!
0
Bojan przyszedł sam??:D Ja mogę się nim zaopiekować haha:D
Henry coż za kultura, rozmawia przez telefon,a babke za soba ciągnie jak pies buhaha:D
0
nie chce widzieć Etoo w finale. szacunej go,ale loool gdyby takie okazjie marnował w finale LM to bym chyba zabiła.
oceny są takie,na jakie sobie zasluzyli
0
I LOVE BARCA
0
czas na zmiany busques na ławe, niech wejdzie bojan !
veB
0
niech się tam uczy:P ale nie dłużej niż jeden sezon.
Bojan jest nasz ;)
0
bardzo mocny skład, niech puyol odpocznie
prosze o jakis dobry link, w akcie desperacji podaje gg 8131282 :)
0
piękna piłka:) sevilla też gra ładnie;)
Visca El Barca !
0
Maiky dzięki :))