Malutka13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za dużo dajemy im pograć, skończy się bramką :P
brawo iniesta i alves
0
oo bardzo dobra zmiana :)
0
Ahaha szpaku wymiata:):)
"Ten zawodnik mieszka z własną rodziną i własną matką."
0
na pewno nie sprzedać. będzie tak jak z cescem. bedziemy żałować. Młody jest, sam powiedział, że chce zostać nawet jak grzeje ławkę:)
0
piękny gest ! za to kochamy:)
0
Pep jest na medal ! :)
świetny artykuł
0
skład b. dobry ;)
Vamos Barca ! :)
0
Po trzy punkt.Po sławę. Po prestiż !! Dokopiemy im :)
dobry tekst :)
0
co za frajer:P wypier** do manchesteru i tam siedz :P
0
jaki wynik ?;/
0
nie moge sie odnazlezc na tej stronie hehe,ale jest ok;)