0

za dużo dajemy im pograć, skończy się bramką :P

brawo iniesta i alves

0

oo bardzo dobra zmiana :)

0

Ahaha szpaku wymiata:):)

"Ten zawodnik mieszka z własną rodziną i własną matką."

0

na pewno nie sprzedać. będzie tak jak z cescem. bedziemy żałować. Młody jest, sam powiedział, że chce zostać nawet jak grzeje ławkę:)

0

piękny gest ! za to kochamy:)

0

Pep jest na medal ! :)

świetny artykuł

0

skład b. dobry ;)

Vamos Barca ! :)

0

Po trzy punkt.Po sławę. Po prestiż !! Dokopiemy im :)

dobry tekst :)

0

co za frajer:P wypier** do manchesteru i tam siedz :P

0

jaki wynik ?;/

0

nie moge sie odnazlezc na tej stronie hehe,ale jest ok;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?