0

Wysyłam specjalne pozdrowienia do Pereza ; ))

BLAUGRANA !!!

0

Nie narzekajcie już... ledwo drużyno przechodzi słabszy okres od razu tylko pretensje. Ukochaną drużynę się wspiera również w trudnych momentach.

Tot el camp... es un clam !!!

0

No to jak mówimy o początkach z kibicowaniem to ja powiem ;D

w 2005 jak Barca grała 1/8 LM z Chelsea, bardzo ładnie grali i niesłusznie odpadli to zacząłem się interesować ;]

A wcześniej jeszcze przez 1,5 roku śledziłem na okrągło poczynania R10, a to że grał w barwach Blaugrany to zostałem kibicem ;D

0

Do adminów: Kiedy będzie podsumowanie miesiąca ? :>

0

i wszyscy co strzelali w debiucie stanowią historie klubu ;D

0

podanie messiego.... cudo

0

moze jestem głupi ale ja nie wiem jak obstawiać, wchodze w lige typerów i nic mi sie nie wyswietla tylko ze moge zmienic ustawienia ;/

jestem jakis dziwny, ale pomóżcie mi

0

stworzył by świetny duet z Guardiolą ;D

mam na myśli rolę asystenta ;D

0

ja bym się pokusił o Pato ;> podobno chce odejść

0

Nie można mu zazdrościć tylko umiejętności piłkarskich, a także dziewczyny ^^ ;D

0

SŁUCHAJCIE WSZYSCY CULES !!!!

Pamiętacie Gońca i jego utwór VEB, chodzi mi po głowie aby stworzyć kolejny numer w tym stylu, myślę, że większości z was to bardziej zafascynowało ;D

Pozdrawiam.

VISCA BLAUGRANA !!!

0

wielki piłkarz !!!

Możemy być dumni, że mamy go w zespole

0

PS. Płakał ?? (zdj.)

0

The end.

Dzięki wszystkim cules za spędzenie ciekawie sezonu i przede wszystkim opfitym w trofea.

Visca el Barca

Visca el Catalyuna

0

eto !!!!

0

Brak słów !!! ;d

OLE !!!!!!! kocham cie BARCO !!!

0

"niesamowity nażelowany prawy sierp. " - hehe ;]

papi1982 jak już to rok 94 ;]

Tot`s in unit forca !!

0

Jak miło popatrzeć, Całe Camp Nou zapełnione w nasze barwy :D

0

Rozczytał ktoś tatuaż Daniego??

w pierwszym momencie wydawało mi sie ze pisze Barcelona :D

0

milosz1 to pewna informacja??

Jesli tak to szkoda, bo "nibyfani" ManU i Realu bedą wypominać, że jak by był ronaldo to by wygrali....

0

na pustaka tez moge trafic, ale to co teraz zrobil.... to bez komentarza

0

Bravo eto za tą akcje

a po strzale iniesty powinienbyc rog.. ;d

nawet Henry sie za glowe załpapał

0

ale ładna gleba alvesa ;D

0

VIVA CAMPEONE!!!

Ale bądźmy szczerzy nie zasłużylismy...

Za to na CN zasłużyliśmy

0

I JAKA RADOŚĆ !!!!

MES QUE UN CLUB

0

PIQUE 10

INIESTA 10

XAVI 10

MESSI 9-10

VAMOS BLAUGRANA

0

PIQUEE !!!! OLE!!

0

PIĘĘĘĘĘKNIE !!!

0

Szacunek dla Realu, że nie grają jak Chelsea, ale z drugiej strony to nie mają innego wyjścia

0

Bóg zapłać HeniO :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?