Maly20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kartuzy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wysyłam specjalne pozdrowienia do Pereza ; ))
BLAUGRANA !!!
0
Nie narzekajcie już... ledwo drużyno przechodzi słabszy okres od razu tylko pretensje. Ukochaną drużynę się wspiera również w trudnych momentach.
Tot el camp... es un clam !!!
0
No to jak mówimy o początkach z kibicowaniem to ja powiem ;D
w 2005 jak Barca grała 1/8 LM z Chelsea, bardzo ładnie grali i niesłusznie odpadli to zacząłem się interesować ;]
A wcześniej jeszcze przez 1,5 roku śledziłem na okrągło poczynania R10, a to że grał w barwach Blaugrany to zostałem kibicem ;D
0
Do adminów: Kiedy będzie podsumowanie miesiąca ? :>
0
i wszyscy co strzelali w debiucie stanowią historie klubu ;D
0
podanie messiego.... cudo
0
moze jestem głupi ale ja nie wiem jak obstawiać, wchodze w lige typerów i nic mi sie nie wyswietla tylko ze moge zmienic ustawienia ;/
jestem jakis dziwny, ale pomóżcie mi
0
stworzył by świetny duet z Guardiolą ;D
mam na myśli rolę asystenta ;D
0
ja bym się pokusił o Pato ;> podobno chce odejść
0
Nie można mu zazdrościć tylko umiejętności piłkarskich, a także dziewczyny ^^ ;D
0
SŁUCHAJCIE WSZYSCY CULES !!!!
Pamiętacie Gońca i jego utwór VEB, chodzi mi po głowie aby stworzyć kolejny numer w tym stylu, myślę, że większości z was to bardziej zafascynowało ;D
Pozdrawiam.
VISCA BLAUGRANA !!!
0
wielki piłkarz !!!
Możemy być dumni, że mamy go w zespole
0
PS. Płakał ?? (zdj.)
0
The end.
Dzięki wszystkim cules za spędzenie ciekawie sezonu i przede wszystkim opfitym w trofea.
Visca el Barca
Visca el Catalyuna
0
eto !!!!
0
Brak słów !!! ;d
OLE !!!!!!! kocham cie BARCO !!!
0
"niesamowity nażelowany prawy sierp. " - hehe ;]
papi1982 jak już to rok 94 ;]
Tot`s in unit forca !!
0
Jak miło popatrzeć, Całe Camp Nou zapełnione w nasze barwy :D
0
Rozczytał ktoś tatuaż Daniego??
w pierwszym momencie wydawało mi sie ze pisze Barcelona :D
0
milosz1 to pewna informacja??
Jesli tak to szkoda, bo "nibyfani" ManU i Realu bedą wypominać, że jak by był ronaldo to by wygrali....
0
na pustaka tez moge trafic, ale to co teraz zrobil.... to bez komentarza
0
Bravo eto za tą akcje
a po strzale iniesty powinienbyc rog.. ;d
nawet Henry sie za glowe załpapał
0
ale ładna gleba alvesa ;D
0
VIVA CAMPEONE!!!
Ale bądźmy szczerzy nie zasłużylismy...
Za to na CN zasłużyliśmy
0
I JAKA RADOŚĆ !!!!
MES QUE UN CLUB
0
PIQUE 10
INIESTA 10
XAVI 10
MESSI 9-10
VAMOS BLAUGRANA
0
PIQUEE !!!! OLE!!
0
PIĘĘĘĘĘKNIE !!!
0
Szacunek dla Realu, że nie grają jak Chelsea, ale z drugiej strony to nie mają innego wyjścia
0
Bóg zapłać HeniO :D