Maly20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kartuzy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bóg zapłać HeniO :D
0
Dzięki Xavi za te piękne podania ;D
0
HAHAHAHAHA !!!!!
0
no i 2:3 ;/
Ale dziękujemy panie sędzio ... ;{
0
Pozdro dla Kotwicy z Kartuz od Cartusii
3majcie sie
VAMOS!
0
Koniec :D
Nie mogę się doczekać półfinału...
Idę spać ;]
0
W Londynie 4:4 :D
Niesamowity mecz, choć nie ukrywa, że wolałbym półfinał Barca-Liverpool :]
0
Foster daruj sobie takie komentarze...
co do tematu to zgadzam się z panem Millą ponieważ zawodnikom liverpool`u po ostatnich dwóch meczach mocno wzniosło morale, zwłaszcza pokonać MU na ich stadionie 4:1 to nie lada wyczyn
0
72926 SOPCAST : dobra jakość i nie przycina
0
gdyby teraz roberto carlos gral i by byl w swojej szczytowej formie to z alvesem tworzyli by najlepszą i najbardziej ofensywną piłke bocznych obrońców
0
"cudowna atmosfera !!! brawo...szkoda że nie ma Polskiego takiego fan clubu tyle że Realu hehhe....o ja jak bym szalał na santiago Bernabeu :] Hala Madrid ale wielki szacun dla FCBP !" - To komentarz pewnego fana Realu. Należy mu pogratulować takiej postawy. Real nie ma zbyt wielu takich kibiców...
0
4 h ....
0
Zostało 6 godzin, a ja sie czuje jak by zostało 5 min do rozpoczęcia i siedzę na głównej trybunie CN...
VamoS
0
Realistyk znajdz ciekawsze argumenty