0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

I cyk, tak wykorzystuje się giganta (np. Barcelonę) żeby wynegocjować lepszy kontrakt w tym przypadku z Bayernem.

0

Z takimi transferami to pewnie na Ligę Europy nawet nie starczy.

7

Aż szkoda, że ma tyle lat na karku :) niemniej jednak liczę, że jeszcze przez wiele meczów będzie grał świetnie!

4

To zwycięstwo dało mi więcej radości niż bramka Iniesty z Chelsea na 1-1. Wspaniałe wspominam ten wieczor :)

26

Mam rozumieć, że ta kwota to brutto?

1

@Pustelnik wypalił? Messi mógł spokojnie dobre dwa lata jeszcze grać w Barcelonie.

0

Wracając do Pucharu Króla... Jak dla mnie jeden mecz to porażka. Wolałem jak ciągnęło się to dłużej, ale Barca zawsze była faworytem ze względu na dwumecz.

0

To nie jest paka na rywalizację w Lidze Mistrzow, a o to chodzi takiemu klubowi jak Barcelona. Trener? Nie wiem, po czasie się okaże. Jak na moje oko ciągle sporo musi się jeszcze zmienić i póki co ciągle gra nie zachwyca.

0

Szambo Laporty wybija.

2

Dembele musi spędzić resztę sezonu na trybunach. Już został nie powoływany na mecze. Jakby Barcelona wypadła w oczach piłkarskiego świata, czy samego Dembele...Chodzi mi o to, że klub powinien być konsekwentny.

7

Myślałem, że w tym okienku gorzej już nie będzie, a tu pojawia się... Traore o.O

17

Przepraszam za określenie, ale smród po Bartomeu i jego zarządzie ciągnie się i pewnie jeszcze długo będziemy go czuli...

16

Obym się mylił, ale nie wróżę mu owocnej kariery... Człowiek szklanka, szkoda.

2

I nic. Nie dało to nic. Koszmar w jakiej sytuacji jest Barcelona...

32

Mam nadzieję, że Barcelona będzie miała więcej szczęścia niż rozumu i Morata nie przejdzie do Barcy, a za de Jonga niech krzyczą co najmniej 70 mln euro.

47

Na trybuny z nim. Mam nadzieję, że dzieki Ferranowi każdy szybko o nim zapomni.

3

Abde, Memphis, Dembele. Taka trójkę chciałbym zobaczyć juteo z przodu :)

0

Memphis na 9, nie na skrzydło i jazda :)

22

Prezydent Atletico znów próbuje wydymac Barce bez wazeliny... Oby tym razem się nie udało.

0

Witam, czy pojawiła się jakaś informacja na temat aspektów finansowych kontraktu Ferrana? (ile będzie zarabiał w Barcelonie) bo albo taka informacja się nie pojawiła albo coś przegapiłem.

20

Przepłacony. 55 mln euro to i tak dużo... Dobry deal City.

7

Całkiem sensowne te zmienne.

4

Czekam na oficjalna informacje, bo co chwila pojawiają się różne newsy. Jakby został, to może nowy sztab medyczny zaradziłby coś na jego kontuzje, bo tak być nie może... Zwolennikiem jego nie jestem. Może i ma ciąg na bramkę, ale jest zbyt chaotyczny w grze, no i zachowanie poza boiskiem tragedia.

11

Jak Gavi, to wydaje mi się, że tylko w środku pola (nie na skrzydle).

5

Ładnie to ubrał w słowa Raiola, bo mógł od razu powiedzieć, że najchętniej tam, gdzie dostanę największą prowizje :)

8

Słuchając coraz częściej bzdur Laporty, to bardzo możliwe. Szkoda.

1

Dużo zdrowia Kun! Swoją drogą, ciekawe czy City nie przedłużyło z nim umowy ze względu na stan zdrowia... Druga ciekawostka jest taka, że służby medyczne Barcelony nie zorientowaly się, że coś jest na rzeczy.

4

Do tej pory się zastanawiam... Naprawdę nie było lepszych kandydatów w ostatnich latach niż Laporta czy Bartomeu? ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?