0

Pan Laporta i spółka ostatnimi działaniami pompują balonik. Fani są wręcz zachwyceni jak widzałem ostatnio... Aż się boję jak to wszystko nie wypali delikatnie pisząc ;)

29

Dembele nie przedłużył kontraktu. Jego kontrakt z Barceloną wygasł 30 czerwca. Dembele dzisiaj podpisał kontrakt po tym jak stał się wolnym zawodnikiem.

1

Jak można być mało pewnym gdy się płaci nierynkowe ceny za piłkarzy... W przypadku Lewandowskiego - gościa z rokiem kontraktu i u schyłku kariery. Przejdzie niemal na pewno... Bayern nie jest głupi.

2

Niby takie doświadczenie zarządu a gołym okiem widać, że poza wyjątkami nie umieją ani sprzedawać, ani kupować. Kasę roztrwonią szybko głównie za... Pewne prawa sprzedane na 25 lat...

1

Jeśli to prawda to Laporta pokazał jakim jest miękkim graczem. Porażka. Po co te dźwignie finansowe jak roztrwania on i jego zarząd pieniądze...

11

Jeśli Raphinhia przyjdzie za 75 mln euro (wliczając w to zmienne) to w takim przypadku będzie to pośmiewisko.

2

Ja to mam wrażenie, że jak na takiego grajka to dużo... Statystyk jakiś wielkich też nie wyśrubował. Już nie wspomnę z jakiego zespołu przychodzi. Zobaczymy.

28

Jeśli Dembele zgodził się podpisać kontrakt na zasadach Barcelony musi zostać.

5

Oby udało się go po przyszłym sezonie sprzedać.

0

@Malibu 10 mln? Nie żartujmy. Jak ma przyjść za więcej niż 5 to niech w ogóle nie przychodzi... Nie ma co za wszelką cenę prezentów robić Chelsea.

1

To byłby wielki błąd zarządu, nie pierwszy zresztą niestey...

4

50 mln? Widzę, że Bayern bez mydełka Barcelonę chce... Jak przyjdzie za taką cenę to byłoby pośmiewisko na całą Europe..

3

Jeszcze przydałoby się znać szczegóły. Ile za podpis... Jaka pensja... Itp.

7

W innej roli niż piłkarz... Chociaż chciałbym, żeby chociaż z jeden sezon wystąpił jeszcze z nr 10 w Barcelonie :)

2

Na 25 lat... Porażka.

13

Proszę Was... 50 mln (nawet wliczając w to zmienne) za Lewandowskiego w tym wieku i w tej sytuacji to po prostu byłoby frajerstwo... Oby Barca wyszła z tego z twarzą, to jest najważniejsze.

30

Za rok zakontraktować na jeden sezon z opcją przedłużenia o kolejny rok :)

0

Z tego co mi wiadomo podejrzewam, że gdyby nie kuriozalne przepisy La Ligi nawet Messi mógłby zagrać za darmo w Barcelonie albo za maksymalnie możliwa dla klubu kwotę...

0

@Suzu Ryba psuje się od głowy... Niestety.

1

@DamianBarcaCule ja to rozumiem, chodziło mi tylko o aspekt sportowy. Ciężko wyobrazić sobie tego typu zawodnika (styl) w Barcelonie. No ale jakby miał przyjść to dla dobra ogółu, żebym się mylił...

0

Najpierw Bartomeu, teraz Laporta. Coraz częściej czyta się, że z więcej niż klubu Barca stała się klubem mem...

1

Perez wie, że Lewandowski w Barcelonie to po prostu lipa i nie dziwią tego typu wypowiedzi :)

25

Jeśli to prawda to Laporte trzeba wywieźć na taczce... Daniemu należy się jeszcze co najmniej pół roku kontraktu.

2

Nie jest nam potrzebny, ale około 10 mln euro w takim przypadku wydaje się ok.

11

Dać za niemal 34 letniego awodnika 30 mln euro i teoretycznie podpisać z nim kontrakt na dwa lata... Miałybyc zarobki na poziomie do 10 mln euro, a tu nagle info o 12 mln dla "dziadka". Dług rośnie... Albo to prasa tak źle przedstawia albo rzeczywscie ten Laporta to był zły wybór.

0

@Lucassito o jej, aż tak źle? hmm... To najwyraźniej Real zrobił dobry interes.

0

Który lepszy według Was? Christensen czy Ruediger?

0

"Real zapłaci sto milionów za Tchouameniego" stać ich ok. Widzę, że nawet Real przyczynia się do psucia rynku... I niech mi nikt nie pisze, że dzisiaj takie pieniądze się płaci za takich zawodników...

2

Mi się wydaje, że to powielanie bzdur. Jedynym sensownym rozwiązaniem, w tej konkretnej sytuacji, jest sprzedaż takie zawodnika do innego klubu.

0

Taki Real zarobiłby na nim kilkanaście baniek na pewno. Ale no... Najpierw mieliśmy Bartomeu, a teraz Laporte, więc nie zdziwiłoby mnie to gdyby odszedł za czapkę gruszek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?