MamerTponad100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan Laporta i spółka ostatnimi działaniami pompują balonik. Fani są wręcz zachwyceni jak widzałem ostatnio... Aż się boję jak to wszystko nie wypali delikatnie pisząc ;)
29
Dembele nie przedłużył kontraktu. Jego kontrakt z Barceloną wygasł 30 czerwca. Dembele dzisiaj podpisał kontrakt po tym jak stał się wolnym zawodnikiem.
1
Jak można być mało pewnym gdy się płaci nierynkowe ceny za piłkarzy... W przypadku Lewandowskiego - gościa z rokiem kontraktu i u schyłku kariery. Przejdzie niemal na pewno... Bayern nie jest głupi.
2
Niby takie doświadczenie zarządu a gołym okiem widać, że poza wyjątkami nie umieją ani sprzedawać, ani kupować. Kasę roztrwonią szybko głównie za... Pewne prawa sprzedane na 25 lat...
1
Jeśli to prawda to Laporta pokazał jakim jest miękkim graczem. Porażka. Po co te dźwignie finansowe jak roztrwania on i jego zarząd pieniądze...
11
Jeśli Raphinhia przyjdzie za 75 mln euro (wliczając w to zmienne) to w takim przypadku będzie to pośmiewisko.
2
Ja to mam wrażenie, że jak na takiego grajka to dużo... Statystyk jakiś wielkich też nie wyśrubował. Już nie wspomnę z jakiego zespołu przychodzi. Zobaczymy.
28
Jeśli Dembele zgodził się podpisać kontrakt na zasadach Barcelony musi zostać.
5
Oby udało się go po przyszłym sezonie sprzedać.
0
@Malibu 10 mln? Nie żartujmy. Jak ma przyjść za więcej niż 5 to niech w ogóle nie przychodzi... Nie ma co za wszelką cenę prezentów robić Chelsea.
1
To byłby wielki błąd zarządu, nie pierwszy zresztą niestey...
4
50 mln? Widzę, że Bayern bez mydełka Barcelonę chce... Jak przyjdzie za taką cenę to byłoby pośmiewisko na całą Europe..
3
Jeszcze przydałoby się znać szczegóły. Ile za podpis... Jaka pensja... Itp.
7
W innej roli niż piłkarz... Chociaż chciałbym, żeby chociaż z jeden sezon wystąpił jeszcze z nr 10 w Barcelonie :)
2
Na 25 lat... Porażka.
13
Proszę Was... 50 mln (nawet wliczając w to zmienne) za Lewandowskiego w tym wieku i w tej sytuacji to po prostu byłoby frajerstwo... Oby Barca wyszła z tego z twarzą, to jest najważniejsze.
30
Za rok zakontraktować na jeden sezon z opcją przedłużenia o kolejny rok :)
0
Z tego co mi wiadomo podejrzewam, że gdyby nie kuriozalne przepisy La Ligi nawet Messi mógłby zagrać za darmo w Barcelonie albo za maksymalnie możliwa dla klubu kwotę...
0
@Suzu Ryba psuje się od głowy... Niestety.
1
@DamianBarcaCule ja to rozumiem, chodziło mi tylko o aspekt sportowy. Ciężko wyobrazić sobie tego typu zawodnika (styl) w Barcelonie. No ale jakby miał przyjść to dla dobra ogółu, żebym się mylił...
0
Najpierw Bartomeu, teraz Laporta. Coraz częściej czyta się, że z więcej niż klubu Barca stała się klubem mem...
1
Perez wie, że Lewandowski w Barcelonie to po prostu lipa i nie dziwią tego typu wypowiedzi :)
25
Jeśli to prawda to Laporte trzeba wywieźć na taczce... Daniemu należy się jeszcze co najmniej pół roku kontraktu.
2
Nie jest nam potrzebny, ale około 10 mln euro w takim przypadku wydaje się ok.
11
Dać za niemal 34 letniego awodnika 30 mln euro i teoretycznie podpisać z nim kontrakt na dwa lata... Miałybyc zarobki na poziomie do 10 mln euro, a tu nagle info o 12 mln dla "dziadka". Dług rośnie... Albo to prasa tak źle przedstawia albo rzeczywscie ten Laporta to był zły wybór.
0
@Lucassito o jej, aż tak źle? hmm... To najwyraźniej Real zrobił dobry interes.
0
Który lepszy według Was? Christensen czy Ruediger?
0
"Real zapłaci sto milionów za Tchouameniego" stać ich ok. Widzę, że nawet Real przyczynia się do psucia rynku... I niech mi nikt nie pisze, że dzisiaj takie pieniądze się płaci za takich zawodników...
2
Mi się wydaje, że to powielanie bzdur. Jedynym sensownym rozwiązaniem, w tej konkretnej sytuacji, jest sprzedaż takie zawodnika do innego klubu.
0
Taki Real zarobiłby na nim kilkanaście baniek na pewno. Ale no... Najpierw mieliśmy Bartomeu, a teraz Laporte, więc nie zdziwiłoby mnie to gdyby odszedł za czapkę gruszek.