MamerTponad100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Drugie miejsce w tym sezonie to musi być minimum... Jest bardzo ważne nie tylko w aspekcie sportowym, ale i finansowym.
4
Zrezygnuj z części wynagrodzenia i możesz zostać. Jeśli nie, robić wzzytsko, żeby go gdzieś po sezonie sprzedać.
0
Miliony na konto przelewane są i jakoś to leci z Xavim. Boją się, że ktoś może przyjść i WYMAGAĆ. Laporta i kolesiostwo prezydenta jest na rękę tym tłustym kotom (piłkarzom).
8
Powtarzam się... Ale ten człowiek NIGDY nie powinien zostać ponownie prezydentem Barcelony.
Czekam z niecierpliwością aż ktoś ten klub poprowadzi jak należy.
1
Na miejscu Araujo odpowiedziałbym mu - a ty niewiele więcej niż 4 bramki w sezonie w lidze, weź się do roboty.
:)
3
Pamiętam jak wielu hejtowało mnie jak pisałem niezbyt dobrze o Laporcie.
To teraz macie swojego zbawiciela (było do przewidzenia) Laporte - jak dla mnie, to co się dzieje w klubie, to jest dno i dwa metry mułu.
3
Niech szuka, ale nowego klubu. Pożegnać najpóźniej w lecie.
2
Ostatnio to rzadko kiedy jest "twój dzień". Zdecydowanie Lewandowski i Xavi to twarze słabej Barcelony, obaj powinni pożegnać się z klubem najpóźniej po sezonie.
2
Xavi powinien wylecieć z hukiem. To kółko wzajemnej adoracji powinno jak najszybciej się skończyć!
2
Odczucia są dobre?
2
Tak nie może być:
1. Zostawić. Obniżyć pensje, sadzać wiecej na ławce (może coś Roque skorzystałby odLewandowskiego) stosować rotacje.
2. Sprzedać po cenie rynkowej lub zawyżonej (aspekt finansowy).
Rzeczywistość pewnie będzie taka, że niewiele się zmieni przez co najmniej miesiące i będziemy oglądać słaba postawę Lewandowskiego przeplatana jakimiś przebłyskami formy, a facet będzie dalej drenował budżet klubu i blokował miejsce w składzie.
0
@TR3YWAY prawdopodobnie mało będzie. Ten populista (Laporta) podobno tym tłustym kotom obiecał po 100 000 na głowę za udział w tym meczu...
8
Barcelona jest w dołku głównie dlatego, że nie ma trenera na poziomie tak wielkiego klubu.
0
Xavi, pakuj się!!
0
Szklanka.
0
@panczo czytałem. Bartomeu też wiele nie udowodniono, a jelsi czytasz również, to sam w to pewnie nie wierzysz, że był wzorowym prezydentem. Możecie sobie pisać co chcecie, ale prawda jest taka, że Laporta nie był porządnym kandydatem.
0
@AlvaroHanso przepraszam za niekompletne sprecyzowanie moich myśli - chcodizlo mi o to, że bodajże w 2015 Laporta przegrał z kretesem z Bartomeu. Wiem, że zdecydowana większość kibiców / uprawnionych chciala zmian. W skrócie i tak nie miałby szansy na ponowne rządy. Pech chciał, że pojawił się Rosell, Bartomeu...
6
Ci, którzy interesowali się poprzednimi kadencjami Laporty na pewno wiedzą ile walków Laporta wykręcił zanim ustąpił na stołku prezesa. W skrócie, udzie mieili go po prostu dość. Przegrał wybory, pojawili się po nim gorsi... I pewnie dlatego je ponownie wygrał niedawno.
Tego człowieka nigdy już nie powinno być u sterów FC Barcelony. Cóż...
3
Postawić Xaviemu naprzeciwko 5 stoperów i chłop nie wie już co robić. Dajcie już spokój z Xavim... Powinien zabierać się razem z Torresem!
4
Najlepsze: Xavi ma więcej szczęścia niż rozumu. Jak można było przy wyniku 0:1 wprowadzić Alonso i Roberto o.0
2
@Wizz777 przykład Fati.
1
Nie ma co się podpalać i podejść do tematu z rozwagą. Juz mamy choćby Fateigo, który tak na dobrą sprawę może być wypychany z klubu, a kontakt ma długi i w sumie nie z taką niska pensja jak na jego wiek.
Liczę, że bardzo się rozwinie.
0
Xavi sabotazysta przy niekorzystnym wyniku wprowadza grube rezerwy, sędzia nie gwizdze karnego. Aż odechciewa się takiego widowiska oglądać.
1
Roberto wróci do łask o.0
0
@Kubsoleon "wynikami i postawą" Matko Bosko :D
0
Chciałbym, żeby trafił zdrowy do Barcy w styczniu (tak jak to było zapowiadane) zawsze to pół roku trenowania/ogrywania z Barca.
Rozczarował bym się gdyby trafił dopiero w lecie.
54
Drodzy użytkownicy, niech nikt nie próbuje obrzydzic nam przyjscia Felixa, już widziałem artykuł "Wielki problem z João Felixem" itp. cieszmy się tą chwilą, co będzie po sezonie? Zobaczymy.
Trzymam kciuki za dobry sezon Joao.
0
@MateuszDoniec myślę, że bardziej neutralnym i lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie krótkiej informacji na stronie (wpis). Nie drażni oka niektórych fanów strony, a informacja i tak zostałaby przekazana.
2
Mocno w niego wierzę, liczę że jeszcze bardziej się rozwinie i będzie lepszy niż Alba.
0
Pomijajac (co najważniejsze) osiągnięcia sportowe, Barcelona potrzebuje jak tlenu tego wyjścia z grupy, aby otrzymać jak najwięcej pieniędzy za udział w Lidze Mistrzów
Jeśli się nie mylę to zwycięzca Ligi Europy otrzyma mniej pieniędzy niż drużyna, która wyjdzie z grupy LM.
Trzymam kciuki, żeby za grę w europejskich pucharach wpadała do budżetu konkretniejsza kasa niż ostatnio. Dzisiaj po zwycięstwo!