MamerTponad100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Najlepsze: Nie grał Roberto...
11
Kto NORMALNY w takiej sytuacji klubu podpisuje TAKI kontrakt z piłkarzem... W TAKIM wieku. Laporta, Alemany "Top"? ... przecież to jest kryminał.
Obstawiam, że (jeśli warunki zawarte w kontakcie zostaną spełnione) Lewandowski będzie chciał zostać, bo będzie miał taka zachciankę (wcale niestety się nie dziwię).
W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem byłoby pożegnanie za kwotę zbliżoną do tego co proponowali Saudyjczycy. Inaczej tego nie widzę.
11
Panie Mateuszu, apeluje do Pana i innych redaktorów... Proszę nie róbcie śmietnika z tej strony, miejsca o wspaniałej tematyce, jak sama nazwa strony wskazuje, FC Barcelony.
Dziękuję za wszystkie wartościowe informacje, które pojawiały się do tej pory.
3
Artykuły o Realu na tej stronie to pomyłka... ale to? Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz xD
6
Szukaj formy u Arabów, tak możesz pomóc Barcelonie.
1
@J23Closs dokładnie. Bartomeu już poleciał, więc każdy się łudził, że będzie lepiej... Ale niesety nie jest dobrze. Ten kłamca, polityk (Laporta) umie robić dobra minę do złej gry i niestety ludzie się na to nabierają.
Nie moge wyjść z podziwu, że szef ma zwolenników po tym co do tej pory zrobili w Barcelonie...
0
@David_Martin słabe okienko dla Barcy. Słabe ruchy Laporty i spółki. Rozczarowań nie ma końca.
0
@Litman do tego trzeba tęgich głów - wystarczy popatrzeć na takiego Pereza czy szefa Atletico chociażby też w jakimś stopniu. Populista w Barcelonie nie dorasta im do pięt w tym fachu.
0
@PietrasCoelho ale merytorycznie szanowny użytkowniku. Jak nie masz nic treściwego do napisania to zawsze można brokatem się obsypac i wyjść na ulicę - też będziesz błyszczał.
1
Carrasco, 30 latek z rocznym kontraktem sprzedany za 15 mln euro...? A niektórzy zwalają winę głównie na Bartomeu. Po Bartomeu do władzy doszedł kolejny dz*an... Jestem w szoku ile jest tu zwolenników Laporty.
Ktoś zaraz moze przyczepić się, ze Bartomeu godził się na kosmiczne kontakty i trudno się niektórych "pozbyć", owszem... skandaliczne... Ale jak jest np. z Fatim? Większość pewnie wie. Przykłady można mnożyć.
Po prostu przykro na to wszystko się patrzy.
2
To jest jawne działanie na szkodę klubu.
3
@Faro Laporta jest szefem. Ktoś musi odpowiadać za wszystko. Do tej pory działo się tyle złego (a ile jeszcze przed nami...) że Laporta powinien już przepłacić za to posada.
2
Teraz tak sobie myślę, że przy takim miernym zarządzie to te 5 baniek od Tottehamu byłoby mniejszym złem.
Aby dotrwać "jakoś" do końca kadencji Laporty i wybrać nowy zarząd.
1
@krzakov zgadzam się. Odpowiedziałeś na komentarz, plus przy okazji redakcji (nie powinni o tym zapominać). Brawo.
1
@robertocarlos76 niestety w ostatnim czasie poziom artykułów mocno spadł. Ten powyżej to już totalny absurd.
0
@MamerTponad100 a tak poza tym jakoś merytorycznie mógłbyś odnieść się do mojej wypowiedzi? Czy raczej w tej kwestii nie masz nic do napisania i przyklepałeś kilka zbędnych słów, żeby zrobić sobie i ludziom na swoim poziomie dobrze? :)
0
Dla wszystkich lezbijek (m.in. Alexia) itd to był dopiero punkt zapalny :D. Ale oczywiście zachowania Rubialesa nie pochwalam.
0
Xavi, proszę, nie wygłupiaj się.
0
@Cyprix a niby ile? Piłkarz u schylku kariery plus liczby z poprzednich sezonów też mierne.
0
Że dopiero powstał ten artykuł. Dobry "zapłon" :D
1
"obniżenie pensji Cancelo, którą w całości przejęłaby Barça"
Jeśli to prawda to Laporta i spółka powinni przy okazji w pakiecie dostać od City lekcje jak pozbywać się niechcianego szrotu :)
1
Pozwolić Xaviemu dokończyć sezon. Jednak do tej pory zdecydowanie NIE.
0
@MarioVeB! Nie wiem skąd ta uwaga, chłop ma po prostu rację.
0
Szkoda mi Xaviego, bo to był wielki piłkarz, ale jako trener bardzo mizernie... Jeszcze te wypowiedzi... Dramat.
0
Że Araby się nim nie interesują? No chyba, że o czymś nie wiem.
0
@czarnatom zgadzam się. Xavi jest piłkarska legenda, ale nie nadaje się na trenera tak wielkiego kluby.
7
Kolesiostwo pełną gębą.
0
@czarnatom jest wiele klubowych legend i co chwile nikt o nich nie wspomina, a wielokrotnie o niektórych poczynaniach czytałem w innych źródłach. Ale tak jak kiedyś pisałem, teoche zapomnicie i liczę, że za jakiś czas się to unormuje ;)
0
@Tridente2015 jedne źródło zawsze jest złe, doczytaj o tak zwanej bańce informacyjnej. Nikt nie każe racja, ale jednak jak się jest na stronie wiele lat i dostrzega się znaczny regres treści to powstają pytania.
1
Mase stron informuje o tych wydarzeniach... Czy na pewno jest to potrzebne na stronie dotyczącej FC Barcelony?