0

Hee, w końcu jakiś dobry mecz Barcelony obejrzałem ;]

0

Ronaldo najlepszym piłkarzem ostatnich lat, pewnie chodzi o wam tego genialnego Portugalczyka z Manchesteru United :D

0

Hee, ale macie problem chłopaki :p

Maradona był wielkim piłkarzem, ale wg mnie Messi osiągnie więcej od niego. Jeśli popatrzeć na dorobek Maradony w klubach, to nie powala on na kolana.

Jeśli chodzi o drybling to Lionel nie jest jakimś geniuszem, jest szybki (choć Ronaldo szybszy ;]) i przez to że ma 1metr50cm w kapeluszu jest ciężki do zatrzymania (choć w meczach z MU został całkowicie zneutralizowany ;]).

Mi osobiście podobała się gra Djalminhi, to był prawdziwy wirtuoz.

0

sciah

Riposta będzie krótka i celna :D.Wg ciebie Sławomir Wojciechowski wygrał Lige Mistrzów z Bayernem ?:D jak nawet nie wystąpił w żadnym meczu ;].

Ja dobrze pamiętam ten mecz na Stamford Bridge, w którym Messi za bardzo chciał ośmieszać obrońców i skończyło się to dla niego tragicznie.

No i jeśli chodzi o te trofea. Ja uważam, że Messi przyczynił się jedynie w jakimś tam stopniu do wygrania LaLiga 2005/06, teraz gdy jest liderem Barcelony nie wygrał jeszcze nic więc na razie nie może równać się z Ronaldo pod względem ilości trofeów.

0

sciah

Jaki był udział Messiego w wywalczeniu mistrzostwa Hiszpanii i Ligi Mistrzów ?? Jeszcze mu wtedy mleko pod nosem nie wyschło jak Ronaldinho,Deco,Eto,Xavi zwyciężali w CL.

Napisałeś, że Lionel zdobył 2 superpuchary Hiszpanii, a nie bierzesz na serio zwycięstw MU w meczach o Tarczę Wspólnoty (jest to odpowiednik hiszpańskiego superpucharu).

To nie koniec. Napisałeś, że Mess zdobył niemalże tyle samo tytułów. Bzdura. Ronaldo zdobył 2 mistrzostwa Anglii, Puchar Anglii, Puchar Ligi, Puchar Europy, Klubowe MŚ, Tarcze Wspólnoty a także został królem strzeców CL, Premiership i zdobył Złotego Buta.

Widzę, że ciągle wypominasz nieudane dla Cristiano mistrzostwa Europy, no cóż, napisałem ci co pośrednio było tego przyczyną i nie będę się powtarzać. Ja pamiętam kilka słabych występów Messiego np. Real-Barcelona 4-1, Atletico - Barcelona 4-2.

Czas na podsumowanie. Śmieszą mnie te zarzuty, że Ronaldo błyszczy w meczach ze słabymi przeciwnikami. Messi przecież też ostatnio strzela w większości gole słabym rywalom, np z Szachtarem, Basel, czy Osasuną, meczu z Atletico nie biorę pod uwagę bo w Madrycie to nawet Bilbao potrafiło wygrać ;].

Miej trochę więcej pokory, bo racja jest po mojej stronie :d

0

sciah

Pele,Beckenbauer,Maradona ?? Jaki jest sens porównywanie piłkarzy z dawnych lat do obecnych?? Odpowiedź: nie ma żadnego sensu.

Szkoda, że oceniasz umiejętności Ronaldo jedynie za występ na Euro. Nie bierzesz pod uwagę, że grał na tym turnieju z kontuzją i z silnym bólem w kostce, mimo to chciał poddać się operacji dopiero po turnieju. Fakt, że strzelił bramkę Czechom, był najlepszym graczem w meczu z Turcją a z Niemcami Portugalia odpadła w głownej mierze przez fatalną postawę bramkarza i obrońców.

No ale, ,,znawcy" będą mówić że Ronaldo jest słaby choć ich argumenty są żałosne.

A Ronaldo jeszcze jest młody, więc za kilka lat będzie jeszcze lepszym piłkarzem.

Messi osiągnał tyle co Portugalczyk?? Bardzo śmieszne ;]

0

sciah

W ogóle się z tobą nie zgadzam :D

Nie bierzesz pod uwagę tego, że jest wielu znakomitych piłkarzy którzy nigdy nie zabłysnęli na arenie międzynarodowej ponieważ grali w słabych reprezentacjach np Giggs i wg Ciebie on już nie jest wielkim piłkarzem bo niczego z Walią nie osiągnął ??

Chyba kretyni będą wymagać od Ronaldo, żeby co sezon strzelał ponad 40 goli. Dziwne, że zamiast docenić to że Cris strzelił 42 gole to Ty uważasz że on źle zrobił strzelajac tyle bramek. Z taką teorią jeszcze się nie spotkałem, że im mniej bramek piłkarz strzeli tym lepiej dla niego :D.

Na koniec pytanie.

Co osiągnął Zidane mając 23 lata? Pokaż mi drugiego takiego piłkarza co osiągnął tyle z klubem i miał dopiero nieskończone 24 lata. Czekam ;]

0

sciah

Widzę, że jak wielu ,,znawców" na tej stronie ty także uważasz się za inteligentniejszego ode mnie choć nic o mnie nie wiesz ;].

To co napisałeś to zwykłe banały, każdy piłkarz przeżywa lepsze i gorsze chwile w swojej karierze, to jest normalne. Oto fragment wywiadu z Ronaldo : Pokażcie mi jednego zawodnika, który miał wspaniały sezon przez kilka lat z rzędu. Nie ma takiego człowieka, bo jest to niemożliwe. Messi także nie będzie grać na wysokim poziomie do końca kariery, mam rację ??

MU pokazał w meczu z Chelsea, że wraca do gry o mistrzostwo Anglii i możliwe, że już w sobotę zostanie liderem ;]. Ja bym na twoim miejscu obawiał się o dyspozycję Barcelony w najwazniejszej części sezonu czyli okres luty-maj, bo ostatnio coś zaczynają się męczyć z przeciętnymi zespołami ;]

0

wujo444

Teraz starasz się zasugerować, że jesteś mądrzejszy ode mnie. Powtórzę po raz kolejny, nie zachowuj się jak dziecko :p.

Ronaldo bez kolegów z zespołu nie zdobyłby tylu wyróżnień i odwrotnie, MU bez Ronaldo nie wygrałby CL i Premiership.

0

wujo444

Mógłbyś napisać jakąś mądrzejszą ripostę a nie sugerować ze jestem niepełnoletni, nie zachowuj się jak dziecko :p.

Na piłce znam się całkiem dobrze, kto wie, może nawet lepiej od ciebie ;]

0

sciah

Coś ci się pomyliło, Ronaldinho nigdy nie przekroczył bariery 30 goli w sezonie więc o strzeleniu 42 bramek mógł jedynie pomarzyć ;].

Nagroda FIFA jest właśnie dla piłkarza który potrafił zagrać jeden sezon na poziomie nieosiągalnym dla wielu innych zawodników. Tej nagrody nie przyznaję się za całokształt, to nie Oscary :D

0

xavi1991

Ronaldo nie umie strzelić wewnętrzną częścią stopy ??:D Nie kompromituj się.

Przemawia przez ciebie frustracja, jutro na trzeźwo ocenisz sytuację to co innego będziesz sądzić :D.

0

Miewro

Nie wypisuj bzdur, jak nie oglądałeś wczorajszego meczu. Ronaldo miał udział przy 2 golu oraz asystował przy 3. Raz tak minął Belletiego, że biedak musiał go chamsko skosić :D.

Ronaldo zasłużył na tę nagrodę i tyle.

0

Hehe, wiele frustratów jest na tej stronie :D. Nie mogą się pogodzić, że Ronaldo zasłużenie zdobył tę nagrodę. Fakt, że ci co wyzywają Crisa to zwykli małolaci więc chcą się jakoś rozładować :D.

0

W sezonie 2006/07 Barca miała przewagę bodajże 8 pkt nad Realem i to była już 31-32 kolejka a mimo to Real zdobył mistrzostwo ;].

kintalreal ma rację, wystarczy że Messi załapię kontuzję i zaczną się kłopoty.

0

goolo

Dziwne jest, że jak ktoś ogląda CL co roku i co nieco się interesuje piłką nie wie, że CL nie ma drabinki jak Mistrzostwa Świata.

Wg mnie Real wyeliminuje Liverpool.

0

Widać jak się znacie na piłce. Losowanie 1/4 odbędzie się dopiero po meczach 1/8 i wtedy każdy może trafić na każdego, może w końcu Barca trafi na jakiegoś mocnego rywala bo jak na razie gra z ogórkami :d

0

unique

Zgadzam się z tobą :d

0

[edit]

0

Hee, widzę że znowu niektórzy się napinają, spokojnie, wygra Ronaldo :D.

0

Zawsze jest takie pocieszenie dla zawodników Realu, że nie będą musieli tworzyć szpalera jak w zeszłym sezonie Barca.

Możliwe, że Real jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, pokonali Barce roku temu 2 razy to i teraz mogą coś zdziałać. Jeśli dobrze pamiętam to Barca nie może pokonać Realu od 5 meczów.

0

No mam nadzieję, że będzie to ciekawy mecz i że padnie dużo goli, nie do jednej bramki jak to bylo w zeszłym sezonie ;]

0

CEsc to dobry pilkarz, niech zostanie w Arsenalu.

0

BAN!

mod

0

Hee, widzę że dwóch kolegów dostało już bany za obrażanie mnie ;]

A Ty zaraz dostaniesz za prowokacje

mod

Nie chcę mi się odpisywać na jakieś głupie zarzuty, jak ktoś pisze że Ronaldo to beksa i żeluś to nie mam zamiaru z taką osobą wchodzić w dyskusję.

Powtarzam po raz n-ty, Messi dostanie ZP tylko i wyłącznie wtedy gdy poprowadzi Barcę do jakiegoś sukcesu, np w CL (nie będzie łatwo bo MU też ma ochotę na ten puchar ;]).

A obecnie najlepszym piłkarzem na świecie jest Cristiano Ronaldo, powinniście pogodzić się z tym faktem, frustracja na dłuższą metę może okazać się szkodliwa dla zdrowia :p

0

Uszaq

Jakbyś oglądał ten mecz to byś wiedział, że Ronaldo nie chciał strzelać na bramkę ponieważ usłyszał gwizdek sędziego i chciał piłkę odbić poza boisko. A, że ten mecz sędziował Howard Webb (ten co daje karne z kapelusza ;]), to niestety Ronaldo musiał zejść z boiska. A poza tym, co to za piłkarz co nigdy czerwonej kartki nie dostał??:D

0

Michas_13

Hee, kolejny frustrat :D. By the way - Lionel splunął w kierunku rywala, niech ci będzie :D

0

messik19

Dlaczego mnie obrażasz??

Dziennikarze wybrali Ronaldo najlepszym graczem i jesteś z tego powodu mocno sfrustrowany ??

Przypomnij sobie ostatnie zachowanie Lionela kiedy opluł rywala, to jest dopiero zachowanie niegodne sportowca.

0

[edit]

0

[edit]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?