0

Cristiano Ronaldo został uznany najlepszym piłkarzem sezonu 2007/2008 przez Międzynarodową Federację Piłkarzy Zawodowych (FIFPro).

Informacja dla tych którzy jeszcze o tym nie wiedzą :D.

0

M19

Kaka wygrał Ligę Mistrzów w maju 2007, pozniej już grał tylko gorzej a i tak z góry było wiadomo, że otrzyma w grudniu Złotą Piłkę.

Czym są osiągnięcia Brazylijczyka przy tym co zdobył i pokazał Cristiano Ronaldo?? Nagrodę France Football zdobywają piłkarze którzy strzelają wiele bramek, są gwiazdami i bez nich nie można sobie wyobrazić dzisiejszego futbolu.

Śmieszy mnie kandydatura Xaviego, owszem jest bardzo dobrym rozgrywającym ale z Barceloną w tym roku nie osiągnął i nawet wygranie EURO nic nie zmieni.

0

sw

To nie jest konkurs pt ,,Kto najlepiej wykonuje rzuty karne" ;], coś ci się musiało pomylić.

0

Nagrodę zdobędzie Cristiano Ronaldo, reszta się nie liczy.

0

Hee, niech Barca zagra w końcu z jakimś zespołem z Anglii, wtedy Katalończycy nie będą mieli tak łatwo ;].

0

Hee, to właśnie Tamudo strzelił bramkę w meczu Barcelona - Espanyol w sezonie 2006/07. Był to gol na 2-2 który praktycznie odebrał Barcelonie mistrzostwo. Wyobrażam sobie jak Tamudo się wtedy czuł :D.

0

sciach

Dla Ciebie powinno być zaszczytem czytanie moich komentarzy ;]

0

On jest jakąś figurką, że ma mieć jakieś przywileje ?? Gra w drużynie narodowej to zaszczyt dla każdego piłkarza i nie ważne czy są to spotkania towarzyskie czy o punkty.

0

Ronaldo zgarnie wszystkie nagrody i wszystko w tym temacie.

0

Liczę, że Kun pokaże dziś na co go stać i 3 punkty pojadą do Madrytu ;].

0

Wiadomo, że w tym sezonie MU obroni tytuł.

Glory Glory UNITED

0

No w takim składzie to Barcelonie będzie ciężko dziś nawet o remis.

0

stifler111

Nie mam pojęcia w jakiej formie jest Gijon ale wiem, że żaden zespół w Hiszpanii nie boi się Barcelony grając na własnym stadionie ;].

0

Wg mnie po niezbyt ciekawym widowisku 3 punkty pozostaną w Gijon. Barca nie jest jeszcze w wysokiej formie i zawodnicy Sportingu powinni to wykorzystać.

0

[edit]

0

Benzema - Kun = remis :)

Hee. Kun jest piłkarzem o klasę lepszym od Karima, nie mam co do tego wątpliwości.

0

Płkarze Sportingu powinni zagrać bez respektu dla rywala, Barcelona to nie jest ten sam zespół co 3 lata temu, dlatego piłkarze z Lizbony mogą pokusić się nawet o zwycięstwo.

0

Jestem ciekaw który piłkarz Barcelony oprócz Messiego znajduje się w doskonałej formie ;].

0

ostatnie ostrzeżenie za prowokacje!

mod

0

Hehe. Przykro mi to mówić panowie, ale czeka Was identyczny sezon jak ten poprzedni ;].

0

cukierek12

W zeszłym sezonie MU po 3 meczach miał 1 punkt i 1 gola na koncie, a jak się sezon skończył każdy wie ;].

,,Po drugie Scholes w meczu z Barça strzelił fartowo. Gdyby Zambrotta nie wybijał tak beznadziejnie piłki to Barça wygrałaby CL !"

gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była ;]

0

cukierek12

Ronaldo w meczach z Barceloną grał przeciętnie a mimo to MU wygrał ;].

0

Panowie, po co się tak napinacie?? :D

Zenit miał te sczęście, że obecnie znajduje się w środku sezonu w przeciwieństwie do MU które dopiero sezon zaczyna.

MU załapie formę we wrześniu i wtedy nie będzie co zbierać :D

0

Panowie, bez napinki. Mówię jak będzie :D, chyba mam do tego prawo.

0

W tym sezonie MU wygra Lige Mistrzów i jednocześnie obroni tytuł wywalczony w zeszlym sezonie.

Glory Glory UNITED

0

Dziwię się, że lekceważycie takie zespoły jak Sporting czy Szachtar. Obie drużyny potrafią grać w piłkę i się o tym przekonacie ;]

0

Kto by się spodziewał, że osłabiona Wisła pokona Barcelonę, która grała w prawie najsilniejszym składzie.

Jednak Guardiola nie wpoił swoim piłkarzom mentalności zwycięzców. Barca zagrała słabiutko i to nie wróży dobrze na przyszłość ;]

0

Hehe. W końcu Barca zaczyna grać na miarę swoich możliwości.

Jazda Jazda Biała Gwiazda!!!

0

sciah

Możesz byc pewien, że Kosecki jest na ,,bieżąco" jeśli chodzi o La Liga.

Na pewno żaden walec dziś po Wiśle nie przejedzie, spodziewam się wyniku 2-0, 3-1. Wszystko zależy czy zawodnicy z Krakowa uwierzą w to, że mogą powalczyc z Barceloną.

0

Hee, to Barcelona ma lipkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?