@FioletoweOczy jeżeli uważasz, że obecna sytuacja nie zachęca, to znaczy, że NIKT nie przyjdzie, idąc takim tokiem myślenia. Musi przyjść nowy trener, który zacznie sprzątanie - któremu należy zaufać nie na rok, a dwa i więcej, nie oczekując od razu sukcesów. Jeżeli nie Pochettino to Koeman jak najbardziej. Może zawodnik z przeszłością z bloku obronnego, zacząłby tę drużynę uczyć gry obronnej od podstaw. :)
@ViscaBarca123 Jeżeli piszesz ostatnie miesiące i artykuł jest dodany dziś 9h temu, to wczorajszy mecz jak najbardziej zalicza się do okresu 2 miesięcy. Jak już chcesz sprecyzować, o które ostatnie 2 miesiące Ci chodzi to pisz dokładną datę od-do... i nie pisz, że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem ;-)
@pax To, że w dniu wczorajszym 14.12.19r. ustrzelił Hat-tricka i zanotował 2 asysty w meczu z Werderem Brema (: Czyli kolega wyżej słusznie ma rację - dane o Coutinho nieaktualne.
Ter Stegen powinien usiąść na ławce. Chłop jest tak drewninany, że ma problemy z poruszaniem się na linii bramkowej. Irytuje mnie jego gra, jego przetrzymywanie piłki w rozegraniu i ogólne kozaczenie.
Cillessen w pre-sezonie prezentował się świetnie, ja bym mu dał szansę.
Dobrej nocy :(
Nie wierzę w Was, koleś jeszcze piłki nie dotknął w Barcy a wy już mieszacie go z błotem. Żeby nie było - również uważam, że tyle kasy za niego to gruba przesada, ale może rzeczywiście wniesie coś dobrego do naszej pomocy. Zobaczmy kogo my mamy w pomocy: Gomes, Rakitic/Busquets bez formy (obaj również mają 29 lat i nikt nie mówi, że "dziadki"), Iniesta już swoje wygrał.
Myślę, że jak dojdzie Coutinho (daj Boże) nasza pomoc nie będziesz taka tragiczna.
Dajmy chłopakowi szansę, za darmo w końcu w reprezentacji Brazyli nie gra.
Powodzenia Paulinho!
Przykro oglądało się dzisiaj grę Messiego. Umysłem nadal chyba jest w tej Panamie. Rozumiem wszystko, może nie wychodzić, ale dzisiaj to dałby więcej każdy inny zawodnik, gdyby grał za niego. Skupiałem swoją uwagę na jego zachowaniu bez piłki, i większość czasu miał założone ręce i stał bez ruchu. Nie rozumiem co się z nim stało.
Na Enrique nie ma co wieszać psów - na jego twarzy rysował się obraz bezsilności gdy patrzył co wyrabiają na boisku jego zawodnicy. :(
Z 1 pucharem się żegnamy, pozostały jeszcze 2 - pytanie, czy ta porażka jeszcze bardziej nie zdołuje piłkarzy.
Przepraszam, ale nie ma na świecie innego tak znienawidzonego zawodnika przeze mnie. Krew mi się gotuje jak patrzę na tego gamonia... Bandyta piłkarski.
Wesołych Świąt :)
Komentarze
0
@FioletoweOczy jeżeli uważasz, że obecna sytuacja nie zachęca, to znaczy, że NIKT nie przyjdzie, idąc takim tokiem myślenia.
Musi przyjść nowy trener, który zacznie sprzątanie - któremu należy zaufać nie na rok, a dwa i więcej, nie oczekując od razu sukcesów.
Jeżeli nie Pochettino to Koeman jak najbardziej. Może zawodnik z przeszłością z bloku obronnego, zacząłby tę drużynę uczyć gry obronnej od podstaw. :)
0
@pax Tak zgadza się - kłania się również czytanie tytułu newsa, a nie spoglądanie... ups. Wybaczcie :)
0
@ViscaBarca123 Jeżeli piszesz ostatnie miesiące i artykuł jest dodany dziś 9h temu, to wczorajszy mecz jak najbardziej zalicza się do okresu 2 miesięcy. Jak już chcesz sprecyzować, o które ostatnie 2 miesiące Ci chodzi to pisz dokładną datę od-do... i nie pisz, że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem ;-)
1
@pax To, że w dniu wczorajszym 14.12.19r. ustrzelił Hat-tricka i zanotował 2 asysty w meczu z Werderem Brema (: Czyli kolega wyżej słusznie ma rację - dane o Coutinho nieaktualne.
0
Spokojnie, nie róbmy gównoburzy... po cholerę taka ankieta?
Lada moment będzie wychodził ze słabszymi rywalami.
16
Ter Stegen powinien usiąść na ławce. Chłop jest tak drewninany, że ma problemy z poruszaniem się na linii bramkowej. Irytuje mnie jego gra, jego przetrzymywanie piłki w rozegraniu i ogólne kozaczenie.
Cillessen w pre-sezonie prezentował się świetnie, ja bym mu dał szansę.
Dobrej nocy :(
9
Nie wierzę w Was, koleś jeszcze piłki nie dotknął w Barcy a wy już mieszacie go z błotem. Żeby nie było - również uważam, że tyle kasy za niego to gruba przesada, ale może rzeczywiście wniesie coś dobrego do naszej pomocy. Zobaczmy kogo my mamy w pomocy: Gomes, Rakitic/Busquets bez formy (obaj również mają 29 lat i nikt nie mówi, że "dziadki"), Iniesta już swoje wygrał.
Myślę, że jak dojdzie Coutinho (daj Boże) nasza pomoc nie będziesz taka tragiczna.
Dajmy chłopakowi szansę, za darmo w końcu w reprezentacji Brazyli nie gra.
Powodzenia Paulinho!
4
Przykro oglądało się dzisiaj grę Messiego. Umysłem nadal chyba jest w tej Panamie. Rozumiem wszystko, może nie wychodzić, ale dzisiaj to dałby więcej każdy inny zawodnik, gdyby grał za niego. Skupiałem swoją uwagę na jego zachowaniu bez piłki, i większość czasu miał założone ręce i stał bez ruchu. Nie rozumiem co się z nim stało.
Na Enrique nie ma co wieszać psów - na jego twarzy rysował się obraz bezsilności gdy patrzył co wyrabiają na boisku jego zawodnicy. :(
Z 1 pucharem się żegnamy, pozostały jeszcze 2 - pytanie, czy ta porażka jeszcze bardziej nie zdołuje piłkarzy.
3
Przepraszam, ale nie ma na świecie innego tak znienawidzonego zawodnika przeze mnie. Krew mi się gotuje jak patrzę na tego gamonia... Bandyta piłkarski.
Wesołych Świąt :)
3
Neymar dalej gra w Poker Stars, a nie w piłkę... żal patrzeć.