O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 63
  • Polecenia 55

Komentarze

0

@FioletoweOczy jeżeli uważasz, że obecna sytuacja nie zachęca, to znaczy, że NIKT nie przyjdzie, idąc takim tokiem myślenia.
Musi przyjść nowy trener, który zacznie sprzątanie - któremu należy zaufać nie na rok, a dwa i więcej, nie oczekując od razu sukcesów.
Jeżeli nie Pochettino to Koeman jak najbardziej. Może zawodnik z przeszłością z bloku obronnego, zacząłby tę drużynę uczyć gry obronnej od podstaw. :)

0

@pax Tak zgadza się - kłania się również czytanie tytułu newsa, a nie spoglądanie... ups. Wybaczcie :)

0

@ViscaBarca123 Jeżeli piszesz ostatnie miesiące i artykuł jest dodany dziś 9h temu, to wczorajszy mecz jak najbardziej zalicza się do okresu 2 miesięcy. Jak już chcesz sprecyzować, o które ostatnie 2 miesiące Ci chodzi to pisz dokładną datę od-do... i nie pisz, że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem ;-)

1

@pax To, że w dniu wczorajszym 14.12.19r. ustrzelił Hat-tricka i zanotował 2 asysty w meczu z Werderem Brema (: Czyli kolega wyżej słusznie ma rację - dane o Coutinho nieaktualne.

0

Spokojnie, nie róbmy gównoburzy... po cholerę taka ankieta?
Lada moment będzie wychodził ze słabszymi rywalami.

Zobacz wszystkie

16

Ter Stegen powinien usiąść na ławce. Chłop jest tak drewninany, że ma problemy z poruszaniem się na linii bramkowej. Irytuje mnie jego gra, jego przetrzymywanie piłki w rozegraniu i ogólne kozaczenie.
Cillessen w pre-sezonie prezentował się świetnie, ja bym mu dał szansę.
Dobrej nocy :(

9

Nie wierzę w Was, koleś jeszcze piłki nie dotknął w Barcy a wy już mieszacie go z błotem. Żeby nie było - również uważam, że tyle kasy za niego to gruba przesada, ale może rzeczywiście wniesie coś dobrego do naszej pomocy. Zobaczmy kogo my mamy w pomocy: Gomes, Rakitic/Busquets bez formy (obaj również mają 29 lat i nikt nie mówi, że "dziadki"), Iniesta już swoje wygrał.
Myślę, że jak dojdzie Coutinho (daj Boże) nasza pomoc nie będziesz taka tragiczna.
Dajmy chłopakowi szansę, za darmo w końcu w reprezentacji Brazyli nie gra.
Powodzenia Paulinho!

4

Przykro oglądało się dzisiaj grę Messiego. Umysłem nadal chyba jest w tej Panamie. Rozumiem wszystko, może nie wychodzić, ale dzisiaj to dałby więcej każdy inny zawodnik, gdyby grał za niego. Skupiałem swoją uwagę na jego zachowaniu bez piłki, i większość czasu miał założone ręce i stał bez ruchu. Nie rozumiem co się z nim stało.

Na Enrique nie ma co wieszać psów - na jego twarzy rysował się obraz bezsilności gdy patrzył co wyrabiają na boisku jego zawodnicy. :(

Z 1 pucharem się żegnamy, pozostały jeszcze 2 - pytanie, czy ta porażka jeszcze bardziej nie zdołuje piłkarzy.

3

Przepraszam, ale nie ma na świecie innego tak znienawidzonego zawodnika przeze mnie. Krew mi się gotuje jak patrzę na tego gamonia... Bandyta piłkarski.
Wesołych Świąt :)

3

Neymar dalej gra w Poker Stars, a nie w piłkę... żal patrzeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?