0

@FioletoweOczy jeżeli uważasz, że obecna sytuacja nie zachęca, to znaczy, że NIKT nie przyjdzie, idąc takim tokiem myślenia.
Musi przyjść nowy trener, który zacznie sprzątanie - któremu należy zaufać nie na rok, a dwa i więcej, nie oczekując od razu sukcesów.
Jeżeli nie Pochettino to Koeman jak najbardziej. Może zawodnik z przeszłością z bloku obronnego, zacząłby tę drużynę uczyć gry obronnej od podstaw. :)

0

@pax Tak zgadza się - kłania się również czytanie tytułu newsa, a nie spoglądanie... ups. Wybaczcie :)

0

@ViscaBarca123 Jeżeli piszesz ostatnie miesiące i artykuł jest dodany dziś 9h temu, to wczorajszy mecz jak najbardziej zalicza się do okresu 2 miesięcy. Jak już chcesz sprecyzować, o które ostatnie 2 miesiące Ci chodzi to pisz dokładną datę od-do... i nie pisz, że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem ;-)

1

@pax To, że w dniu wczorajszym 14.12.19r. ustrzelił Hat-tricka i zanotował 2 asysty w meczu z Werderem Brema (: Czyli kolega wyżej słusznie ma rację - dane o Coutinho nieaktualne.

0

Spokojnie, nie róbmy gównoburzy... po cholerę taka ankieta?
Lada moment będzie wychodził ze słabszymi rywalami.

2

PSG nie ma zespołu. Widać jak wiele znaczy trener, który nie tylko ma zmysł taktyczny, ale też jest "ojcem" piłkarzy.

Unai Emery nie jest autorytetem dla piłkarzy, mam wrażenie, że wszyscy go tam ustawiają - począwszy od Neymara, Alvesa, Cavaniego i właśnie Verattiego.
Z perspektywy czasu cieszę się, że tak charakterny piłkarz jakim jest Neymar odszedł z zespołu, kolejnym przykładem był Ibrahimovic.
Barcelona tworzy prawdziwy zespół, gdzie czarne owce nie mają racji bycia w zespole.

0

Żaden z naszych "prawych obrońców" nie ma na tyle jakości by z powodzeniem grać na PO i zastąpić Roberto.

Nie szukajmy na siłę środka pola dla Roberto, bo tak jak on hasa sobie na prawej stronie na pewno nie przeszkadza mu i nie tęskni za środkiem. :)

2

Uważam, że z zawodników potencjalnie niepotrzebnych i do sprzedaży w tym okienku, Vidal ma największą jakość i warto na niego stawiać. Fajnie, że został.

0

Jak to kto, a od Nas dlaczego odszedł?
Zacznie płakać, że jest nieszczęśliwy we Francji i poprosi o odejście i tyle...

1

Nie zdziwię się jak w przyszłym sezonie będzie biegał w białej koszulce. Zwykły sprzedawczyk.
Umiejętności ma duże, ale przeciąg w głowie.
Ktoś kiedyś go bronił tutaj, i mówił, że to wielki przyjaciel Messiego i Suareza... fajny przyjaciel jak miał ból dupy, że był w cieniu.

1

Wydaje mi się, ale właśnie brak szybkości może być dużym problemem dla niego. Obym się mylił.

3

Przepraszam, ale nie ma na świecie innego tak znienawidzonego zawodnika przeze mnie. Krew mi się gotuje jak patrzę na tego gamonia... Bandyta piłkarski.
Wesołych Świąt :)

1

"panczo"
Myślę kolego, że mało znasz tego zawodnika i miałeś mało okazji oglądać go w Arsenalu.

0

Można wiedzieć co masz na myśli z tym Davidsem, że wstyd Ci za niego? Bo nie rozumiem...

0

Dziwna sytuacja...
Dla mnie ktoś taki jak Neymar, który zostawia przyjaciół i odchodzi do P$G to żaden przyjaciel - zwykły sprzedawczyk. Tym bardziej, że nie mógł przeboleć gry w cieniu Messiego - niby nieoficjalnie, ale wiemy, że w głównej mierze tak było. Wstydziłby się nazywać SIEBIE przyjacielem Messiego i spółki. A teraz sobie strzela fotki... ;-)
Żeby nie było - nie mam bólu dupy, że odszedł.

9

Nie wierzę w Was, koleś jeszcze piłki nie dotknął w Barcy a wy już mieszacie go z błotem. Żeby nie było - również uważam, że tyle kasy za niego to gruba przesada, ale może rzeczywiście wniesie coś dobrego do naszej pomocy. Zobaczmy kogo my mamy w pomocy: Gomes, Rakitic/Busquets bez formy (obaj również mają 29 lat i nikt nie mówi, że "dziadki"), Iniesta już swoje wygrał.
Myślę, że jak dojdzie Coutinho (daj Boże) nasza pomoc nie będziesz taka tragiczna.
Dajmy chłopakowi szansę, za darmo w końcu w reprezentacji Brazyli nie gra.
Powodzenia Paulinho!

0

Z tym Roberto to chyba przesadzasz.

2

Serio, żebyśmy się nie zdziwili jak przyjdzie Paulinho i pokaże zęba w pomocy, przynajmniej siłę, zangażowanie i determinację.
Czasami jeden taki zawodnik potrafi podnieś morale pozostałych kolegów.

16

Ter Stegen powinien usiąść na ławce. Chłop jest tak drewninany, że ma problemy z poruszaniem się na linii bramkowej. Irytuje mnie jego gra, jego przetrzymywanie piłki w rozegraniu i ogólne kozaczenie.
Cillessen w pre-sezonie prezentował się świetnie, ja bym mu dał szansę.
Dobrej nocy :(

3

Proszę Cię, tamta Barcelona i ten Real to jednak był inny poziom.
Jak Real wygra 5:0 na Camp Nou wtedy przyznam Ci rację.

0

Jeżeli Neymar'owi chodzi po głowie PSG i kasa - to znaczy, że nie jest godzien przywdziewać koszulki Barcy. Niech odchodzi.

2

Nowej pozycji? Jakby stanął na bramkę to by była nowa :)

0

Umtiti jak dla mnie to kopia Abidala.
Spokój, technika, genialne wyprowadzanie piłki... i lewonożny stoper :)

0

No to dzisiaj ruszmy z LM :)

PS. Widzieliście, w PES 2017 Douglas Pereira będzie miał swoją twarz :)

0

Ten wykrzyknik w tytule newsa dawał nadzieję, żę będę zaskoczony, a tu klops :P

0

Poradził sobie, ponieważ obaj można powiedzieć, tylko "byli" na boisku. :P

3

Neymar dalej gra w Poker Stars, a nie w piłkę... żal patrzeć.

0

Bądź z nią przynajmniej do końca wszystkich rozgrywek Barcelony w tym sezonie, później sam zdecyduj hehe :P

0

Powiedzmy, że 1 połowa ich zaskoczyła, ale schodząc na przerwę powinni zmienić sztole na dłuższe, a po wyjściu na drugą połowę nie było widać u nich lepszej przyczepności.

2

Nurtuje mnie - dlaczego oni dzisiaj tak jeździli po tym boisku. Przecież przeprowadzali rozgrzewkę i gdyby mieli się ślizgać już wtedy by o tym wiedzieli i dobrali odpowiednie obuwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?